5:49 28/05/2017
מבזקים

דיווח במצרים: 24 הרוגים ו-16 פצועים במתקפת ירי על אוטובוס שהסיע נוצרים קופטיים מדרום לקהיר

פיגוע ירי לעבר כוח צה"ל סמוך לרמאללה. אין נפגעים, החוליה שביצעה את הירי נמלטה

דף הבית > כלכלה > שר האוצר חתם על צו לביטול מכס על נעליים

שר האוצר חתם על צו לביטול מכס על נעליים

במסגרת תכניתו הכלכלית 'נטו משפחה' חתם השר משה כחלון על צו לביטול מכס על יבוא נעליים. "לא נשלים עם יוקר המחייה בישראל, נמשיך במדיניות הפחתת המכסים"

שר האוצר, משה כחלון, חתם היום (ד') במסגרת תכנית 'נטו משפחה' על צו המבטל את המכס המוטל על יבוא נעלים. המס שהוטל על יבוא הנעלה עמד כה על 12% ומדובר בהפסד הכנסות ממסים בהיקף של כ-188 מיליון ₪.

חתם על צו לביטול מכסי היבוא על הנעלה. שר האוצר משה כחלון. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
חתם על צו לביטול מכסי היבוא על הנעלה. שר האוצר משה כחלון. צילום: מרים אלסטר, פלאש 90
השר חתם על הצו לאחר שימוע בכתב שערכה רשות המסים לצורך שמיעת עמדות הציבור ולאחר שממצאי השימוע הובאו בפניו. כזכור, נערך שימוע גם בנוגע לביטול המכס המוטל על יבוא בגדים ואביזרי הלבשה לתינוקות, ובימים אלו מגבשים ברשות המסים ובמשרד האוצר את העמדה המקצועית. הצו ייכנס לתוקפו עם הפרסום ברשומות והוא בהוראת שעה עד ליום 31.12.18.

"מדובר בצעד נוסף ביישום תכנית "נטו משפחה". ביטול המכס יוריד את מחירי הנעליים בישראל ויביא בשורה לצרכנים ולמשפחות", אמר השר כחלון. "אנחנו רואים את הפערים האדירים במחירים בין ישראל לחו"ל ואנחנו לא מוכנים להשלים איתם. נמשיך מדיניות הפחתת המכסים בכל מקום שבו לא תהיה פגיעה בתעשייה המקומית, נוזיל את המחירים לצרכנים ונקל על המשפחות העובדות".

 ערן יעקב, הממונה על השכר במשרד האוצר, בראיון ל"כלכלי בלילה"
מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

WhatsApp Image 2017-05-25 at 08.40.33

הבחירות להסתדרות: ביהמ"ש הורה לחדש ספירת הקולות

מכה ליחימוביץ'? השופט איתן אורנשטיין שעצר אמש את ספירת הקולות בהסתדרות דן בצהריים בעתירה של יחימוביץ' על אי-סדרים קשים בבחירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.