13:15 23/06/2017
מבזקים

דיווח ערבי על ירי טיל מאוניית קרב רוסית לעבר מטרה בעומק שטח סוריה

בתוך חצי שעה: רוכב אופנוע הרוג ואחר פצוע קשה בשתי תאונות שונות

דף הבית > חם ברשת > מימונה: חג הפוליטיקאים

מימונה: חג הפוליטיקאים

יותר מכולם, החג המרוקאי הוא חג של פוטו-אופ של נבחרי ציבור. הרשת ראתה וצפתה בשקיקה כיצד הפוליטיקאים נוגסים במופלטות ואז היא עשתה על זה ממים

כבכל שנה רגע אחרי שחג הפסח יוצא נפתחות חגיגות המימונה. את המימונה הביאו אלינו יוצאי מרוקו והדביקו בשמחת האביב את כל העדות בישראל ובמיוחד את נציגנו בכנסת ששרו, רקדו, פיזזו ובעיקר זללו מופלטות.

ראש הממשלה ביקר במימונה המסורתית של חברי הליכוד ביבנה והודה לכוחות הבטחון על כך שימי הפסח עברו בשלום ואמר "כעת הגיע הזמן ליהנות מנפלאות המופלטה" וברך את הקהל בברכה המסורתית "תברחו ותסעדו".

 

 

גם יו"ר האופוזיציה  בוז'י הרצוג יצא לחגוג וכתב בדף הפייבוק שלו כי "המימונה היא חג שמקבל את כל עדות ישראל ושל 'אהבת לרעך כמוך'… המימונה היא התשובה לרוח הרעה שנובעת מהגזענות והאלימות בתוכנו". למרבה המזל, כמה גולשים בעלי זיכרון חד, העלו פעם בה הרצוג נבהל מאחד הסממנים המובהקים של החג: תרבוש.

 

מיכאל בוטיר התלבט איזה סרטון של הרצוג יותר מביך, זה שראיתם הרגע או מופע ה"נתניהו מאוחדת" מהבחירות, ואז הגיע למסקנה שלא צריך להתלבט – אפשר פשוט לשלב.

נתניהו מימונה מאוחדת מיכאל בוטיר

שרת המשפטים שקד בחנה את כישורי הבישול שלה וניסתה את מזלה בטיגון מופלטה.

שקד והמופלטה. מתוך דף הפייסבוק של השרה שקד
שקד והמופלטה. מתוך דף הפייסבוק של השרה שקד

 

ורק ח"כ יחימוביץ' שמרה את החגיגות שלה בסוד. פולנייה.

מתוך הטוויטר של ח"כ יחימוביץ
מתוך הטוויטר של ח"כ יחימוביץ
מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

1200px-Arad_Nir

מי הקריקטוריסט האהוב על ערד ניר?

עורך חדשות החוץ של חדשות 2 החמיא בחשבון הטוויטר שלו לקריקטוריסט אנטישמי שזכה בעבר בתחרות להכחשת שואה, וזכה לביקורת חריפה ברשת: "תתבייש!"