3:02 29/05/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "הפכנו למשפחה שמתעוררת למלחמה אינסופית"

"הפכנו למשפחה שמתעוררת למלחמה אינסופית"

אחותו של לוחם כפיר אלאור אזריה, סיפרה על התמוטטות האב והדוד ומצבה הקשה של המשפחה: "חשוב לנו לומר לכם תודה"

"המשפחה שלי ואני קורסים. הפכנו ממשפחה נורמטיבית, פשוטה ומאושרת למשפחה שמתעוררת מדי יום למלחמה אינסופית", כך סיפרה היום אתי, אחות הלוחם אתי אזריה בסרטון שפרסמה. אתי, שביקשה להודות לקהל על התמיכה הרחבה באחיה ובמשפחתה, סיפרה על התמודדות המשפחה עם המשפט.

"לפני חודש אבא שלי התמוטט וההתמודדות בלעדיו בחודש הזה הייתה נוראית. מי שהיה שם בשבילנו היה דוד שלי ויקטור שתמך בנו וליווה אותנו 24/7 וגם הוא התמוטט אתמול. המצב לא טוב, לא טוב בכלל. ההתמודדדות של אמא, היא לביאה אמיתית, אבל נורא קשה לה. רק בזכותכם נשארה שארית הכוח האחרונה שלנו. אנחנו מתעוררים בכל בוקר למלחמה חדשה. אני מבקשת שלא תפסיקו להציף אותנו בתמיכה ובאהבה. אני מקווה שהסאגה תסתיים ושאלאור יחזור הביתה בהקדם ושהכל ייגמר כבר. תודה רבה".

אתי אזריה מודה על תמיכת הקהל

מוקדם יותר היום פרסמה אתי פוסט בו פיאטה על הקשיים וההתמודדויות עימם מתמודדת המשפחה: "מעולם לא חשתי חוסר אונים מסוג זה, מהול בתסכול נורא".

״כמה רוע אפשר לבלוע?!", כתבה אתי אזריה, "מזה חמישה חודשים שמשפחתי ואני נתונים בסיוט מתמשך. לפעמים, כשאני מתעוררת (לאחר שסוף סוף אני מצליחה להירדם לשעות ספורות) אני עדיין לא מצליחה לעכל שזו המציאות הקשה ונדמה לי שאני חולמת".

"מסכת של טיוחים"

"מיום ליום מתבהר לציבור ממדי העוול הנורא שנעשו לנו. מסכת של טיוחים, מניפולציות ושקרים שכל מטרתם להרשיע את אחי ולמוטט את משפחתי. לשמחתי, קמו השבוע מפקדים אמיצים שגיבו, בעדותם, את התנהלותו של אחי בקרב ומוטטו, למעשה, את טיעוני התביעה. בכל מדינה מתוקנת, היו מפסיקים את המשפט ומשחררים, לאלתר, את אחי".

"בנוסף לסבל שעובר עלינו, משפחה שקטה ונורמטיבית, נחתו עלינו מכות נוספות. אין שמץ של ספק שיש קשר הדוק בין הדברים והגורם הישיר לסבלנו הוא ההתעללות במשפחה. אבי, צ'ארלי, לא יכול היה לעמוד בכאב הנורא והתמוטט בתחילת החודש. הוא עבר אירוע מוחי וכעת נמצא בשיקום, לומד ללכת ולתפקד מחדש. אתם חייבים להבין שאבא שלי הוא מלח הארץ, אדם ששירת את המדינה כל חייו (בצבא ובמשטרה). כל רגע פנוי שמצא, עזר לנזקקים ולחיילים מפרויקט נערי רפול".

האב והדוד שקרסו

"לפני שנתיים קרסו המערכות בגופו ונזקק להשתלת כליה. וכעת, הוא אפילו לא יכול להגיע לדיונים!!! לחזק את בנו ולתמוך במשפחה. מומחי רפואה קבעו, חד משמעית, שנוכחותו של אחי ליד אבי נחוצה לשיקומו הרצוי.
מדוע אין מאפשרים לאחי להיות עם אבי?! מהיכן הרוע הזה?! שמעתי שרוצחת שדקרה את אחותה 80 פעם, שוחררה לפני שבועיים למעצר בית… למה עושים לנו אתה זה?! האם רוצים לחסל את המשפחה שלי?"

"וכאילו לא די, אתמול התמוטט דודי האהוב, ויקטור וכעת הוא מאושפז במחלקת לב, אתם חייבים להבין!!! ויקטור מילא את מקומו של אבי בשבועות האחרונים ודאג לאחד את המשפחה המרוסקת: להביא את אמי לבקר את אחי ולאולם הדיונים, לשבת לידינו בדיונים עד השעות המאוחרות של הלילה, להרגיע את אמי שלא יכלה לשאת עוד את ההתעללות בנו".

"דודי היקר עבר שישה צינתורים בשנים האחרונות ומדובר באדם שאף הוא תרם כל חייו למדינה. ככה חינכו אותנו מהיום הראשון! וזו גם הסיבה שאחי קיבל תעודת הצטיינות!!! כעת, נותרנו ללא רועה. לבד במערכה האכזרית. הפקירו את אחי ונטשו אותו מדמם בשדה הקרב. ועכשיו, הצליחו לרסק גם אותנו".

משפחת אזריה בבית המשפט. האב בבית החולים. פלאש 90
משפחת אזריה בבית המשפט. האב בבית החולים. פלאש 90

כזכור, בתחילת אוגוסט אושפז צ'רלי אזריה, אבי המשפחה, לאחר שהתמוטט והובהל לאשפוז בבית החולים. בעת שהיה בסידורים מחוץ לבית עם אשתו אושרה, חש ברע אבל סירב להתפנות לבית החולים. בהמשך מצבו החמיר ולאחר שהגיעו הביתה בני הזוג, חלה הידרדרות נוספת במצבו, אז הזמינו בני המשפחה ניידת טיפול נמרץ שפינתה אותו לאסף הרופא. שבוע לאחר אשפוזו, עבר צ'רלי סדרת בדיקות ובמהלכן עלה כי מדובר באירוע מוחי.

"מאין יבוא עזרי?" שואלת אתי אזריה "למה מתעללים בנו כך? מדוע הם כ"כ נחושים לחסל אותנו? ואיפה המנהיגים שלנו? אלה שיודעים להצטלם ולגרוף קולות, כשנוח לנו? אני על סף יאוש. מעולם לא חשתי חוסר אונים מסוג זה, מהול בתסכול נורא. בבקשה, תצילו אותנו. איני יכולה עוד".

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.

אולי יעניין אותך גם

אולם בית המשפט העליון בשבוע שעבר טרם הדיון. צילום: התנועה למשילות ודמוקרטיה

"הדו"ח החמור ביותר איי פעם על הפרקליטות"

פרקליטים שהפרו צווי בית משפט, חוות דעת ששונו וראיות שהוסתרו הן רק חלק מדו"ח חמור נגד הפרקליטות. 'היום הזה' עם הפרטים

5 תגובות

 1. פשוט מחריד. גיבורים אומללים בעל כורחם של הבזיון הלאומי הזה.

  • המומה מאלאור אזריה . הוא צריך להסביר לשופט חד וחלק איזה בלגן הוא הרגיש שקיים בנוהל. אבל הוא מכבד את צהל ושותק . משלם מחיר ושותק . המפקדים שלו משתחררים כבר מן השרות , והוא מכבד את צהל ושותק . לוקח על עצמו ושותק . שישב בדלת סגורה עם הרמטכ״ל ויסביר לו . לטובת צהל . הלוואי ומישהו יבין את זה .

 2. פשוט לא יאומן …
  אני קורא את הפוסט ושואל
  את עצמי : ממה הכל התחיל ?
  במי הוא ירה ? את מי הוא הרג ?
  חברים , החייל הזה ירה במחבללללללללללללל
  תבינו את זה !!!!!!!!!
  המחבל הזה , כמה דקות לפני , ניסה לרצוח את
  כל מי שהיה שם !!!!
  על מה אתם מדברים ???
  הרי גם , אם נניח לצורך העניין , נאמר שהחייל
  עבר עבירה כי אסור לירות במחבל מנוטרל אז
  תשפטו אותו על כך שעבר עבירה , תנו לו ריתוק של שבוע-שבועיים בבסיס
  ויאללה נגמר העניין !!!!!
  מה זה הטמטום הזהההההה ?????
  מדינות ערב שסביבנו מסתכלות ולא מאמינות מה שאנחנו עושים
  לחייל שלנו שהרג מחבל .
  אני קורא להנהגה ולממשלה תתעשתו מהר ותסיימו את ההצגה
  המגוחכת הזו של המשפט המטומטם הזה !!

 3. לא יאומן
  מה נשאר לנו ?
  איבדנו כבר מזמן אמון בבתי המשפט והמשטרה (ההוככה שיש הרבה שחושבים שזדורוב זכאי כי הם חוו אי צדק).
  איבדנו אמון בח"כ שלנו (נשיא ר"מ ושופט בתא אחד).
  אבדנו אמון בין המגזרים השונים (דתי חילוני חרדי).

  הצבא היה הדבר היחיד שנשאר לנו, שתמיד היה "צבא .. לישראל" מקום החיבור של כל העם, היום אני שוקל להיות חרדי כדי שהילדים שלי לא יהיו בצבא .(אני דתי לאומי)
  הפחד שיכול להיות מצב שהבן שלי יהיה במצב הזוי שהוא צריך להחליט בשניה אם להציל את נפשו או לא והתקשורת היא זאת שתשפוט אותו במקום המפקד הישיר שלו בחדר עם כבוד לחייל ולמשפט.

 4. למעט הקטע הקטן שמי שהיה בשטח ולא מלקק לארגון בצלם, טוען שלא היתה וודאות שהוא מנוטרל… (עיין ערך עדויות מהשבוע)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.