14:27 20/08/2017
מבזקים
דף הבית > תרבות > פיצוץ ברכב של הזמרת מרגלית צנעני – הרקע פלילי

פיצוץ ברכב של הזמרת מרגלית צנעני – הרקע פלילי

לפני זמן קצר התרחש פיצוץ ברכב של הזמרת הידועה מרגלית צנעני. ככל הנראה, על רקע פלילי. אין נפגעים, נגרם נזק לרכוש. צנעני: "המנוע התפוצץ"

משטרת ישראל מרחב איילון מסרה היום (ג') כי התרחש פיצוץ ברכב של הזמרת מרגלית צנעני.

הפיצוץ ברכבה של צנעני. מתוך 'לפני כולם'

חבלני המשטרה הגיעו למקום לחקור את האירוע. צנעני אמרה בשיחה לאתר YNET: "המנוע שלי התפוצץ מסיבה כלשהי. חבלני המשטרה בודקים אני מחכה שישחררו את האוטו ושיראו מה קרה. המנוע התפוצץ. האוטו חנה". כשצנעני נשאלה האם הפיצוץ התרחש על רקע פלילי, צנעני ענתה: "אל תבלבלו את המוח".

בשלב זה, חבלני המשטרה מעריכים כי הפיצוץ אירע על רקע פלילי לאחר שהונח מטען חבלה מתחת לרכבה של צנעני. המשטרה חסמה את הרחובות הסמוכים לתנועה, כוחות מתוגברים הגיעו למקום. הפיצוץ התרחש במושב אזור הסמוך לתל אביב, מקום מגוריה של צנעני.

צנעני. צילום: פלאש 90
צנעני. צילום: פלאש 90

אין זו הפעם הראשונה בה שמה של מרגלית צנעני נקשר בהיבטים פליליים. בסוף שנת 2011  מרגלית צנעני הורשעה בבית משפט בעקבות סחיטה ואיומים על אסף אטדגי, האמרגן של צנעני לשעבר. לאחר הקלה בעונש, בית המשפט גזר על הזמרת 6 חודשי עבודות שירות בביה"ח אסף הרופא.

אלעד שור

אלעד שור

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הטרור באונ' בארהב

בצל האנטישמיות: ממשיכים להסביר את ישראל

עמית דרי מ"מילואימניקים בחזית" חזר השבוע לארץ אחרי מסע הרצאות ברחבי ארצות הברית, בעיקר באוניברסיטאות: "החבר'ה שלנו שהיו לפני חודש וחצי בקליפורניה חוו 'שדה קרב'"