15:54 27/04/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "בניה המובחרים של המדינה – למול הפריפריה המודרת"

"בניה המובחרים של המדינה – למול הפריפריה המודרת"

דיון הפטריוטים בנושא משפט אלאור אזריה מגיע למחוזות חדשים כשהני זובידה קובע: "זה אלה שצועקים "מוות לערבים" למול אלה שרצחו בערבים ועשו מה שבא להם בלי משפט ובלי כלום"

הפטריוטים דנים על דברי התובע ועל השאלה מה באמת עומד מאחורי משפט אזריה

הני זובידה בנאום נרגש בנוגע לשאלה מה עומד באמת מאחורי משפט אזריה: "זה בניה המובחרים של המדינה למול הפריפריה המודרת והחצר האחורית של המדינה" אומר הני זובדה "האלאור אזריה של המדינה האוהדי בית"ר אלה שצועקים מוות לערבים למול אלה שרצחו והרגו בערבים ועשו מה שבא להם בלי משפטים ובלי כלום. הגענו לקו פרשת המים".

כתב התביעה הצטבר למסמך עב כרס בן 145 עמודים בו התובע משתלח בחריפות בלוחם כפיר. בין דבריו, התובע מציג את הלוחם כממציא בדיות ועלילות שווא. "אזריה שיקר. גרסתו סותרת כל ממצא אובייקטיבי בשטח" טוען התובע.

התובע לא מתפשר ודורש להרשיע את לוחם כפיר בהריגה על חיסול המחבל. "אין דרך ליישב את גרסתו הסופית של הנאשם בשטח לבין דבריו בפועל, כפי שתוארו על ידי העדים. המחיש זאת יותר מכולם הוא הנאשם עצמו, כאשר טען שעדי התביעה שיקרו, ולא ניסה להסביר את פערי הגרסאות באי הבנה כלשהי. לכן, מתבקשת ההכרעה שמי ששיקר הוא הנאשם עצמו, ולא עדי התביעה כולם".

בימים הקרובים יוגש כתב ההגנה. תוכן כתב ההגנה יכיל עדויות של קצינים בכירים בצה"ל, לוחמים מהשטח, פרופסורים לרפואה, אנשי מד"א ועוד אישים בכירים ממגוון גופים שמפריכים את גרסת התביעה.

 

 

 

הפטריוטים

הפטריוטים

אולי יעניין אותך גם

מפגן ראווה בצפון קוריאה. צילום: רויטרס

צפון קוריאה מבהירה: "ניסויי הגרעין לא יופסקו"

בראיון ל-CNN איים בכיר במדינה הקומוניסטית סוק קול וון כי "הניסויים לא ייפסקו כל עוד אמריקה ממשיכה בצעדי העוינות שלה"

3 תגובות

  1. פשוט אנשים מגעילים

    לשמאל המילים של הני לא מזזים כלום. בשבילנו ערוץ 20 הוא קול של שינוי מהפכני בטלוויזיה ושפיות ,כמו לחזור הביתה

    קולות שעלו אצל השמאל ברחוב בנוגע למקרה היו זילזול מתנשא בדילמות של החייל עם רמיזות מתנשאות כנגד עדתו

  2. הני זובידה בא מהאקדמיה. הוא בעל נסיון צבאי עלוב ביותר , ובא לשפוט את התנהלות צה"ל ועוד מקבל כאן במה כמומחה גדול. פשוט בדיחה עלובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.