0:09 29/06/2017
דף הבית > ספורט > הערב: נבחרת ישראל תשחק באלבניה

הערב: נבחרת ישראל תשחק באלבניה

חרף החשש ממצבו של המשטח הרטוב, המפגש ייערך כמתוכנן ב-21:45. המאמן אלישע לוי פרסם את ההרכב הסופי

לאחר שעות מורטות עצבים במזג אוויר סוער, אשר כללו אי ודאות גדולה סביב קיומו של המפגש בין ישראל לאלבניה הערב (שבת) ב-21:45, החליט השופט הגרמני דניז אייטקין לאשר את המשטח וההתמודדות תחל במועד המתוכנן.

האימון האחרון.
האימון האחרון.

המשחק מתקיים במסגרת המחזור הרביעי של בית 7 בקמפיין מוקדמות מונדיאל 2018.

בפיפ”א כבר שקלו את דחיית ההתמודדות ליום ראשון ובנבחרת אף שריינו לילה נוסף במלון, אך בסופו של דבר האישור התקבל והמשחק יתקיים כמתוכנן. באלבסן מתכוננים לקיום המשחק כסדרו והמשטרה המקומית ערכה תדריך והורתה על סגירת צירים מרכזיים. מעל ל-2,000 שוטרים יאבטחו את ההתמודדות, מספר חסר תקדים כשמדובר באירוע ספורט באלבניה.

המאמן הלאומי החליט לעלות עם ההרכב הבא: דודו גורש, אלי דסה, איתן טיבי, שיר צדק, רמי גרשון, אלמוג כהן, ביברס נאתכו, דן איינבינדר, בן שהר, טל בן חיים, ערן זהבי.

לוי החליט לעלות עם בן שהר בכנף ולא מאור בוזגלו שתוכנן לפתוח, ככל הנראה בגלל תנאי מזג האויר, לוי השאיר מחוץ להרכב את תומר חמד החלוץ והחזיר את ערן זהבי לעמדת החלוץ. זהבי אמר במסיבת העיתונאים בסיום המשחק במקדוניה כי הוא אינו אוהב לשחק בכנף והמאמן החליט להציב את הקפטן בעמדה הקידמית כשחקן חופשי יותר.

בנוסף, אחרי ההדחה של ניר ביטון מהסגל ערב היציאה לאלבניה, המאמן התלבט בין נטע לביא לדן אייבנדר ובסופו של דבר החליט לעלות עם שחקנה של בית״ר ירושלים. אלישע לוי התלבט עד השעות האחרונות בנוגע למערך ולהרכב מכיוון שלא ידע כיצד ישחק המאמן של נבחרת אלבניה.

אבטחה חסרת תקדים
אבטחה חסרת תקדים

לוי הזהיר מאוד את השחקנים שלו מהיריבה ואמר שאלבניה היא נבחרת מאוד אגרסיבית ופחות טכנית. כמו כן, המאמן הציג את התמונות ומספרי החולצות של 11 השחקנים שאמורים לפתוח בהרכב של אלבניה.

האווירה בנבחרת מצוינת למרות התקרית עם ניר ביטון ביום ההמראה. השחקנים נראים מאוד נחושים להשיג תוצאה טובה ולהתכונן בראש שקט למשחק החוץ הבא מול ספרד בעוד ארבעה חודשים וחצי. במהלך ארוחת הערב אתמול, שרו המוזמנים הטריים דוד קלטינס ועומרי גלזר לעיני כל חבריהם את הלהיט “כביש החוף”.

 

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,

אולי יעניין אותך גם

Screenshot_2

שישה ימים לפתיחת המכביה ה-20

לקראת האירוע הגדול: הצצה ראשונה לסרט "חלום מעבר לאופק" שמספק תיעוד מרתק של המכביה ה-19 בה השתתפו כ-7,500 ספורטאים מ-77 מדינות