13:51 30/04/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > מדוע פחד דיסקין לחקור את עמוס שוקן?

מדוע פחד דיסקין לחקור את עמוס שוקן?

עיתון הארץ פועל כנגד מדינת ישראל ע"י השמצות, הפצת עלילות והגרוע מכולם - ריגול בתוך צה"ל. איך זה שאף אחד לא נחקר שם מעולם?

מדוע פחד ראש השב"כ לשעבר, יובל דיסקין, לחקור ולעצור את מו"ל 'הארץ' עמוס שוקן בפרשת רשת הריגול שהקים בצה"ל?
אותה פרשה בה ענת קם גנבה דיסקים סודיים ביותר שכללו מיקום מאגרי דלק, נשק, תחמושת, מקומות כינוס של אוגדות, שמות וכתובות וטלפונים של חיילי ומפקדי האוגדות? מה שמהווה איום אסטרטגי ממשי על ישראל.

מדוע שוקן לא יושב בכלא באשמת בגידה במדינה כשם שוענונו ישב בכלא?. עמוס שוקן
מדוע שוקן לא יושב בכלא באשמת בגידה במדינה? עמוס שוקן

הפגיעה של וענונו בבטחון המדינה היתה אפסית יחסית לפגיעה של עמוס שוקן! וענונו, המרוקאי מדימונה שאינו מקושר ובעל הדם אדום, נידון ל 30 שנות כלא!
עמוס שוקן בעל הדם הכחול, הבריח את כתבו אורי בלאו עם העתקי הדיסקים הסודיים ללונדון, הרחק מזרועות השב"כ.
למה לונדון? כי לונדון היא מרכז הריגול של ארגוני הטרור ומדינות האויב של ישראל ובקלות ניתן להעביר את החומר הסודי ביותר לגופים אלה.
החומר המצוי בדיסקים הגנובים מאפשר לכוון במדויק את טילי החמאס והחיזבאללה למקומות כינוס אוגדות מילואים ולהרוג אלפים מהם בעודם בתהליך הצטיידות.

דיסקין בנה על כניסה לפוליטיקה במפלגת שמאל וחקירת עמוס שוקן היתה מחסלת כל סיכוי שלו להיכנס לפוליטיקה.
בהימנעותו מלחקור את שוקן בפרשה הוא מכר את בטחונה של ישראל. כל זאת בשביל תעסוקה אחרי הפרישה!
מדוע אין פונים לבג"ץ שיורה לשב"כ לבדוק האם אין העתקי דיסקים גנובים בידי מדינות ערב וארגוני טרור, מהו פוטנציאל האיום האסטרטגי של דיסקים כאלה?
מי הם הגופים המניעים את עמוס שוקן לפעול לפגיעה ולחיסולה של מדינת ישראל ומה עומד מאחוריהם?
מדוע שוקן לא יושב בכלא באשמת בגידה במדינה כשם שוענונו ישב בכלא?

מדוע האוליגרך הרוסי ליאוניד נבזלין החליט לתת לעמוס שוקן 300 מליון יורו, באמתלה של קניית חלק מעיתון הארץ, כאשר העיתון גוסס כבר שנים ועל סף כינוס נכסים? האם עמוס שוקן מספק לאוליגרך הרוסי הנדרש ברוסיה למשפט רצח, מטריית הגנה נגד הסגרה בעזרת קשריו בשלטון ובמערכת המשפט?
האם נבדק גם מהו מקור עושרם של נכדי הנאצים הגרמנים השותפים גם הם בעיתון הארץ? נאצים רבים התעשרו ממכירת שיני הזהב של היהודים שנותרו בכבשנים שהפכו את היהודים לסבוני כביסה. האם עמוס שוקן בדק מה טיב כספם של שותפיו אלה? או שלכסף אין ריח ולא רואים האם הוא הושג בדם יהודים?
מתי גדעון לוי יועמד לדין בגין הסתה נגד חיילי צה"ל על כך שקרא להם רוצחים וקלגסים נאצים?

חופש העיתונות אינו עומד מעל לזכותה של המדינה להתגונן נגד עמוס שוקן ועיתון הארץ שנלחמים כל יום, תוך ניצול הדמוקרטיה, בניסיון להביא לחיסולה של ישראל.
הפוליטיקאים חייבים לאתגר את בג"ץ ולבדוק האם השופטים נאמנים יותר לחברם עמוס שוקן מאשר לקיומה של ישראל ולהגנה על תושביה.

'הארץ'
'הארץ'
אבי לוין

אבי לוין

אולי יעניין אותך גם

כוחותינו בזמן המבצע. צילום: דוברות משטרת ישראל

מבצע מעצרים נגד סוחרי נשק וסמים במגזר הערבי

לאחר חודשים של הפעלת סוכן סמוי, יצאה הבוקר (א') משטרת ישראל למבצע מעצרים רחב נגד סוחרים באמצעי לחימה ובסמים בקרב המגזר הערבי. צפו

2 תגובות

  1. השאלות שלך הם באמת מדירות שינה מהרבה אזרחי ישראל איך עיתון כזה מטנף ומסית נגד הם היהודי מתיר דמם של מתנחלים מזכיר לי את העיתון הנאצי האנטישמי דר שטיימר הקורא לחיילי צה"ל נאצים מהלל את רוצחי היהודים בתואנה הם לא אשמים כי הכל בגלל כיבוש רק שוכח שהארגון לשחרור פלסטין הקם ב64 עוד לפני " הכבוש " ומטרת הטרו הוא חיסולה של מדינת ישראל אך עדין לא בדק השב"כ מה קורה שם בעיה היא מערכת המשפט ומבין יבין עכשיו מערכת המשפט תטפל בך ……..

  2. שמאלנים=פאשיסטים

    היסודות הרקובים של השמאל מצחינים את כל המדינה מתי יעשו שם ניקיון?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.