דף הבית > אקטואליה וחדשות > שר הפנים שלל זכויות מאשת מחבל

שר הפנים שלל זכויות מאשת מחבל

שר הפנים, אריה דרעי, הורה לשלול את תושבות הקבע של אשת המחבל שביצע את פיגוע הדקירה בנתניה בסוף חודש יוני. האישה ידעה על הכוונה לפגע ולא התריעה בפני הרשויות

שר הפנים, אריה דרעי, הורה לשלול את תושבות הקבע של אשת המחבל שביצע את פיגוע הדקירה בנתניה בסוף חודש יוני. החלטתו של השר נובעת מחקירת כוחות הביטחון, לפיה בני משפחתו של המחבל ובכללם אשתו, ווהאל אבו-סאלח, ידעו על כוונתו לפגע.

 זירת הפיגוע בנתניה

עפ"י החקירה, המחבל שלח הודעות לבני משפחתו בהן הודיע כי בכוונתו לבצע פיגוע דקירה. למרות זאת, בני המשפחה לא עדכנו בדבר את הרשויות.

"שללתי את התעודה כאקט הרתעתי נגד מחבלים ובני משפחותיהם", אמר השר דרעי, "כעת כל הזכויות הסוציאליות שלה ישללו ממנה והיא תגורש לשטחים".

בפיגוע שביצע המחבל בבית עסק באזור השוק בנתניה, נפצעו שני בני אדם. "כשהגענו לרחוב הייתה המולה רבה", סיפרו הפראמדיקים שהגיעו לזירת הפיגוע, "על המדרכה שכב גבר כבן 40 דקור בפלג גופו העליון כשאזרחים עוצרים לו את הדימום. תוך כדי שאנחנו מטפלים בו ומעלים אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ הוציאו אלינו מהשוק פצועה נוספת כבת 62 כשהיא בהכרה מלאה וסובלת גם כן מפצע דקירה בפלג גופה העליון".

מהמשטרה נמסר אז כי המחבל, בשנות ה-30 לחייו, הוא תושב הכפר שוויכה באזור טולכרם. המחבל נורה ונוטרל ברחוב סמוך, ולאחר ניסיונות החייאה של מד"א מת מפצעיו.

אשת המחבל קיבלה זכויות בישראל במסגרת הליך איחוד משפחות בשל נישואיה הראשונים. לאחר מכן התגרשה, וזמן קצר לפני הפיגוע נישאה למחבל אבו סאלח.

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

הלינץ' ברמאללה

ביהמ"ש הצבאי שחרר את מבצע הלינץ' ברמאללה

חתאם פאיז חליל מגארי, שוטר פלסטיני שהשתתף בלינץ' הנורא ברמאללה, שוחרר לאחר שבית הדין הצבאי בשל שינוי בסעיף האישום

2 תגובות

  1. יש לשלול את האזרחות הישראלית מהשמאלנים, השמאלנים מסתובבים בעולם ומסיתים נגד מדינת ישראל, השמאלנים קוראים לאירופאים להחרים את מדינת ישראל ולהחרים תוצרת ישראל, שלילת אזרחותם מתבקשת.

  2. ישראל מונהגת בידי סהרורים – קולטת מסתננים מוסלמים,
    נשים להגברת הילודה הפלשתינית
    עובדים פלשתינים תמורת פיגועים ומחירי בועה

    הכל בשליטה – בידי נבלות שמפקירים כל אנטרס יהודי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.