0:23 23/05/2017
דף הבית > חם ברשת > "לשמאל אין כלום חוץ משנאת נתניהו"

"לשמאל אין כלום חוץ משנאת נתניהו"

העיתונאי שי גולדן פרסם פוסט על המפגש עם רה"מ וספג מתקפה חריפה משמאל: "אנשים כותבים שגם על היטלר אמרו שהוא מבריק"

"נתניהו הוא אדם מבריק. כוחו השכלי באמת יוצא דופן, בכל קנה מידה, ובוודאי בהשוואה למרבית הפוליטיקאים הישראלים כיום", כך בין השאר סיכם העיתונאי שי גולדן את המפגש שלו עם ראש הממשלה נתניהו. גולדן, שהוזמן לתדריך בבית ראש הממשלה, כמו עיתונאים רבים, זכה לקיתונות של רותחין.

הבוקר(א') גולדן התראיין בתכניתו של קלמן ליבסקינד ברדיו גלי ישראל ואמר כי אנשים רואים בראש הממשלה את הצורר הנאצי.

"מי שקרא את הפוסט ראה תמיכה בנתניהו, שאני מסכים עם דעותיו? אני נכנס באיש הזה שנים. נכנסתי לחדר ויצאתי ואמרתי – האיש מבריק. אבל יש עכשיו בון-טון בשמאל של שנאה מטורפת, אנשים שאין להם שום דבר בחיים שום דבר חוץ משנאת נתניהו. האיש הוא היטלר. אני אומר היטלר כי אני רואה סביבי  אנשים, כותבים אמרת שהוא מבריק – גם על היטלר אמרו שהוא מבריק. אני שואל – יצאתם מדעתכם?".

שי גולדן. צילום: Ariellson
שי גולדן. צילום: Ariellson

כשנשאל מדוע השמאל שונא את נתניהו כל כך, השיב גולדן בדימוי מעולם הכדורגל. "אם אתה אוהד את ברצלונה, למה את שונא את רונאלדו? עכשיו השמאל זה לא ברצלונה, זה קבוצה מקום 16 בליגה הספרדית ונתניהו כל פעם בא וקורע את הקבוצה. שם לך שלישייה ורביעייה. מתכוננים ארבע שנים ושמים את בוז'י על המגרש – זו בדיחה. אז נשים את יאיר לפיד על המגרש – זו בדיחה. אז נשים את גבי אשכנזי, וגם הוא יקבל בראש".

לדבריו, "נתניהו נותן להם פעם רביעית בראש. הם חשבו שנפטרו ממנו אחרי ברק והוא חזר. הבחירות האחרונות, שהייתה איזו אשליה בשמאל שהרצוג יכול לעשות את זה. הייתה אמונה עמוקה שהולכים לגרש את המן הרשע. והנה, קמנו לבוקר ששוב ביבי מקים את הקואליציה. זה הפך לשנאה אישית".

גולדן סיכום ואמר כי "אין במחנה השמאל אף אדם בעל שיעור קומה. כיום המחנ"צ זה 8 מנדטים. אין כלום, מה יש? שנאה לביבי:".

גולדן סיפר כי אחרי שפרסם את ניתוחו על המפגש עם נתניהו, החלו ב"הארץ" לתקוף את המפגש עם רה"מ. "עשרה ימים אחרי שפגשו אותו הם התחילו לתקוף, כאילו דורשים ליישר קו – זה מה שתחשבו אחרי שתצאו מהמפגש עם נתניהו".

גולדן בעקבות המפגש עם נתניהו:

 

אולי יעניין אותך גם

סלפי חזן טראמפ מעוטר ע"י סנאפצט. צילום: Skazi Asher

הסלפי המביך גרר את הרשת למחוזות מעניינים

ח"כ אורן חזן הגניב סלפי עם נשיא ארה"ב טראמפ. ראוי או לא ראוי? בכל מקרה, הרשת לא נשארה אדישה

7 תגובות

  1. כשאתה רואה איך אדם בעל קול באס, גבוה, עם עבר ביטחוני מרשים – וזה כל ההבדל בינו ובין מועמדים אחרים, עושה טעויות שבאות על חשבון האזרח ולפעמים נגדו, אז אתה מבין שאתה צריך להפסיק לאהוב אותו בזכות הקול באס, העבר הבטחוני, ואפילו לשנוא אותו כדי שהטעויות לא תימשכנה. גם אני אהבתי את נתניהו באיזה שלב. בסוף הבנתי שהוא סתם בנאדם שעושה טעויות נוראיות, ובגלל שהוא מאשים את השמאל אישית, המאבק הזה נעשה אישי חזרה כנגדו.

  2. אין לשמאלנים מה למכור, חוץ משנאה לימין, ואהבה ללא קץ לפלסטינים.

  3. מדהים, ככל שנתניהו משמאיל כך הם שונאים אותו יותר. והוא ה….. לא לומד דבר.

  4. אמת, כל המליצות שהרעיף גולדן בשבח נתניהו נכונים, נתניהו איש מבריק אבל דרכו שגויה.
    צריך להוסיף גם שהוא נהנתן ויהיר וטובתו האישית חשובה לו יותר מהחשיבות למדינה.
    הוא לא סופר אותנו, אנחנו מריונטות בתאטרון הבובות שלו.

  5. לא נעים להגיד אבל בינינו לבין עצמנו היטלר באמת היה איש מבריק. איש רע אבל מבריק. לא סתם אפילו גנרלים פחדו ממנו והסכימו עם האסטרטגיה שלו. וכמו שנאמר, אפילו הרוזן מפירסטנרג שניסה להתנקש בו, עשה זאת רק אחרי שגרמניה התחילה להפסיד את המלחמה אבל לפני כן תמך בו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.