5:24 27/07/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > אלפי מפגינים ברחבי הארץ קראו לשחרר את החייל

אלפי מפגינים ברחבי הארץ קראו לשחרר את החייל

אביו של החייל: "הוא נשלח על ידי הצבא להגן עליכם, על כולנו הבן שלי זה הבן של כולם"

אלפי אזרחי ישראל יצאו אמש לצמתים שונים ברחבי ישראל להפגין למען שחרורו של לוחם כפיר. ביום חמישי האחרון ביקשה הפרקליטות הצבאית להאשים את החייל בהריגת המחבל שניסה לבצע פיגוע בחברון. צוות ההגנה אמר בדיון כי טענות התביעה לא מחזיקות מים, ואין צורך בהארכת מעצר נוספת. "ראיות התביעה קורסות כמגדל קלפים, אחת אחרי השנייה, ונסתרות על ידי ראיות אחרות. הפעולות שחברי מבקש לא מצריכות הארכת מעצר. נעשו פעולות חקירה רבות, אבל בכל הכבוד אפשר לנהל את התיק גם שהחייל לא עצור" אביו של החייל אמר בדיון "הוא נשלח על ידי הצבא להגן עליכם, על כולנו. והיום המדינה נגדנו, נגד כל חיילי צה"ל. הבן שלי זה הבן של כולם"


הפגנה למען החייל בבת-ים

kiriat gat
קרית גת

 

natania
נתניה
nitzanim
צומת ניצנים


הפגנה למען החייל ברחבת היכל מנורה מבטחים תל אביב. צילום: אבישי עברי

or yehuda
אור יהודה
ראשון לציון
ראשון לציון
היכל מנורה מבטחים תל-אביב. צילום:אבישי עברי
היכל מנורה מבטחים תל-אביב. צילום:אבישי עברי
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

Knesset Member Ahmad Tibi speaks during a plenary session before a vote on the Law of Jerusalem the Capital of Israel, at the Knesset, in Jerusalem, on July 26, 2017. The law would require a majority of 80 knesset members in a situation where the government would have to vote on dividing Jerusalem in potential negotiations. Photo by Hadas Parush/Flash90 *** Local Caption *** הצבעה
הצעת חוק
ירושלים בירת ישראל
רוב
חלוקה
תוכנית
מליאה
כנסת
אחמד טיבי

ח"כ טיבי שלהב מתפללים מוסלמים בשער האריות

סמוך לשער האריות ח"כ אחמד טיבי מהרשימה המשותפת הסית מתפללים מוסלמים בעניין הר הבית: "מסגד אל אקצא הוא מקום התפילה של המוסלמים, נקודה"