4:01 24/08/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "תטעמו את נקמת דאעש"

"תטעמו את נקמת דאעש"

המחבל מאורלנדו הצהיר אמונים לדאעש, וכתב בעמוד הפייסבוק שלו לפני שביצע את הפיגוע "תחוו את התקפות המדינה האסלאמית"

המחבל מאורלנדו שהרג 49 אמריקאים לפני מספר ימים, כתב על כך בעמוד הפייסבוק שלו, בסטטוס שפרסם הוא מבהיר שהוא רואה עצמו כחלק מדאעש. במהלך האירוע התקשר למוקד החירום 911 והצהיר אמונים לדאעש.

"אתם הורגים נשים וילדים תמימים בתקפות אוויריות ..עכשיו תזכו לטעום את נקמת דאעש" כתב המחבל לפני שביצע את הטבח באורלנדו. "בימים הקרובים תראו התקפות מהמדינה האסלאמית (דאעש) בארצות הברית" אמר בהודעה.

מחבל אורלנדו פיגוע פייסבוק
המחבל מאורלנדו מקליט את עצמו בפייסבוק

במהלך ההתקפה התקשר המחבל למוקד החירום והצהיר אמונים לאבו באכר אל בדאדי, מנהיג דאעש. מקור המודיעין של ארה"ב מסר כי דאעש לקח אחריות על הירי בראיון לתחנת הרדיו הרשמית של המדינה האיסלאמית, אל-ביאן. "אנחנו מתחילים מאמריקה, שם אללה איפשר לאחינו, עומר מטין, אחד החיילים של הח'ליפות באמריקה, לבצע פשיטה שבה הצליח לחדור כינוס 'הצלבנים' במועדון לילה הומולסבי באורלנדו, פלורידה," כך נאמר בפרסום.

הצהיר אמונים לאל בגדדי
הצהיר אמונים לאל בגדדי

"אללה אפשר לו להסב אבדות כבדות בקרב הצלבנים המטונפים," הצהרת דאעש "הוא הרג ופצע למעלה ממאה מהם. זוהי הפשיטה הגדולה ביותר באמריקה אחרי הפשיטה של מנהטן לפני 16 שנים (פיגוע התאומים). השבח לאללה."

 

‫מיכל שמעון‬‎

‫מיכל שמעון‬‎

עורכת באתר ערוץ 20.
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

ארדן ללפני כולם

"יש עיתונאים שמעדיפים לטמון את ראשם בחול – אמשיך להגיד את האמת"

השר לביטחון פנים גלעד ארדן מתייחס בראיון ל'היום הזה' לפגישת רה"מ נתניהו עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, לגל ההצתות ולעצורים, לסוגיית הר הבית, וגם - האם "הליכודניקים החדשים" יוזמנו לכנס הליכוד הקרוב?