1:23 23/09/2017
מבזקים
דף הבית > חם ברשת > נתן מאיר: "אני מכיר את ראש הממשלה כאיש אוהב ומחבק"

נתן מאיר: "אני מכיר את ראש הממשלה כאיש אוהב ומחבק"

נתן מאיר, שאיבד את אשתו בפיגוע הרצחני בעתניאל, מבקש להודות לראש הממשלה ורעייתו: "תודה לך ראש הממשלה על עוד שיחת טלפון מנחמת ומעודדת"

בעוד הביקורות וההשמצות נגד ראש הממשלה ורעייתו מפומפמות השכם וערב בתקשורת, יש מי שבחר להתייצב לצידם ולהודות. אפשר לצפות ממי שהתאלמן כתוצאה מפיגוע טרור, שיאשים את המדיניות הישראלית והעומד בראשה. אולם נתן מאיר, אַלְמָנָהּ של דפנה מאיר הי"ד שנרצחה בפתח ביתם בעתניאל, לעיניי ילדיהם – העלה אתמול (ד') פוסט ובו ביקש להודות לראש הממשלה "על שיחת טלפון מנחמת ומעודדת שזכיתי לקבל ממך אתמול בערב", כחלק מתמיכתו המתמשכת.

 

"בשנה וחצי האחרונות זכיתי להכיר מעט את ראש הממשלה ורעייתו וכואב לי לראות שפניהם היפות לא רואות אור", כתב נתן בפוסט שזכה לאלפי "לייקים" ומאות שיתופים ותגובות עד כה. "אני מכיר את ראש הממשלה מחבק ומתעניין שוב ושוב בשלומי ובשלום הילדים. אני מכיר ראש ממשלה שמתקשר ושמבקש לדעת שאנחנו מצליחים לשרוד אחרי האסון שלנו. אני מכיר את אשתו שמחבקת את הילדים שלי בחום".

הוא המשיך וסיפר, "אני מכיר את ראש הממשלה כאיש אוהב שבא אלינו כדי להביט לנו ישר בעיניים. אני מכיר אותו כאח שכול שתומך ונמצא איתנו בכל ליבו בדרך הקשה".

רה"מ נתניהו ורעייתו
"כואב לי לראות שפניהם היפות לא רואות אור". רה"מ נתניהו ורעייתו

 

בשלב זה פנה אל רה"מ וכתב, "תודה לך ראש הממשלה על עוד שיחת טלפון מנחמת ומעודדת שזכיתי לקבל ממך אתמול בערב, רגע לפני שאני הלכתי לישון ואתה כרגיל המשכת לעבוד".

את הפוסט חתם נתן בהוקרת תודה לשאר העומדים בראש. "עוד מעט מתחילה שנה חדשה. אני מבקש להכיר טובה למי שראוי לה ולהודות בכל לב למי שעושה למענינו ימים ולילות. תודה לכם מנהיגים שלנו! רבים וטובים! מאוד!", כתב.

נתן ודפנה מאיר. צילום: עמוד הפייסבוק של נתן
נתן ודפנה מאיר. צילום: עמוד הפייסבוק של נתן
אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

חומות העיר ירושלים במהלך חגיגות היובל לאיחוד העיר. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

צפו: עשרת הסרטונים הנצפים בתשע"ז

משפחת אזריה שרה את ההמנון אחרי פסק הדין, גיא לואל מוצא הפתעות בהודו, אחינועם ניני נעלבת מה-BDS וראש הממשלה מתראיין לערוץ 20. לא תאמינו מה הסרטון הנצפה ביותר בעמוד הפייסבוק שלנו