13:32 28/05/2017
מבזקים

דיווח במצרים: 24 הרוגים ו-16 פצועים במתקפת ירי על אוטובוס שהסיע נוצרים קופטיים מדרום לקהיר

פיגוע ירי לעבר כוח צה"ל סמוך לרמאללה. אין נפגעים, החוליה שביצעה את הירי נמלטה

דף הבית > חם ברשת > יריב אופנהיימר איבד את הבלמים סופית

יריב אופנהיימר איבד את הבלמים סופית

עצרת תמיכה ענקית בחייל א"א גורמת לשמאל לאבד עשתונות

כדי לשבת ולכתוב כתבה צריך שמשהו יבעבע או יבעט בי חזק מבפנים, זה מה שעשה לי הסטטוס שפרסם הערב איש השמאל הקיצוני חבר תנועת שלום עכשיו, יריב אופנהיימר.

ביום שלישי הקרוב תתקיים בכיכר רבין בתל אביב עצרת תמיכה המונית בחייל א"א שעשה את המוטל עליו וחיסל מחבל בחברון ומאז נתון במעצר. עובדת מעצרו כמו גם האישומים נגדו איננה נותנת מנוחה למרבית העם בישראל והאדישות אותה פיתחנו במהלך השנים שינתה צורתה בעקבות המקרה הכואב והבלתי נסבל הזה. בשעות האחרונות פורסם כי בעצרת יופיעו מספר אמנים, מה שהביא להצפה תקשורתית של כתבות על ההופעות בעצרת. אופנהיימר, שלא בוחל בשום אמצעי כדי להשריש קיצוניות של שינאה, כתב באלו המילים בדף הפייסבוק שלו: "מי שיופיע בעצרת ענק למען חייל שאימץ את הנורמות של דאעש והוציא להורג מחבל ברחוב, אינו ראוי להיקרא אמן".

דף הפייסבוק של יריב אופנהיימר
דף הפייסבוק של יריב אופנהיימר

התגובות על הפוסט לא אחרו להגיע, אבל אף תגובה, כועסת בוטה ומתלהמת ככל שתהיה, נגד מילותיו האפלות של הטיפוס הנאלח הזה, לא יספיקו כדי להוקיע אותו ושכמותו מסדר היום שלנו. אדם בן עמנו משווה חייל בצבא ההגנה לישראל לטרוריסטים מדאעש ומחליט כי אמנים התומכים בו אינם ראויים להיקרא אמנים? אם חשבתם שזה השיא שלו להערב אז לא, לפני שעה קלה פרסם אופנהיימר סטטוס נוסף וכתב: "את ההפגנה בעד החייל לא עדיף לעשות במיקום יותר הולם? גשר זאבי?"

דף הפייסבוק של יריב אופנהיימר. הגיע הזמן לעשות לזה סוף?
דף הפייסבוק של יריב אופנהיימר. הגיע הזמן לעשות לזה סוף?

בעצרת המתקרבת נזכה לראות את עם ישראל במלוא תפארתו ואחדותו. אנשים כמו אופנהיימר הם שוליים בזויים שלא מייצגים את ערכי העם הזה, אני נגד סתימת פיות, אני יודעת שאנחנו חיים בדמוקרטיה וריבוי דעות הוא קיסמה של הדמוקרטיה, אבל כשאמירות מסויימות עוברות את הגבול צריך לדאוג שלא יקבלו במה מאחר והן עלולות לסכן אותנו ואת חיילנו. אין שום הבדל בין אמירות של אירגונים אנטי ישראלים הקוראים לישראל מדינת טרור, לבין מה שכתב אופנהיימר הערב בדף הפייסבוק שלו. מי שמעז לשים את צה"ל באותה שורה עם ארגון טרוריסטי כמו דאעש עושה לנו נזק שאסור לנו להשלים איתו.

הפגנה למען החייל ברחבת היכל מנורה מבטחים, מוצ"ש תל אביב. צילום: אבישי עברי

 

ליאת כרמון

ליאת כרמון

אולי יעניין אותך גם

עי

צפו: ארי שמאי בוחן את מצב הרוח של הירושלמים

ארי שמאי יצא לשוק מחנה יהודה וערך משאל בקרב התושבים על עיר הבירה. הוא חזר לאולפן הפטריוטים עם תובנות מעניינות

6 תגובות

  1. אני אגיע! מקווה שגם אתם

  2. שמישהו יתקן אותו
    הוא קרא לשאיד מחבל עוד יסלקו אותו מהשמאל.

  3. עצוב מאוד שישראלי מתפרנס (מיליונר לפחות) מהטלת רפש על המדינה. זו דרכם (ופרנסתם) של כל גופי השמאל למיניהם.

  4. לפי האדמו"ר אופנהיימר מאירגון בצלם כדי לקבל תואר אומן עליך :לבזות את דגל ישראל(רצוי לתקוע בישבן או לעשות עליו צרכים),לפעול נגד המדינה וצה"ל בכל דרך אפשרית(מעורבות חברתית),לתמוך באוייבים ולהציג אותם כאומללים ומיואשים(ערכי זכויות אדם),להתבטא בנושא הכיבוש ולעשות פרובוקציות שישניאו את ישראל וצה"ל בעולם(פטריוטיות),ללעוג ולבוז לחלק נכבד בציבור ולסרב להופיע לפניו(נאורות),לסתום פיות לחלק נכבד מהציבור בלי להתחשב בכללים(דמוקרטיה),להשמיץ ולבזות מנהיגים ואישי ציבור מהימין(חופש ביטוי),לנחם ולתמוך במשפחות מחבלים ומרצחים ערבים(מוסר והומניות).כל מי שלא עונה לכללים הנ"ל ועוד כמה שבטח שכחתי ,לא ראוי להקרא אומן אלא ,בור מתלהם,פופוליסט,בבון ושאר ירקות שהצד הנאור יודע לדקלם.

  5. לאור מה שנראה חידוש אינטפדת המתאבדים, על הממשלה להודיע לחמאס שכל פיגוע יביא להפצצה כבדה על עזה ועל ביתו של הנייה. מסר כזה יועבר עי המצרים או ידידנו אובמה.

  6. אל תשלח ידך אל הנער כי פיון הוא, בלוח השחמט-מי הם הניסיכים והרו זנים השולחים את הנערים לשדות הקטל למען מי הם נלחמים ? למען מי ימסרו את נפשם-בשדות הקטל -למה ישלכו שולכהם וידברו בשתי שפות להתיפיף באוני ערלים-בכו בכתה ירושלים ועמה כל ישראל אבלים-הכזאת יאמר בחוצות ירושלים תכבה אורות העיר[ושופטיה המומים-אין בידם לעושיה .כל המון ככול שדי]..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.