13:00 28/05/2017
מבזקים

דיווח במצרים: 24 הרוגים ו-16 פצועים במתקפת ירי על אוטובוס שהסיע נוצרים קופטיים מדרום לקהיר

פיגוע ירי לעבר כוח צה"ל סמוך לרמאללה. אין נפגעים, החוליה שביצעה את הירי נמלטה

דף הבית > אקטואליה וחדשות > מותו של נשק ההפחדה של השמאל

מותו של נשק ההפחדה של השמאל

בעוד ציפי לבני ומפלגות השמאל בארץ "דואגות" לזהות מדינת ישראל כמדינה יהודית, הן עושות כמעט הכל כדי להחליש את אותה זהות

ח"כ ציפי לבני שוב שלפה את קלף הפחד המוחלט, "המדינה הדו-לאומית", הפעם בתגובה לקריאתה של שרת המשפטים איילת שקד להחיל חוקים בסיסיים באיו"ש. "חוק הסיפוח של שקד יוביל למדינה דו-לאומית עם רוב פלסטיני בכנסת", אמרה לבני, בניסיון להפחיד את האוזן השומעת ולנכס לעצמה את תואר שומרת ישראל היהודית. הבעיה אצל לבני, כמו אצל שאר מפלגות השמאל בארץ היא שבעוד הם "דואגים" לזהותה של מדינת ישראל כמדינה יהודית, הם עושים כמעט הכל כדי להחליש את אותה זהות.

כבר יותר משני עשורים שהשמאל מהלך אימים על תושבי ישראל עם התסריט האומר כי אם לא יוותרו על שליש מארצם תהפוך המדינה למדינה דו-לאומית, כלומר תאבד את הרוב היהודי וכתוצאה מכך את יכולתה למלא את יעודה המקורי. "הזמן עובד לרעתנו", "אנו עוסקים בגורל שלנו ושל ילדינו", "זה סוף המדינה כמדינה יהודית ודמוקרטית" אמרו לנו השכם והערב מי שהתנגדו לחוק הלאום המגדיר את מדינת ישראל כמדינה יהודית. אותם אנשים שתומכים בקליטה ואזרוח של מהגרי העבודה מאפריקה ומוכנים לאמץ את "זכות השיבה" הפלשתינית ולהכניס לתוככי מדינת ישראל כ- 160 אלף פלשתינים במישרין ועוד מאות אלפים במסגרת מכבסת המילים הנקראת "איחוד משפחות". אותם אנשים שהציעו לקלוט פליטים ממלחמת האזרחים בסוריה ועוד..

רבים מהפלשתנים מעדיפים להגר מרצון. צילום הדב פרטוש פלאש 90
רבים מהפלשתינים מעדיפים להגר מרצון. צילום: פלאש 90

בנאומה טרם ההתנתקות יצרה ציפי לבני בהילות לצורך לוותר על חלקי מולדת, כי הרי צריך "לשמור על הרוב היהודי". חבל רק שב- 2015, בשעה שיהודי צרפת שקלו ברצינות עליה מסיבית לישראל לאחר פיגוע הטרור המוסלמי במרכול מקומי בפריז, היא ניסתה להניא אותם מהרעיון באמרה: "יהודים צריכים לעלות לישראל, אבל בגלל ציונות ולא בגלל טרור". לדבריה הצטרף גם נשיא מדינת ישראל, ראובן ריבלין, שטען: "חשוב שעלייה לא תהיה מפחד אלא מבחירה. עלייה שבאה מתוך זהות יהודית חיובית, מציונות, ולא מתוך אנטישמיות". מעניין מה הם היו אומרים לניצולי מחנות ההשמדה היהודים ב- 1945.

כך, בעודו מתכסה באצטלה פסבדו ציונית-יהודית, מנסה השמאל לשכנע אותנו לוותר על ארצנו מחד ומאידך מעודד הגירה ערבית לתוככי ישראל ומדכא הגירה יהודית אליה. אבל מה עם המציאות? האם יש בכלל היתכנות למדינה דו-לאומית?

סקרי דעת קהל בלתי תלויים, שנערכו בתקופות שונות ע"י מכונים שונים, פלשתינים וישראלים, מעידים בבירור כי יותר ויותר פלשתינים מעדיפים להגר מיהודה ושומרון ולהתחיל חיים חדשים במדינות אחרות. בעוד הפלשתינים בורחים מישראל, היהודים נוהרים אליה. רק בשנת 2014 נשבר שיא של עשור בעליית היהודים לארץ ישראל ועמד על 26,500 אלף עולים. בשנת 2015 נשבר השיא שוב ומספר העולים היהודים ארצה חצה את ה 30,000 אלף וההערכות הן כי ב-2016 ישבר השיא שוב. אירופה המתאסלמת והאנטישמית תמשיך להתרוקן מההון היהודי שתרם לכלכלתה, להשכלתה ולתרבותה, ותתמלא בהמון איסלמיסטי שבז לתרבות המערב ויהפוך בהתחלה לנטל על המערכות הסוציאליות ביבשת ולסכנה בטחונית לאחר מכן. המהגרים החדשים יבלעו את תושבי אירופה הישנה.

בנוסף, הפחדות השמאל ממדינה דו לאומית מתבססות על נתוני שקר שמציגה לשכת הסטטיסטיקה הפלשתינית. הלשכה כוללת בנתוניה גם תושבי חו"ל השוהים מחוץ לאזור כבר למעלה משנה, כמו גם 300,000 מערביי ירושלים המחזיקים בתעודת זהות ישראלית (וכך הם נספרים פעמיים: גם בנתון הישראלי וגם בנתון הפלשתיני).
למעשה נמצא שהאוכלוסיה הערבית פלשתינית, קרובה יותר לסביבות ה 1.7 מיליון ערבים ביהודה ושומרון בלבד, כשמספר היהודים ביו"ש בלבד עומד על כ-700 אלף. מה שמוביל לרוב ברור של כ- 67% ליהודים ממערב לירדן. המגמה רק תלך ותגבר ולטובת הדמוגרפיה היהודית ביו"ש מכיוון שמספר הנפשות למשפחה פלשתינית צלל בעשור האחרון מ- 5 ילדים למשפחה לפחות מ- 3. לעומת זאת מפתיע לגלות את הנתונים המראים כי מספר הילדים הממוצע למשפחה יהודית ביו"ש עומד על כ- 6,מהנתונים הגבוהים ביותר בעולם. בישראל כולה עומד המספר על מעל ל- 3 לידות בממוצע לאישה יהודית, מספר גבוה יותר מכל מדינה ערבית למעט תימן, עיראק וירדן.

נשק ההפחדה של השמאל, ה"מדינה הדו-לאומית", כבר לא רלוונטי.
נסיונות ההפחדה המנסה ליצור בהילות לוויתור על חבל ארץ בעל חשיבות אסטרטגית ביטחונית וקיומית תוך התעלמות מופגנת מקריסת מדינות הלאום הערביות מסביבנו ועליית אסכולת המדינה האיסלאמית (דאע"ש), קורסים אל קרקע המציאות. עידוד הגירה פלשתינית,ומתן תמריצים ליהדות הגולה לבצע עליה לישראל יבטיחו עתיד של רוב יהודי מוצק בין הירדן לים ויאפשרו את החלת הריבונות הישראלית על כל יהודה ושומרון למורת רוחם של חסידי אסכולת הנסיגות וריטוש הזהות היהודית-ציונית של מדינתנו.

יניב שלום

יניב שלום

מנהל הבלוג "השלום ושברו - מגמות איסלמיות קיצוניות ותהליך השלום" http://www.global-report.com/disillusion/

אולי יעניין אותך גם

משפחת אזריה בפתח הדיון בערעור, הבוקר. צילום: נועם אמיר

"מדוע 8 עדים לא מספרים שאלאור הזהיר ממטען?"

בית הדין הצבאי לערעורים בקריה בתל אביב חידש הבוקר (א') את הדיון בערעור על הרשעת הלוחם אלאור אזריה בהריגת מחבל

18 תגובות

 1. השמאל הכניס מעל 130 אלף ערבים באיחוד משפחות לישראל. בטווח הארוך זו סכנה באמת קיומית לרוב היהודי.
  צביעות.

 2. מרדכי ליפמן

  הסיפור של דרוקר, העמותה שהקים (והעמיד עצמו בראשה), והצוללות, מדאיג מאד, מעבר למשחק הרגיל: התקשורת נגד נתניהו (שזה נכון, דרך אגב), יש פה ניצנים של משחק מלוכלך העלולים להתפוצץ לנו בפרצוף, משום שמסתמנת אפשרות של פגיעה בבטחון המדינה. אז נכון שחופש הביטוי הוא מונח קדוש. אבל יש מקרים, כולל במקרה הזה, המחייבים, שתאוות הדם תרוסן או על ידי הצנזורה או על ידי גורמים אחרים. היועץ המשפטי לממשלה למשל. וחבל שהדברים לא נעשים בשלב המוקדם ככל האפשר.

 3. בכל פעם שפה שמאלני פולט "לשמור על הרוב היהודי" צריך לעמת אותו:
  אז האם אתה תומך בעידוד של הגירה ערבית מישראל?
  האם אתה תומך בחיזוק אופיה היהודי של מדינת ישראל?
  האם אתה תומך בחוק הלאום?
  לא?? אז למה אתה משקר לנו??

 4. מסכים עם כל מילה!

  • די לכפות אזרחות ישראלית על לאום עוין ! .

   מייד לאחר הקמתה של מדינה ערבית "מינוס", ממערב לנהר ירדן או בסיני (עדיף כמובן שיחזור שליטה ירדנית או מצרית) , ערביי חיפה, נצרת, עכו, גליל, נגב, רהט, סכנין, יפו, ירושלים, לוד וכו' חייבים להפוך לאזרחים של מדינה שלהם החדשה . . אין שום הבדל בין ערבים ברמאללה, חברון, עזה לבין ערבים בירושלים, עכו, יפו . .
   ערבים אשר מתגוררים בישראל ישלמו מיסים לרמאללה ומשם יקבלו קצבאות, ביטוח בריאות, תקציבים לבתי ספר וכו' . . לאחר הפרדה כלכלית יבוא גם טרנספר מרצון ויהודים יעזרו לערבים . .

   ערבים לא הצליחו להרוס את מדינת היהודים מבחוץ , אסור לתת להם להשלים את המזימה מבפנים . .
   נצחנו בכל מלחמות .. האם יש עוד מקרה בהסטוריה כאשר המנצח העביר חלקי ארצו לאויב המובס ?.. גבול המזרחי נקבע לפי מאזן הכוחות . .
   הגיע הזמן לשחרר את ה"נכבשים" ולהשוות זכויות ערבים בחיפה ויפו לזכויות יהודים ברמאללה ועזה . .

   אזרחות פלסטינית לערבים, אזרחות ישראלית ליהודים . .
   שני עמים – שתי מדינות – שתי אזרחויות !

   • פרקש חיים

    כול מילה מיותרת ציפי ליבני היא לא יודעת הכן היא גרה בישראל או בעזה חייה בעולם של הזיות חולת נפש הגיע הזמן שתחליט לאזה צד היא בוחרת ליהיות במדינה שהיא אוכלת ממנה בטוב וברע להיות ראש ממשלה היא יכולה רק בגן חיות. בעזה

 5. השמאל פסה עבר מהעולם העם חזק

 6. פרלה בן לולו

  מעניין שכל התקשורת בהיסטריה קוראים לרצון להביע דעה
  "הסתה" בהפגנה בעד עזריה, כשאוניברסיטה בישראל מציגים את ראש הממשלה כהיטלר זה חופש ביטוי.זה מותר עד לאן הצביעות של השמאל מגיעה. ?? ! להפגין ולהביע דעה לצעוק ולמחות על הגזענות שלא עברה מהעולם ןכניראה לא תעבור לעולם. זה אסור! בושה וחרפה. צבועים בלתי נילאים. לא מסוגלים להבין שהימין שולט . אך לצערנו לא מצליח לעבור את מסך הברזל בתקשורת העויינת בבתי המשפט בקודקוד הצבא במשרדי ממשלה במשטרה ועוד הרשימה ארוכה

 7. בעוד 6 שנים בערך, כאשר נתניהו יהיה בן 74 ויחליט שהיה לו דיי….הוא ואשתו כנראה ירכשו בית נחמד במדינת ניו-מקסיקו, עם נוף עוצר נשימה להרים האדומים בצפון המדינה, ומידי פעם יארחו חברים וידידים מכל העולם, (לא לדאוג, מנהלת הבית לא תהיה אחותו של הביריון מני נפתלי מעפולה) חברו הטוב מילצ'ן יגיע עם קופסאת סיגרים משובחים ושניהם יצחקו מהגברת עם הפרצוף המפוחלץ, המקפצת עדיין ממפלגה למפלגה אך שומרת ב-7 עיניים על החנייה שקבלה לפני 20 שנה כאשר הייתה במשרד המשפטים.

 8. גם ישראלים יהודים רבים מהגרים שלא לדבר על השקעות להשיג דרכון אירופי

 9. עובד משרד הקליטה

  הכתבה אינה מדוייקת – ב2016 לצערי הרב לא נשבר שום שיא של עלייה, אפילו לא קרוב לזה, בערך 10,000 פחות מ 2015.

  והדברים ידועים היו גם בעת פירסום הכתבה. מאיפה המשפט הזה "וההערכות הן כי ב-2016 ישבר השיא שוב. "?

 10. זה קצת מוזר שטענה ש"סיפוח" השטחים יפגע בדמוגרפי בו בזמן שמי שטוען את זה פוגע בדמוגרפיה בכך שהוא מגדל שני כלבים וילד וביהודה ושומרון הילודה עומדת על שש

 11. יהושפט בן יהוידע

  ביהודה ושומרון חיים 2.7 מיליון פלשתינאים ורק 400,000 ישראלים – כך לפי הלשכה במרכזית לסטטיסטיקה אבל גם לפי הנתונים המוטעים שבידייך אנחנו מדברים על לפחות 40 ח"כים ערביים בכנסת – יש מישהו בישראל שמוכן לחיות עם תוצאה כזאת?

  או בקיצור, הימין מדבר על אפרטהייד או טרנספר – אין אופציה אחרת.

  או שתי מדינות, כמובן.

  • הוא ציין מה הסיבה לנתונים האלה, אגב, הלשכה לסטטיסטיקה לא סופרת את הערבים, היא מסתמכת על הרשות בנושא

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.