דף הבית > אקטואליה וחדשות > "אזריה החליף 5 גרסאות"

"אזריה החליף 5 גרסאות"

עו"ד נדב וייסמן הגיש היום (ב') לבית הדין את סיכומי הטיעונים של התביעה. כתב ההגנה יוגש בימים הקרובים

משפטו של לוחם כפיר החייל אלאור אזריה נכנס לישורת אחרונה לקראת מתן פסק דין. היום (ב') הגיש התובע עו"ד נדב וייסמן לבית הדין את סיכומי הטיעונים של התביעה.

הפטריוטים דנים על דברי תובע אזריה 

כתב התביעה הצטבר למסמך עב כרס בן 145 עמודים בו התובע משתלח בחריפות בלוחם כפיר. בין דבריו, התובע מציג את הלוחם כממציא בדיות ועלילות שווא. "אזריה שיקר. גרסתו סותרת כל ממצא אובייקטיבי בשטח" טוען התובע.

משפטו יתחדש בסוף החודש, אלאור אזריה. צילום: פלאש 90
אלאור אזריה. קצינים בכירים מעידים לטובתו. צילום: פלאש 90

התובע לא מתפשר ודורש להרשיע את לוחם כפיר בהריגה על חיסול המחבל. "אין דרך ליישב את גרסתו הסופית של הנאשם בשטח לבין דבריו בפועל, כפי שתוארו על ידי העדים. המחיש זאת יותר מכולם הוא הנאשם עצמו, כאשר טען שעדי התביעה שיקרו, ולא ניסה להסביר את פערי הגרסאות באי הבנה כלשהי. לכן, מתבקשת ההכרעה שמי ששיקר הוא הנאשם עצמו, ולא עדי התביעה כולם".

בימים הקרובים יוגש כתב ההגנה. תוכן כתב ההגנה יכיל עדויות של קצינים בכירים בצה"ל, לוחמים מהשטח, פרופסורים לרפואה, אנשי מד"א ועוד אישים בכירים ממגוון גופים שמפריכים את גרסת התביעה.

כזכור, בפורים האחרון אלאור אזריה חיסל מחבל שניסה לרצוח עם סכין את חבריו לפלוגה. המקרה תועד ע"י פעיל של ארגון השמאל הקיצוני "בצלם" ועורר סערה.

אלעד שור

אלעד שור

אולי יעניין אותך גם

ראש הממשלה בנימין נתניהו בטקס "לכל איש יש שם" הבוקר בכנסת. צילום: יוסי זמיר, דוברות הכנסת

לעולם לא עוד: טקס "לכל איש יש שם", אלפים במצעד החיים

לאחר הצפירה התקיים טקס הנחת הזרים בהשתתפות רה"מ וכעת נערך בכנסת טקס "לכל איש יש שם". במקביל, יתקיים היום בפולין מצעד החיים ה-29 שבו ישתתפו כעשרת אלפים משתתפים מרחבי העולם, שרים והרמטכ"ל

2 תגובות

  1. סיכום הפרקליט ה"פרובונו" מגלות לי את תסכולו- אזריה הוא האשם מכיוון ששיקר. לא ממצאים חד משמעיים ובטח שלא הודאה באשמה, זוהי גולת כותרת הסיכום. ואם זה לא מספיק (וזה ממש לא מספיק) אז נוסיף גם את אי ההתפשרות בדבר ההרשאה. פרק עצוב ומביש עומד להיווסף להיסטוריה של מדינתנו.

  2. כולם טובים !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.