מבזקים

ארדן למנדלבליט: לפתוח בחקירה נגד הח"כים בחשד להסתה ולרצח

חייל צה"ל חילק כרוזים התומכים באלאור אזריה ונשלח למעצר

הרב רוזן: תכנית ריאליטי סוחפת בתקשורת

כביש עוקף נבי אליאס: הטרקטורים בשטח

צו הפסקה מנהלי לעסק "מ.ב.ב אירועים בעם", חדרה

אמו של החייל מבקשת: בואו להלוויה

הרמטכ"ל איזנקוט אושפז בבית החולים לצורך הליך רפואי

עלה ל-50 מניין ההרוגים בקריסת המבנה בטהרן

נתניהו בטקס פתיחת מנהרות הראל: "אירוע בקנה מידה היסטורי"

המפכ"ל: "יום אחד קוברים לוחם ולמחרת עוסקים בבניין הכוח"

דף הבית > אקטואליה וחדשות > אשת ראש הממשלה למען חיילים בודדים

אשת ראש הממשלה למען חיילים בודדים

רעיית רה"מ, הגברת שרה נתניהו, השתתפה היום באירוע לכבוד גיוסם של חיילים בודדים לצה"ל. בראיון ל'זה היום' אמרה נתניהו: "אני מצדיעה להם"

כ- 300 עולים צעירים ממדינות שונות, בהן: ארה"ב, בריטניה, צרפת, הונג קונג, ברזיל והולנד,  נחתו החודש בישראל במסגרת פרויקט גרעין "צבר" של תנועת הצופים ומשרד העלייה והקליטה, במטרה להתגייס לצה"ל כחיילים בודדים.

הגב' שרה נתניהו בראיון לתכנית "זה היום". 1.9.16

היום (ה') הם השתתפו בטקס חגיגי אשר נערך לכבודם באוניברסיטת תל אביב. בין משתתפי האירוע נכחה רעיית ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו, המשמשת נשיאת הכבוד של גרעין "צבר".

בראיון שהעניקה לתכנית "זה היום" בערוץ 20 סיפרה גב' נתניהו: "הם עוזבים בית, משפחה, חיים מוכרים, לימודים בקולג' והם באים לכאן לשרת בצבא. חלק גדול מהם באים לשרת ביחידות קרביות, בדיוק כמו שהבן שלי משרת ביחידה קרבית, הוא חייל קרבי".

"ראינו לצערנו ב'צוק איתן' שחלק מהם נהרגו. הם מגיעים לדרגות הכי הכי גבוהות של מסירות אין סופית למדינה שלנו, בזה שהם באים, עוזבים את כל הנוחות, את כל הסביבה הנוחה שלהם ובאים לכאן לשרת בצבא", הוסיפה אשת ראש הממשלה.

"אני מצדיעה להם, אני גאה בהם ואני מאחלת לכולם שכמו שהם באים בשלום, שיחזרו בשלום למשפחות שלהם, שיהיה להם שירות קל, מועיל ומעניין", בירכה את המתגייסים הטריים.

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

תולים את דגל ארה"ב. צילום: גרשון אלינסון/פלאש90

ברקת משיק קמפיין: "מחזקים את טראמפ"

ראש העיר ירושלים בקמפיין לחיזוק הנשיא הנכנס: "אחרי שמונה השנים השחונות הגיע ידיד אמת לבית הלבן". בתוך כך, אובמה נפרד: "נראה אם הגישה של טראמפ תוכיח את עצמה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.