13:53 23/05/2017
דף הבית > כלכלה > רמי לוי מגיע לצפון תל אביב

רמי לוי מגיע לצפון תל אביב

סניף חדש של רמי לוי נפתח בצפון תל אביב. האם זוהי בשורה חדשה למחירי רצפה דווקא באזור של האלפיון העליון?

מהפך בשוק הקמעונאות בת"א. חנות הקונספט הענקית מיקס מרקט בתל אביב, של טיב טעם סוגרת את שעריה לאחר שבעה חודשים בלבד את מקומה צפוי לתפוס לא פחות מאשר רמי לוי שיעשה את דריסת הרגל הראשונה שלו בתל אביב, רשת שחרטה על דגלה חנויות דווקא בפריפריה?

האם רמי לוי ישנה את כללי המשחק גם בצפון תל אביב? כלכלי בלילה

רמי לוי יפתח את סניפו הראשון בתל אביב בעוד מספר חודשים, אנחנו יודעים שרמי לוי נמנע מלפתוח סניף בתל אביב והנה הוא עושה את הצעד הזה, לאחר שניסה בעבר ב2011 לפתוח סניף בדרום העיר.

הפעם הוא מגיע לצפון העיר באזור עם אוכלוסיה שנחשבת לחזקה יחסית ויהיה מעניין לראות איך יצליח רמי לוי לעשות את המהפך בשוק הקמעונאות כפי שעשה עד היום באזורים אחרים בארץ.

עדן טבע מרקט לא הצליחו ככל הנראה שהקונספט של מזון בריאות לא הצליח ולא הצליחו לעשות את הסוויץ' הנכון באזור וגם המחירים לא היו מספיק אטרקטיביים.

רמי לוי כמו בכל הסניפים שלוט מדבר גם בתל אביב שהוא מביא בשורה אזורית ויביא לשינוי מחירים גם לרשתות מסביב.

 

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

אולי יעניין אותך גם

ח"כ שלי יחימוביץ' ויו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: פלאש 90

היום: הבחירות לראשות ההסתדרות

הבוקר נפתחו הקלפיות והחל המירוץ לראשות ההסתדרות בין שלי יחימוביץ' מ'הבית החברתי' ליו"ר הנוכחי אבי ניסנקורן מסיעת 'עוגנים'

2 תגובות

  1. ברוכים הבאים, מחכים לפתיחה!!!

  2. לבנה קופליק

    ביקרתי פעמיים מאז הפתיחה.בפעם הראשונה היה באלגן של שעה שייתקנו את שער הכניסה אז ברחתי …בפעם השניה קניתי והכל בסדר למעט העוף שאהבתי.אין קצב ואת חוזרת הביתה עם 4 רבעי עוף מזעזעים צהובים עם נוצו ורק רבע עוף אחד נורמאל ולא צהוב.גם חזה העוף שקניתי בניפרד היה מלוח מהכשרת יתר.התעצבנתי על הז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.