23:22 22/05/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > הליכוד נגד ברק: "ראש הממשלה הכושל בתולדות ישראל"

הליכוד נגד ברק: "ראש הממשלה הכושל בתולדות ישראל"

למרות החתימה על הסכם הסיוע הלילה, מפרסם רה"מ לשעבר אהוד ברק טור שבו הוא תוקף נתניהו. הליכוד: "דברי הבל"

"מדובר בדברי הבל שנכתבו על ידי ראש הממשלה הכושל בתולדות ישראל שממשיך לגחך עצמו לדעת בעוד ניסיון קאמבק פאתטי מטעם עצמו", כך הגיבו היום (ה') בליכוד למאמר הביקורת שפרסם ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק בעיתון "וושינגטון פוסט".

שוב מתערב. מתוך 'הפטריוטים' 15.9.16

לדברי הליכוד, "פרסום מאמר שמנגח את מדיניותה של ישראל בתקשורת האמריקנית ביום שבו נחתם הסכם הסיוע הגדול ביותר בתולדות ארה"ב, הוא רק הוכחה נוספת לכך שמה שמעניין את אהוד ברק זה לא טובת המדינה ולא ביטחון ישראל אלא אך ורק טובתו של ברק".

מנכ"ל משרד ראש הממשלה אלי גרונר הגן על ההסכם ואמר כי מדובר בבשורה למערכת הביטחון הישראלית. לדבריו, "יש לי יתרון אחד בתור פקיד וזה שאני לא פוליטיקאי. אני יכול להגיד רק את האמת, והאמת היא שקיבלנו פה סיוע חסר תקדים, קיבלנו פה הישג שהיינו חותמים עליו מההתחלה בשני ידיים מיד".

אתמול (ד') נחתם בין ישראל לארה"ב הסכם הסיוע למדינה זרה הגדול בהיסטוריה של ארה"ב, אבל יש מי שמעדיף להסתכל על חצי הכוס הריקה. ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק מפרסם היום מאמר דעה ביקורתי בעיתון "וושינגטון פוסט" שבו הוא משתלח בראש  הממשלה נתניהו ואף תוקף את הסכם הסיוע. "ההסכם הוא תרומה חשובה לביטחון אך הרבה פחות ממה שיכול היה להיות בטרם ראש הממשלה החליט להתערב בבוטות בפוליטיקה האמריקאית", כותב ברק.

שלל האיומים על מדינת ישראל "לא מציבים בפנינו איום קיומי", קבע ברק. צילום: פלאש 90

בהתייחסו לאיום איראני ולאיומים מצד חיזבאללה, קובע ברק "באופן בלתי משתמע", כי שלל האיומים על מדינת ישראל "לא מציבים בפנינו איום קיומי".

ברק, שבתקופה האחרונה מנהל קמפיין אגרסיבי נגד ראש הממשלה נתניהו ומשתלח בו בכל הזדמנות אפשרית, לא בוחל גם הפעם מלהשמיץ את ממשלת ישראל והעומד בראשה, דווקא מעל דפי העיתון האמריקאי. "נתניהו אפשר למשיחיסטים להשתלט על הליכוד", כתב ברק ואבחן: "אין סכנה קיומית המאיימת על ישראל".

"במהלך השנתיים האחרונות תחושה קודרת נפלה על המדינה שלי. הגאווה בהישגיה של ישראל והביטחון העצמי שלה, הוחלפו בחרחורי מלחמה, האשמה עצמית וריבים פנימיים", כותב מי שמשתתף בעצמו באותם ריבים פנימיים.

נתניהו, טוען ברק, "אפשר למיעוט מיליטנטי לאומני להוציא לפועל השתלטות עוינת על מפלגתו וליצור רוב בקבינט שלו. כתוצאה מכך הוא מאפשר לחטוף את האג'נדה הלאומית ולקדמה בשירות המשיחיסטים, או כפי שזה בדרך כלל נקרא 'מדינה יהודית מנהר הירדן ועד הים התיכון'".

ומי אמור לפתור את אותן בעיות שעליהן קובל ראש הממשלה לשעבר? ובכן, "ממשלה אחרת, יותר אחראית, קשובה ואמיצה, שתנוהל על ידי מי שאזרחי המדינה יבחרו", כותב ברק.

 

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

פגישת נתניהו וטראמפ. צילום: קובי גדעון, לע"מ

"אי אפשר לעשות דיל בלי גוף מסודר"

הפטריוטים לא מסתנוורים מהשאיפות של הנשיא טראמפ ורה"מ נתניהו להשיג שלום עם הפלסטינים. במקביל, הם ניסו לגלות מה כתוב בפתק של טראמפ בכותל

3 תגובות

  1. זה מדהים כמה שהשמאל מפרגן לביבי גם כשהוא משיג את התוצאה הכי טובה הם אומרים לו שהוא צריך להשתפר.
    ברק היה ראש הממשלה הגרוע ביותר שהיה לנו אז כדאי שראש הממשלה נתניהו ילמד ממנו כי הוא נכשל המון ולכן הוא מלומד.

  2. ברק טועה ומטעה, השמאל וברק מהווים איום קיומי על מדינת ישראל, כל הארגונים של השמאלנים שמקבלים מימון מאנטישמים באירופה וארה"ב, פועלים ללא ליאות לקעקע את יסודות המדינה, ולגרום לה לקרוס מבפנים, השמאלנים הם טרמיטים.

  3. ברק לא מתעייף , כאשר השתן עלה לו לראש הוא מנסה ומנסה אולי דברי ההבל שלו יזכו לתשומת לב כל שהיא . וכאשר הוא נוכח שלא מתייחסים לשטויות שלו וההיפך הוא זוכה רק ללעג ולכס . מוחו מתחיל לעבוד על התקפה חדשה אולי בכל זאת היא תצליח . הצרה איתו שהוא מאמין לשטויות שלו , ושהוא לא מפנים את היותו ראש הממשלה הגרוע ביותר שהיה למדינה , וממשלתו לא החזיקה מעמד יותר משנה .
    מעניין ארבע שנים היה בשירותו של נתניהו וכעת הקינאה והשינאה שמפיצות התוכן מביאות אותו ליאוש וכך מתנהג אדם מיואש , הוא ימשיך וימשיך להשמיץ עד שאולי הוא יצליח .
    אני האזרח הפשוט מייעץ לך מר ברק , לך לטיפול 😤😤

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.