מבזקים

קבלת שבת מחאתית מול ביתו של השר נפתלי בנט

צביעות האו"ם נחשפה בארמון הנציב

עד שהרצפה תתייבש - לפרשת שמות

לזכרו של דוד דלארוזה הי"ד

ח״כ טלב אבו עראר: דורשים את גופת "השהיד"

3 חיילים ואזרח הותקפו בכפר בשומרון וחולצו בשלום

מפולת השלג באיטליה: שישה בני אדם אותרו מתחת להריסות כשהם בחיים

משה זר: ''איבדנו את הנגב - וגם את השכל''

התפרעויות מחוץ לחגיגה של טראמפ

ראש לשכת עורכי הדין: מגבים את מערכת המשפט בכל עת

דף הבית > אקטואליה וחדשות > כ"ץ ממשיך לתקוף את נתניהו: "שייוותר על התקשורת"

כ"ץ ממשיך לתקוף את נתניהו: "שייוותר על התקשורת"

אחרי שננזף ע"י ראש הממשלה, התראיין ישראל כ"ץ לערוץ 2 ותקף את נתניהו: "אם הייתי רה"מ, הייתי מפרגן לשרים"

ישראל כ"ץ לא נרגע: שר התחבורה, שהתעמת עם ראש הממשלה נתניהו על ניהול הסמכויות במפלגת הליכוד ועל משבר העבודות בשבת, התראיין השבוע לתכנית "אנשים" בערוץ 2 והגביר את הלהבות מול נתניהו.

כ"ץ תקף את נתניהו על כך שהוא שומר את משרד התקשורת לעצמו ועקץ את נתניהו על הקשר שלו עם "ישראל היום".

בנימין נתניהו וישראל כץ בימים טובים יותר. צילום: פלאש 90
בנימין נתניהו וישראל כץ בימים טובים יותר. צילום: פלאש 90

"אני חושב שצריך למנות שר תקשורת. אני חושב שיש בליכוד מספיק אנשים טובים – לא אני, כי אני עסוק – שהם פנויים שיכולים להיות שרי תקשורת", אמר כ"ץ.

שר התחבורה והמודיעין אמר כי הוא חלוק על נתניהו, הגורס כי עליו לשמור את התיק ברשותו על מנת להניא רפורמות מול לחצים אדירים: "אני חלוק עליו בעניין הזה. הטיעון הזה שמושמע, כאילו כדי למנוע לחצים רק ראש הממשלה צריך להיות שר התקשורת וכולי – אני לא מקבל אותו".

בראיון לתכנית "אנשים", נראה כי כ"ץ פגוע מנתניהו וחש כי זה לא גיבה אותו במשבר עבודות הרכבת מול המפלגות החרדיות. כ"ץ עקץ את התנהלות נתניהו מול שרי הליכוד, והוא בתוכם: "אם אני הייתי ראש הממשלה והיו לי שרים שדוהרים ומזיזים הייתי מגבה אותם כל היום ומחמיא להם".

כשכ"ץ נשאל על היחס האוהד לו הוא זוכה בעיתון "ידיעות אחרונות", השיב השר: "גם ב'ישראל היום' ראיתי שתיארו את הביקור שלי ברכבת העמק ותמונה עם ותיקי העמק. אני מקווה שהם לא ננזפו על הדבר הזה".

רכבות, מוניות וסמכויות בליכוד

המתיחות בין כ"ץ ובין נתניהו החלה עם הרכבת הממשלה, אז ביקש כ"ץ להתמנות לשר החוץ אחרי שש שנים מוצלחות במשרד התחבורה. על פי גרסת כ"ץ, נתניהו הסכים ואף נתן לו הבטחה בכתב, אך בשל רצונם של ארדן ושטייניץ אף הם להתמנות לתפקיד, וכפיקדון ליום הרחבת הקואליציה, בחר נתניהו לשמור את משרד החוץ אצלו.

בינואר חזר נתניהו מוועידת העסקים בדאבוס, שם פגש את מנכ"ל אובר ישראל. מדובר ביישום מהפכני שמאפשר לרשומים בו להסיע נוסעים בתשלום, מה שהיה יוצר תחרות בשוק המוניות. נתניהו דרש מכ"ץ לקדם את התחרות בשוק המוניות, אך כ"ץ, שחושש מזעמם של חברי מרכז הליכוד שחלקם נהגי מוניות, סירב.

באחרונה איים נתניהו לפטר את כ"ץ, לאחר שזה הוביל את מזכירות הליכוד לשלול את סמכויות יו"ר המפלגה ולהעבירן למזכירות. בין השאר הועבר מטה הבחירות לרשותה של המזכירות. לאחר שיחת נזיפה מצידו של נתניהו, בוטלו ההחלטות וסוכם על הקמת ועדה שתסדיר את השינויים בסמכויות שבניהול המפלגה.

 

עקיבא לם

עקיבא לם

עורך משנה באתר ערוץ 20
עקיבא לם

@akivalamm

עורך משנה, אתר ערוץ 20
עקיבא לם

אולי יעניין אותך גם

מספר המהגרים באירופה הולך ועולה. צילום: גילי יערי/פלאש90

שבדיה: הממשלה מסרבת לחשוף נתוני פשיעת מהגרים

הממסד השבדי מואשם בהסתרה מכוונת של הקשר בין הגירה לפשע במדינה. שר המשפטים: "אין צורך לבחון הנתונים. המצב הסוציו-אקונומי של המהגרים משפיע"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.