דף הבית > חם ברשת > איילת שקד יוצאת לקרב נוסף מול בג"ץ

איילת שקד יוצאת לקרב נוסף מול בג"ץ

נשיאת ביהמ"ש העליון עצרה את פעילות הוועדה למינוי שופטים בעקבות צעדי השרה שקד שלהגדרתה מהווים "הצבת אקדח על השולחן". הפטריוטים מרוקנים מחסנית

נשיאת ביהמש העליון הקפיאה את ההידברות בנוגע למינוי שופטים חדשים לעליון במחאה על החלטת שרת המשפטים: "הצבת אקדח על השולחן".
השרה איילת שקד אמרה בתגובה: "ישיבות הוועדה לבחירת שופטים ימשיכו כסדרן בימים הקרובים תפורסם רשימת המועמדים לביהמ"ש העליון".

דיקטטורת בג"ץמתוך 'הפטריוטים' הערב (ה')

שר החינוך בנט מגבה את שרת המשפטים שקד: "שהמחוקקים יחוקקו והשופטים ישפטו".
השר יריב לוין: "השופטת נאור מנסה להטיל אימה".

הפטריוטים

הפטריוטים

אולי יעניין אותך גם

גלאון. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מי מפיץ בשם זהבה גלאון קישורים לקלאסיקו?

בחשבון הטוויטר של יו"ר מרצ פורסם לינק למשחק הכדורגל בין ברצלונה לריאל מדריד שמתקיים ביום השואה. גלאון: "פרצו לי לחשבון"

4 תגובות

  1. רגע. אילת שקד הי המחוקק או השופטים?
    מה זה? מדינה בטוח מדינה? גברת נשיא יש לך בוס וכדי מאוד שתקשיבי להוראות שלו עם את רוצה להמשיך לעבוד.

  2. פנייה לעורכי האתר : בבקשה תחליפו את הזמבורה שפותח וסוגר כל כתבה

    במקומה, אפשר נעירה של חמור, פעייה של כבשה או סתם סאונד מצחיק או נעים לאוזן
    טיפה יצירתיות תתרום מאוד לתדמית האתר ותכבד את המבקרים בו

  3. שקד היקרה אמנם מלחמתך על ייצוג ראוי והוגן ופלורליסטי בבית המשפט העליון ראויה לתמיכה למכביר. ואני אכן תומכת בכך. אבל השינוי שאת נלחמת עליו עליו הוא פעוט והשינוי האמיתי הוא שלשופטים שאותם בוחרים לא צריך להיות ייצוג בוועדה בכלל!!!! לא נותנים לחתול לשמור על השמנת ועוד כאשר יש להם יתרון כי נציגי עו"ד פשוט שפוטים שלהם וכולנו יודעים למה. לכן המצב לא ישתנה יתר על המידה. אם כבר פתחת במלחמה אז כמו שצריך לשינוי אמיתי. ואל תפחדי אנחנו איתך. "אל תירא ישראל"!!!!!

  4. אהרון ברק אני אשמח אם תחייה מספיק כדי לחזות בחורבן מפעל חייך האקטיביסטי שיפוטי מתנשא ולא דמוקרטי. ואנחנו נפיל גם את המעוז האחרון של השמאל. !!!!! בית המשפט העליון שלא נבחר ע"י העם ולא נושא באחריות שולט בחיינו ללא מנדט וביוהרה חסרת תקדים חושב הוא כי הוא יודע טוב יותר מהעם!!!! סופו של כל דיקטטור ליפול וכך גם לדיקטטורה של בית המשפט העליון (מצחיק שכדי לשמור על הדמוקרטיה בחרתם באמצעי דיקטטורה – באמצעות שיטת חבר שמאלני מביא חבר שמאלני , האם הגישה שלכם אומרת שבעצם אתם לא מאמינים בדמוקרטיה ? אם אינה יכולה להביא לכם תועלת ?) אבל החגיגה בסוף נגמרת !!! זה רק עניין של זמן!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.