13:49 30/04/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > לוין נגד לפיד: התנגד לבנייה במעלה אדומים

לוין נגד לפיד: התנגד לבנייה במעלה אדומים

שר התיירות תקף את איש האופוזיציה: "מאמצי ההסברה של לפיד מופנים בעיקר פנימה"

לממשלה הקודמת הייתה תכנית לבנות בהתנחלויות, ובראשון מעלה אדומים, אך יאיר לפיד הטיל וטו על ביצועה ואיים כי אם תצא לפועל הוא יפיל את הממשלה. כך אמר אמש שר התיירות יריב לוין במשדר הראשון של התכנית "בוחרים ב-20" עם קלמן ליבסקינד.

"שמעתי את האמירות שלו הוא היה בונה במעלה אדומים. לא רק שהוא לא היה בונה", אמר לוין, "אני ישבתי כיו"ר הקואליציה בקדנציה הקודמת, כאשר היה לנו חלון הזדמנויות ויכולנו לבנו . הבאנו תכנית שהייתה מקובלת על ידי נציגי הליכוד, הבית היהודי וישראל ביתנו לבנייה, הבאנו אותה, ואפילו ציפי לבני הייתה כבר מוכנה לקבל אותה. בראש התכנית הזאת הייתה כלולה מעלה אדומים. האיש שהטיל עליה וטו ואמר "אני מפרק את הממשלה אם הבנייה הזו תהיה", היה יאיר לפיד".

השר סיכם ואמר: "אל תתפתו לדמגוגיה". בנוסף, תקף לוין גם את ניסיונו של שר האוצר לשעבר להציג את עצמו כשר החוץ האלטרנטיבי בזמן שבראש המשרד עומד ראש הממשלה ואמר: "יש לי המון הערכה לכישורי ההסברה של יאיר לפיד, לצערי הם מופנים בעיקר כלפי פנימה, הם לא מופנים כלפי חוץ".

התכנית "בוחרים ב-20" בהנחייתו של קלמן ליבסקינד משודרת לרגל שנה לממשלת נתניהו הרביעית. את החלקים הבאים תוכלו לראות ביום ראשון וביום שני בשעה 21:00.

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

כוחותינו בזמן המבצע. צילום: דוברות משטרת ישראל

מבצע מעצרים נגד סוחרי נשק וסמים במגזר הערבי

לאחר חודשים של הפעלת סוכן סמוי, יצאה הבוקר (א') משטרת ישראל למבצע מעצרים רחב נגד סוחרים באמצעי לחימה ובסמים בקרב המגזר הערבי. צפו

תגובה אחת

  1. תושב שדרות

    יריב לוין משקר בלי בושה. קודם כל לפיד לא אמר שצריך לבנות במעלה אדומים סתם כך אלא שאפשר להגיע להסכם עם האמריקאים שתמורת הקפאה בהתנחלויות המבודדות נבנה בגושים. המפלגה שלו הייתה עסוקה בלעצבן את האמריקאים סתם כך ובגלל זה יש בפועל הקפאה.
    יריב לוין גם משקר בקשר לכוונות של הממשלה לבנות במעלה אדומים. רצו, שוב, לצאת עם כותרות שישבו אבל במשך הרבה שנים הם יוצאים בכותרות כדי להרגיע את המתנחלים וחברי המרכז אבל בפועל לא בנו כמעט. המדיניות ההרסנית הזאת גם הרסה את היחסים עם מדינות העולם וגם לא קידמה את הבניה ביו"ש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.