מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מחבלים ניסו להצית בתים בבית אל

מחבלים ניסו להצית בתים בבית אל

סיוט לילי: מחבלים השליכו הלילה 7 בקבוקי תבערה לעבר בתים בבית אל וגרמו לשריפה גדולה, בנס לא היו נפגעים

השריפה שהציתו המחבלים בשכונת נוף בבית אל. צילום: איתן עמיר
השריפה שהציתו המחבלים בשכונת נוף בבית אל. צילום: איתן עמיר

מחבלים תקפו אתמול בערב (ה') בשבעה בקבוקי תבערה שאותם השליכו לעבר בתים בשכונת נוף בבית אל. בקבוקי התבערה נזרקו האחד אחר השני ופגעו בקרבת גינות התושבים. במקום פרצה שריפה וכוחות כיבוי שהוזעקו למקום סייעו לתשובים לכבותה. בנס איש לא נפגע.

עידו דרעי, שעליו ביתו נזרקו חלק מבקבוקי התבערה סיפר בישחה עם ערוץ 20: "אנחנו יושבים בגינה של הבית, שומעים כזה רעש ואש, ושומעים ניפוץ של ברזל אחד אחרי השני. תוך כדי אנחנו מסתכלים אחורה, ורואים שם מיטה שעולה באש. עוד בקבוק מתנפץ ונזרק. זרקו ארבעה בקבוקים אחד אחרי השני".

"אתמול בשעה 21:00 זרקו כשבעה בקבוקי תבערה לכיוון הבתים שלנו. למזלינו זה פגע מחוץ לגינה. הבעיר כמה קרשים ומיטה שהייתה שם לאוורור, בזה נגמר האירוע הזה", סיפר איתן עמיר, תושב נוסף בשכונה, והוסיף: "זה חזרה של סימפטום של זריקת אבנים שפגעו בנו. זרקו עלינו כמה פעמים. הם עושים מה שהם רוצים. אני לא יודעים אם כוחות הביטחון עושים עם זה משהו או לא".

"עידו שמע צעקות של שכנים שראו את הבקת"בים, הם הביאו מטפים וכיבו את האש. אם לא היו רואים הייתה פה תבערת ענק".

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

סבא קאוור

"אתה יהודי. אם תינצל, תעשה משהו טוב עבור העם שלך"

את המילים שכתבה לו אמו רגע לפני שנשאר לבד בגטו, מיכאל הקטן מעולם לא שכח. כששרד את השואה ועלה לארץ, זכה גם להגשים אותם. כתבתנו מרב לרנר על סיפורו של סבא שלה, מיכאל אוריך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.