23:35 22/06/2017
מבזקים

דיווח ערבי על ירי טיל מאוניית קרב רוסית לעבר מטרה בעומק שטח סוריה

בתוך חצי שעה: רוכב אופנוע הרוג ואחר פצוע קשה בשתי תאונות שונות

דף הבית > אקטואליה וחדשות > נתניהו נגד התקשורת: "עיתונאים עושים לי רצח אופי"

נתניהו נגד התקשורת: "עיתונאים עושים לי רצח אופי"

ראש הממשלה פרסם פוסט בו האשים "גורמים בתקשורת ובשמאל" בכך שהם מקווים להפיל את שלטון הימין "באמצעות שטיפת מוח יומיומית"

בפוסט ארוך שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו הערב, תקף ראש הממשלה בנימין נתניהו "גורמים מרכזיים בתקשורת ובשמאל", שלטענתו מנהלים מלחמת חורמה אישית נגדו ונגד משפחתו ולדבריו עושים לו רצח אופי.

"רודפים את משפחתי" נתניהו. פלאש 90
"רודפים את משפחתי" נתניהו. פלאש 90

נתניהו כתב כי "גורמים אלו כבר הבינו שלא יוכלו לשכנע את עם ישראל בצדקתם ולנצח אותנו בפתק הבוחר, זאת מפני שעם ישראל התפכח מאשליות השמאל". לדבריו, "ניפוץ האשליות שלהם על קרקע המציאות הובילה אותם למסקנה שלא יצליחו עוד לשכנע את העם בתפיסת העולם שלהם. לכן הם עברו לנהל מלחמת חורמה אישית נגדי, מכיוון שלתפיסתם אני המכשול העיקרי להחזרת השלטון לידיהם.

"משעשע לראות כיצד אותם עיתונאים, שמסבירים את מסע ההכפשות שלהם כלפיי וכלפי משפחתי בכך ש״תקשורת צריכה לבקר את השלטון״, הם אותם אלה אשר דיברו על הצורך "לאתרג" את ראש הממשלה שרון על מנת לסייע לו בביצוע תכנית ההתנתקות.
"באמצעות שטיפת מוח יומיומית של הציבור", הוסיף נתניהו, "ורצח אופי שלי ושל משפחתי, הם מקווים להסיט את תשומת ליבו של הציבור מסוגיות הליבה של הוויכוח הפוליטי בישראל. זה לא יעזור להם. האוויר החם יצא מכל בלון שמנפחים נוני מוזס, רביב דרוקר ושותפיהם".

כזכור, ראש הממשלה השמיע טענות דומות לאחר פרסום תחקיר התכנית "עובדה" על ההתנהלות הבעייתית בלשכתו. יצוין כי נתניהו לא התייחס לעובדה שהערב פורסם כי אדם המקורב אליו נחקר היום במשטרה בחשד לעבירות מין.

אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

אולי יעניין אותך גם

היום הזה-טור

במשבר הדסה – אין סיכוי לגבש דעה עובדתית

בסיפורים דוגמת המשבר בהדסה, אין מראש סיכוי לגבש דעה עם בסיס עובדתי - לקחת עובדות ולהניח אותן בפניו של הילד חולה הסרטן? לא ממש אפשרי, אפילו כמעט לא אנושי