22:22 29/04/2017
דף הבית > חם ברשת > רחפן המופלטות: "יש דברים שקורים רק בארץ"

רחפן המופלטות: "יש דברים שקורים רק בארץ"

רחפן עם בקשה מיוחד הגיע למימונה של משפחת שקד: "אני אשכנזי אפשר מופלטה בשקית?". בעל כלי הטיס הקטן ואורחת באירוע שוחחו עם ערוץ 20. צפו ברחפן המתוקים בפעולה

רחפן עם בקשה מיוחד הגיע למימונה של משפחת שקד בזיכרון יעקב השבוע. על כלי הטיס הקטן היה תלוי בקבוק ובתוכו פתק "אני אשכנזי אפשר מופלטה בשקית?". באי המימונה המשועשעים נענו לבקשה.

רחפן המופלטות. צילום: עדי סלע וגילי דולב

עדי סלע שהתארחה במימונה מיהרה להעלות סרטונים של הרחפן בעמוד הפייסבוק שלה. גם מתן חנן וחברתו גילי דולב תיעדו את קבלת המופלטה וכתבו בפייסבוק: "זה סיפור על זוג אשכנזים שרק רצה מופלטה. תודה לאנשים שאנחנו אפילו לא מכירים מהשכונה, שזרמו איתנו מהאוויר ושלחו לנו מופלטות ומלא ממתקים מרוקאים טעימים. עשיתם לנו את הערב בהחלט".

זמן קצר לאחר מכן חזר הרחפן להודות למארחים. "אחת המופלטות הטובות שאכלתי תוכלו לרשום לי את המספר שלכם אשמח להגיד תודה", כתב מתן. משפחת שקד ובאי ביתם כתבו את מספר הטלפון ולא שכחו לצרף גם מעמולים ומתוקים.

"יש דברים שיכולים לקרות רק פה בארץ"

בשיחה עם ערוץ 20 מספרים עדי וחנן, כל אחד מהזווית שלו, על המחווה הטעימה.

"רצינו להזמין אותם אבל הם רק החזירו רחפן", סיפרה עדי שהתארחה בבית משפחת שקד. "שלחנו את הרחפן גם עם עוגיות. זו הייתה ממש התכתבות דרך רחפן", אמרה והוסיפה "גאון שהוא חשב על זה". לדבריה הקשר עם השניים חודשו לאחר שהעלתה סרטונים של הרחפן לפייסבוק והיא תויגה גם בסרטון שהעלו גילי ומתן.

המכתב ששלחו מתן וגילי למימונה של משפחת שקד. צילום: עדי סלע
המכתב ששלחו מתן וגילי למימונה של משפחת שקד. צילום: עדי סלע

מתן ספר לנו על הרחפן.

"קוראים לו בני הוא בצבע לבן. האמת שזאת הפעם הראשונה שעשינו את זה".

מה גרם לך להעלות אותו לאוויר? 

"אני לא מרוקאי, ממש רציתי מופלטה ולא היה לי כח לצאת מהבית. זה התחיל כבדיחה. כתבתי את המכתב, יצאנו לחצר, העליתי רחפן. חיפשתי בית עם אור ואנשים בחוץ כי סביר שזאת יהיה ממונה. הורדנו את הרחפן, הם סימנו לי עם היד 'חכה שניה' שמו מופלטה עם דבש בשקית, קשרו וסימנו לי לקחת. רשמתי 'תודה רבה. אפשר גם מספר?' ועם זה הם שלחו מעמולים ומתוקים".

הכרתם את השכנים לפני המימונה?

"לא היה קשר לפני כן. עברנו לפני חודשיים לשכונה, אז אנחנו לא מכירים אף אחד".

האם הגעתם בהמשך לאירוע?

"לא הגענו למימונה. הם כתבו את המספר והודנו להם מאוד גם בשיחה טלפונית. יש דברים שיכולים לקרות רק פה בארץ – זה אחד מהם".

בשנה הבאה נראה אתכם מתארחים שם?

"למימונה הבאה נגיע בוודאות".

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

דגל ישראל בני ברק צילומסך

רשת הסירה את סרטון הדגל מבני ברק

לאחר הביקורת הציבורית, הוחלט באתר רשת להסיר את הסרטון בו הוצגו חרדים תוקפים כתב שמחזיק בדגל ישראל. "הסרטון אינו מפוברק, אך פוגע ברגשות הציבור"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.