14:42 20/08/2017
דף הבית > ספורט > משבר במלחה: הפסד רביעי רצוף לירושלים

משבר במלחה: הפסד רביעי רצוף לירושלים

הקבוצה של סימונה פיאניג׳אני נראית רע כבר מספר שבועות, היא הובסה באולם בגרמניה בשבוע שעבר ונוצחה בליגה המקומית שלוש פעמים ודווקא לקבוצות החלשות בליגה

אחרי פתיחת עונה מצויינת שהחלה בניצחון על מכבי תל אביב וזכייה בגביע ווינר ופתיחה מהממת עם שלושה ניצחונות ביורוקאפ, משהו רע קורה לאחרונה להפועל ירושלים. הקבוצה שרק לפני חודש הוכיחה שהיא מסוגלת העונה ללכת עד הסוף באירופה ולנצל את הכישלון של מכבי תל אביב, הפסידה בפעם השלישית ברציפות בכל המסגרות, והפעם ההפסד היה מביך ואף משפיל במיוחד, 57:70 למכבי אשדוד/באר טוביה.
הפועל מובסת בגרמניה
ההשפלה היתה אמורה להיות כואבת הרבה יותר ובפער עצום אם ג'רום דייסון לא היה מפגין יכולת מצויינת ומתעלה לבד מעל חבריו החלשים. הקבוצה של סימונה פיאניג׳אני נראית רע כבר מספר שבועות, היא הובסה באולם בגרמניה בשבוע שעבר ונוצחה בליגה המקומית שלוש פעמים ודווקא לקבוצות החלשות בליגה.
לירושלים יש בעיה לשמור על יציבות בין אירופה לליגה אבל נראה שהעייפות מורגשת היטב על השחקנים שלה. הקבוצה של טפירו הציגה כדורסל שהתבסס על הישראלים שהיו נחושים להפתיע את סגנית האלופה. הצעירים הישראלים של אשדוד קלעו יחד 57 נקודות. כאשר הפער עמד על 20 נקודות הפרש, 40:60 החגיגה ביציעים באשדוד רק הלכה וגברה.
בהפועל ירושלים ינצלו את הפגרה ביורוקאפ כדי להתכונן למשחק הבא בשבוע הבא נגד ולנסיה בארנה בירושלים. המאמן של ירושלים רוצה לבצע שינויים בסגל אבל בינתיים הקבוצה לא מוצאת שחקנים ברמה מתאימה כדי להתחזק.
‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

מיץ' גולדהאר וג'ורדי קרויף. צילום: מכבי ת"א

המיואשים: גולדהאר וג'ורדי כבר לא

הבעלים והמנהל המקצועי/מאמן שלו הביאו מהפכה של ממש לכדורגל הישראלי בכלל, ולמכבי ת"א בפרט. עלייתה של היריבה מהנגב ואיבוד התארים יצרו עידן חדש במכבי, עידן של ייאוש