0:50 17/08/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > היום הרביעי לחיפושים אחר צעיר שנעלם בכנרת

היום הרביעי לחיפושים אחר צעיר שנעלם בכנרת

ביום שישי האחרון קפץ נתן חג'אני מסירה בלב הכנרת כדי לשחות ונעלם. מאז מנסים צוללנים וספינות שיטור ימי לאתר אותו

ביום שישי בצהרים נעלם בכנרת נתן חג'אני, צעיר בן 25 תושב ראש העין  לאחר שקפץ מסירה באזור חמי טבריה. מאז, ספינת השיטור הימי בכנרת עורכת סריקות בסמוך לחופים באזור.

החיפושים בכינרת. צילום: דוברות זק"א
החיפושים בכינרת. צילום: דוברות זק"א

הצעיר, בן למשפחה חרדית שהוריו מתגוררים בבני ברק, התחתן לפני חודשיים וחצי. הוא יצא עם כמה מחבריו לשייט בכנרת על גבי סירה. אלא שעל פי עדותם, כשהיו כמה מאות מטרים מהחוף הוא קפץ  לשחות ומאז נעלם.

גם היום, ארבעה ימים לאחר היעלמותו נמשכים החיפושים. החל משעות הבוקר המוקדמות פועלים צוללי זק"א יחד עם צוללי היחידה הצפונית של משטרת ישראל בצלילות חיפוש בתנאים מורכבים אחר הנעדר.

עידו קטץ מפקד יחידת הצוללים של משטרת צפון, שיבח את שיתוף הפעולה עם זק"א שמהווה מכפיל כוח מקצועי ומנוסה בשטח למען המטרה הנעלה של הבאת הנעדר למנוחה מכובדת.

חיים אוטמזגין מפקד יחידת הצוללים של זק"א: "ניסיונם של יחידת הצוללים הצפונית של משטרת ישראל מהווה עבורנו מצפן מקצועי ומאפשרת לנו להיות שותפים ועמיתים מקצועיים במשימה מורכבת ומאתגרת".

החיפושים בכינרת. צילום: דוברות זק"א
החיפושים בכינרת. צילום: דוברות זק"א
אלירן קרסנטי

אלירן קרסנטי

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

פגישת טראמפ פוטין בחודש יולי בפסגת ה-G20 בהמבורג גרמניה. צילום: רויטרס

סקר: פוטין זוכה לתמיכה גדולה מטראמפ

סקר מכון PEW מעלה כי נשיא רוסיה ולדימיר פוטין נמצא אמין יותר מנשיא ארה"ב דונלד טראמפ ב-23 מתוך 37 המדינות שהשתתפו. יחד עם זאת, ציוני שני המנהיגים אינם מזהירים