2:47 29/04/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > אלישע לוי: "מעודד את ערן זהבי להמשיך לשחק בחו"ל"

אלישע לוי: "מעודד את ערן זהבי להמשיך לשחק בחו"ל"

מאמן נבחרת ישראל, אלישע לוי, בראיון בלעדי לערוץ 20 שישודר בחמישי הקרוב: "כיום מאמן מבוקר על ידי מנהל מקצועי או בעלים. צריך למצוא את הקו העדין - אסור שיהיה מצב שהמאמן לא מחליט"

מאמן נבחרת ישראל, אלישע לוי, התראיין לערוץ 20 והתייחס למעמד המאמן ולערן זהבי. הראיון ישודר ביום חמישי הקרוב בשעה 23:35 במסגרת התכנית 'זה היום'

מתוך הראיון לערוץ 20 שישודר בחמישי הקרוב

בראיון שערך משה בוקר, אמר לוי: "מאמן כדורגל צריך לדעת להיות דעתן, הוא צריך לדעת להיות זה שמחליט, אבל זה לא כפי שהיה פעם, שאי אפשר היה לדבר עם המאמן. המאמן היה בא ואומר 'אני המאמן, אתם תעשו ותשמעו, זה הכל'. היום צריך להסביר, אני לא יודע אם להסביר זו המילה הנכונה אבל צריך לבוא ולתת דו"ח, להיות גם מבוקר על ידי מנהל מקצועי או בעלים, זה לא משנה מה, אבל אני חושב שצריך למצוא את הקו העדין כי אסור שיהיה מצב שהמאמן הוא לא מחליט. אם המאמן הוא לא מחליט הבעלים צריך להביא מישהו שהוא סומך עליו שהוא יחליט".

אלישע נשאל האם היה מייעץ לערן זהבי להמשיך בסין או לחזור למכבי תל אביב. "אני חושב שלשחק בחו"ל, בכל רמה", השיב לוי. "הייתי מעודד את זה מפני שככל שיהיו לנו יותר שחקנים בחו"ל שישתלבו וישחקו, בתנאי שהם משחקים, זה יעזור לנבחרת ישראל. גם אם זה בסין או בכל מקום אחר. הלוואי שיהיו לנו הרבה ליגיונרים אבל שמשחקים, זה הדגש", הוסיף מאמן נבחרת ישראל.

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

ניסן יחזקאל. צילום: אלוני מור, עמוד הפייסבוק של בני יהודה

5 מאמנים עבדו תחת מאמן מקצועי – ועזבו | פרשנות

חלק מקבוצות ליגת העל העתיקו את מודל המנהל המקצועי של מכבי ת"א במה שגרם לפגיעה נוספת במעמד המאמן ולכישלונות מקצועיים. אלונה ברקת הוכיחה שאפשר להצליח אחרת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.