13:55 30/04/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מהי סכנה לדמוקרטיה?

מהי סכנה לדמוקרטיה?

האם ציבור חושב ששאילת שאלות היא סכנה לדמוקרטיה או שמא לדיקטטורה?

 

א. אדון שי ניצן, הסידרה "צל של אמת" אינה סכנה לדמוקרטיה, אלא הדיקטטורה שאתה וחבריך המשפטנים כפיתם עלינו בדמות בג"ץ ויועצים משפטיים שעושים ככל העולה על רוחם היא הסכנה לדמוקרטיה. אתם הרי הייתם רוצים שנחשוב שאתם סוג של מלאכים שמורמים מעם ולעולם לא טועים. לצערך אנחנו בדמוקרטיה,(והיא אינה בסכנה, אגב), ואם הציבור חושב שזדורוב זכאי – מותר לו לומר את דעתו ולהפיק על כך סדרות. ביום שכולנו נקבל כל הכרעה של בית המשפט ללא ספקות ולא זכות לומר את דעתנו – אז תדאג.

ב. נתקלתי בהרבה תגובות באינטרנט של אנשים שאומרים שגם אם א.ק לא רצחה את תאיר ז"ל, עדיין צריך לכלוא אותה. ומדוע? כי המחשבה שמסתובבת בינינו מישהי שרואה את כולנו כסנדויצ'ים מהלכים ורוצה לרצוח אותנו – מטרידה. אין ספק שזה נכון,אבל כשנזכרים שכבר חצי שנה כל שעתיים וחצי בממוצע מנסים לרצוח אותנו אנשים שחיים בינינו,מקבלים קצת פרופורציות.עוד אחת לא תשנה הרבה.

ג. זדורוב חייב להשתחרר. לפי כל חוק ולפי כל מוסר. בתיק הזה יש מעל ומעבר לספק סביר.

נ.ב: שמתם לב שכל דבר שמישהו לא אוהב במדינה הזאת הוא קורא לו "סכנה לדמוקרטיה"? מה יהיה הצעד הבא? אם מישהו יגנוב למרים נאור את החתול שלה,גם זה יהיה סכנה לדמוקרטיה?

דודו אופנהיים

דודו אופנהיים

אולי יעניין אותך גם

כוחותינו בזמן המבצע. צילום: דוברות משטרת ישראל

מבצע מעצרים נגד סוחרי נשק וסמים במגזר הערבי

לאחר חודשים של הפעלת סוכן סמוי, יצאה הבוקר (א') משטרת ישראל למבצע מעצרים רחב נגד סוחרים באמצעי לחימה ובסמים בקרב המגזר הערבי. צפו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.