דף הבית > אקטואליה וחדשות > מפגע או מחבל? זאת לא השאלה

מפגע או מחבל? זאת לא השאלה

כנראה שערבים שהתרגלו במשך מאות שנים כי יהודים הם בני חסות שמשלמים מס גולגולת, פשוט לא מוכנים לקבל את העובדה שאנחנו בעלי הבית. קשה לח"כ לגנות פיגועים על ידי מוסלמים, במיוחד שזה קורה 3-4 פעמים ביום, הרי לח"כ יש עוד דברים לעשות חוץ מלעסוק בטרמינולוגיה

ח"כ זוהיר בהלול התקשה מאוד להשתמש במינוח מחבל, כנגד אותו מחבל מוסלמי שדקר חייל בחברון ונורה על ידי חייל לאחר שנוטרל, קשה לו עם הטרמינולוגיה.

אך האם זאת השאלה שצריך להפנות לח"כ הערבים?

חברי הכנסת הערבים מצהירים קבל עם ועולם שהם מבינים את בני עמם שיוצאים להיאבק בכיבוש, שהם עושים זאת מתוך ייאוש, שזה מאבק לגיטימי להקמת מדינה, ולכן הם יכולים לכל היותר להיקרא מפגעים.
חלקם אפילו תומך בגלוי במאבק האלים, קורא להיות שאהידים, מצטרף למשט של קבוצת טרור, מחבק משפחות של מחבלים, אז איך יוכלו לקרוא להם מחבלים?

ח"כ זוהיר בהלול. צילום: פלאש90
ח"כ זוהיר בהלול. צילום: פלאש90

אולי הגיע הזמן לשאול אותם האם הם מוכנים שאחד מילדיהם יצא לרצוח יהודים? הרי לפי ח"כ אחמד טיבי להיות שהיד זה הדבר הקדוש ביותר, או שאין להם בעיה ש"במאבק נגד הכיבוש" ימותו רק עובדי הקבלן של הרשות הפלשתינית וארגוני השמאל הקיצוניים, אלה שמשלחים אותם בעבור מאות בודדות של שקלים להסתכן בעימות עם חיילי צה"ל, רק כדי שיוכלו לבצע "פיגועי תדמית" נגד החיילים, לצלם ואז לערוך צילומים ווידאו שירשיעו את החיילים.

במציאות הסיפור שונה לחלוטין ומוסלמים רוצחים יהודים כבר למעלה מ-100 שנים, גם כאלה שהיו שכנים שלהם (חברון), גם כאלה שהיו אזרחים נאמנים במדינות ערב (פרהוד). היו שרצחו את מעסיקיהם או השתמשו בתעודת זהות כחולה או תעודת תושב כדי לרצוח ילדים, נשים וגברים מכל הבא ליד. גם מי שעבדו בבזק, כמו אותם ארבעה מחבלים מוסלמים שנראו כצעירים ישראלים תל אביבים טיפוסיים – ממשפחות אמידות, סטודנטים, אוהבי מותגים, אפילו ללא חזות מזרחית – בכל זאת יצאו לרצוח יהודים. לא מתוך מצוקה או חיים בעוני במחנה פליטים, לא נרדפים ולא נעצרים ועדין יצאו לרצוח יהודים.

כנראה שערבים שהתרגלו במשך מאות שנים כי יהודים הם בני חסות שמשלמים מס גולגולת, פשוט לא מוכנים לקבל את העובדה שאנחנו בעלי הבית. קשה לח"כ לגנות פיגועים על ידי מוסלמים, במיוחד שזה קורה 3-4 פעמים ביום, הרי לח"כ יש עוד דברים לעשות חוץ מלעסוק בטרמינולוגיה.

יהודים חיו מאות שנים תחת גילויים של שנאה באירופה, רוסיה ומדינות ערב, תחת פוגרומים, עלילות דם, אונס נשים, סירוס גברים, התאסלמות בכוח, מחנות השמדה ועדין אף יהודי לא יצא לטבוח במקומיים, מקסימום כפרטיזן שנלחם נגד הנאצים.

יואב לוי

יואב לוי

אזרח מן השורה, מטפל, יהודי ישראלי
יואב לוי

אולי יעניין אותך גם

תמונה: מטה הסייבר האמריקאי

מתקפת הסייבר נגד ישראל כוונה ע"י מדינה זרה

אחרי ניתוח הפרטים של המתקפה שסוכלה, ההערכות ברשות הלאומית להגנת סייבר כי מדובר בקבוצת האקרים מאורגנת ע"י מדינה. גורם בכיר: "יהיה המשך למתקפה הזו"

3 תגובות

  1. מה אתם מצפים מח"כ זוהיר בהלול הוא במצב לא קל ח"כ במפלגה הקוראת לעצמה המחנה הציוני זוהיר לא ציוני חלק מאותם ח"כ ערבים מרגישים שהם תחת כיבוש משנת 1948 והם חלק מהאומה ערבית

    • ההתמסכנות הזאת ממש פאתטית. אתה באמת משווה אירועים כמו ה"פרהוד" לפלשתיני בחברון שדוקר חייל? די, אנחנו כבר לא בגטו, תנסה לנתח את המצב בצורה אובייקטיבית בלי להעמיס עליו את כל צרות העם היהודי לדורותיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.