11:58 23/05/2017
דף הבית > חם ברשת > "הוטחתי לקרקע כשהנשים נושכות אותי בכל חלקי גופי"

"הוטחתי לקרקע כשהנשים נושכות אותי בכל חלקי גופי"

עדות מצמררת מתקיפה לאומנית שאירעה בעכו ביום ג' האחרון בה ערבים הכו יהודים ושיסו בהם כלב. 3 פצועים פונו לביה"ח

ביום שלישי האחרון ערבים תקפו יהודים באכזריות ובין השאר שחררו כלב לעבר ילדים קטנים. שלושה מבוגרים שהותקפו פונו לאשפוז בבית החולים. המשפחה המותקפת סבורה כי התקיפה אירעה על רקע לאומני. תלונה הוגשה במשטרה, שחוקרת את האירוע.

דיון הפטריוטים במקרה האחרון בעכו

מוריה, תושבת עכו שהותקפה יחד עם משפחתה פרסמה פוסט ובו עדותה מן המקרה:

"הוטחתי לקרקע כשהנשים נושכות אותי בכל חלקי גופי, מושכות בשערי, קורעות מעליי את תכשיטיי ונעליי. גיסתי, שבועיים אחרי לידה, גוננה בגופה על ששת ילדיה כשהן מכות בה באכזריות, מטיחות את גופה על גדר הברזל ומושכות מעליה את מטפחתה. בעלה, שבא לעזרתה, נוטרל מיד. הגבר הלם בפניו באגרופים עד שהתנפח ודימם", סיפרה הינדי בפוסט שכתבה.

הינדי המשיכה וסיפרה כי "כמובן שכוחות המשטרה הגיעו רק לאחר שהסתיים האירוע, הקהל התפזר והעבריינים נסו על נפשם. נותרנו שבורים, כואבים, מבולבלים ומושפלים. אחי פונה באמבולנס לביה"ח עם זעזוע מוח, גם גיסתי ואני הובהלנו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי".

"עד מתי נצטרך להסתובב בקרבת ביתנו בפחד? מדוע שילדינו לא יוכלו לשחק באזור מגוריהם בתחושת ביטחון כשאר בני גילם?", שאלה לבסוף.

תקיפה שניה בעכו בתוך שבועיים

זהו המקרה השני בתוך שבועיים בלבד בו ערבים תקפו יהודים בעיר. ביום שני שעבר, ה-22 באוגוסט, קבוצת ישראלים וביניהם ילדים, הותקפה ע"י ערבים בעת שטיילו בעיר העתיקה בעכו. הערבים ניסו לדחוף את המטיילים מגובה של כ-12 מטרים אל תוך הים, בעת שטיילו על החומה העתיקה במקום.

בתגובה לתקיפה נאלץ אחד מהמטיילים, חייל בשרות קבע אשר שהה במקום עם משפחתו, לשלוף את נשקו האישי ולהגן על המטיילים. לאחר האירוע עוכב החייל לחקירה ונלקח לתחנת המשטרה בעיר, שם החרימו השוטרים את נשקו האישי ומאוחר יותר הוא שוחרר.

דיון הפטריוטים באירוע בעכו לפני כשבועיים

"טיילנו על חומות העיר העתיקה, לפתע ניגש אלינו נער ערבי ואיים כי ידחוף אותנו מהחומה למטה, מדובר בגובה עצום של 12 מטרים", אמר אחד המטיילים, והוסיף: "לאחר מספר דקות הצטרפו לנער עוד מספר בחורים ונערים, כאשר אחד מהם החל ממש לדחוף את חברי הקבוצה מהחומה וממש מסכן את חייהם, אני ועוד חברי הקבוצה, כדי לא ליפול לכיוון הים והסלעים נאלצנו לקפוץ מהחומה לצד הנמוך".

עו"ד עדי קידר מארגון חוננו מסר אז כי "מדובר בשערורייה, קבוצת מטיילים מותקפת, חייל נאלץ להגן על חייו וחיי הסובבים אותו ומוצא עצמו תחת חקירה".

התקרית בעכו
התקרית בעכו
אביה ריש

אביה ריש

עורכת תוכן, אתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

סלפי חזן טראמפ מעוטר ע"י סנאפצט. צילום: Skazi Asher

הסלפי המביך גרר את הרשת למחוזות מעניינים

ח"כ אורן חזן הגניב סלפי עם נשיא ארה"ב טראמפ. ראוי או לא ראוי? בכל מקרה, הרשת לא נשארה אדישה

5 תגובות

  1. צריך לארגן טיולים מאורגנים לשם עם כמויות גדולות של אנשים.

  2. הערבים תופסים תחת רק בזכות הידיעה שאנשי השמאל לדוגמת תמר זנדברג והעלובים יאיר גולן ושמני תמיד יצדדו בהם . הרוח הגבית הזו של אנשי הגיס החמישי הזה תביא להרוגים רבים יהודים וערבים ואפילו שמאלנים

  3. האם הידיעה הזו הופיעה גם באיזה ערוץ אחר חוץ מאשר בערוץ 20? והאם היהודים המותקפים הגיבו באיזו צורה שהיא?

  4. זה מה שקורא שהשמאל שולט דה פקטו במדינה ממשלה חלולה מדינה שמתרפסת לאויביה במקום לרסק אותם אחת ולתמיד ולהעיף את כל המסתננים האלה מזמן המנדט הבריטי לארץ בשנות הששים לא העזו לנשום כי היה ממשל צבאי היום יהודי מפחד בארצו ועוד מדרבנים את אויבי ישראל להתגיס למשטרה אוי לנו די הגיע הזמן לטרנספר הסופי שלהם מכאן ולהשלים את מה שדין לא עשה

  5. אליפלט שמטוב

    החטא הקדמון של מלחמת השחרור. הערבים מקיימים מה שכתוב בתורה:"וְאִם לֹא תוֹרִישׁוּ אֶת יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ מִפְּנֵיכֶם וְהָיָה אֲשֶׁר תּוֹתִירוּ מֵהֶם לְשִׂכִּים בְּעֵינֵיכֶם וְלִצְנִינִם בְּצִדֵּיכֶם וְצָרֲרוּ אֶתְכֶם עַל הָאָרֶץ אֲשֶׁר אַתֶּם יֹשְׁבִים בָּהּ "(במדבר לג 55). אכן בכל מקום שנותרו ערבים הם מציקים לנו במטרה ברורה לאלץ אותנו לפנות את המקום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.