10:38 20/09/2017
דף הבית > חם ברשת > "לא רוצות להיות עם יהודיות"

"לא רוצות להיות עם יהודיות"

מנהלת מח' יולדות בבי"ח הדסה הר הצופים הפתיעה את חברי הכנסת מהשמאל כאשר חשפה גזענות מהצד הערבי

כשבוע לאחר הסערה שעורר ח"כ סמוטריץ' באמירתו כי יש להפריד יולדות ערביות ויהודיות התכנסה היום (רביעי) הועדה לקידום מעמד האישה לדון בנושא.
הפרופסור דרורית הוכנר, מנהלת מח' יולדות בבי"ח הדסה הר הצופים, הפתיעה את חברי הכנסת מהשמאל כאשר חשפה:  "יש נשים ערביות אחרי לידה שמבקשות לא להיות עם יהודיות, מבקשות חד וחלק", גילתה פרופ' הוכנר והעידה כי יש ערביות שמפחדות להיות באותו חדר עם אישה יהודיה ואומרות "אולי היא תהרוג אותי בלילה".

דבריה של פרופ' הוכנר לא הפריעו ליו"ר הועדה ח"כ עאידה תומא סלימאן (הרשימה המשותפת), שתקפה את ח"כ סמוטריץ' ורעייתו:  "היא יכולה להיות מורה לתורת הגזע". גם חבר הכנסת טיבי לא נשאר חייב ואמר כי "חבר הכנסת מהבית היהודי הוא הדוגמה שמעידה על הכלל..אני מודה לח"כ סמוטריץ' ששם ראי מול החברה הישראלית. סמוטריץ' 'השתין מהמקפצה', בפומבי, ודיברר את אשתו לפני שהיא דיברה על 'הרגע היהודי הטהור'. כנראה ששניהם לא קראו היסטוריה יהודית. כדאי שיחקור את מקור המלים האלו, שנשמעות יותר טוב בגרמנית".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

חומות העיר ירושלים במהלך חגיגות היובל לאיחוד העיר. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

צפו: עשרת הסרטונים הנצפים בתשע"ז

משפחת אזריה שרה את ההמנון אחרי פסק הדין, גיא לואל מוצא הפתעות בהודו, אחינועם ניני נעלבת מה-BDS וראש הממשלה מתראיין לערוץ 20. לא תאמינו מה הסרטון הנצפה ביותר בעמוד הפייסבוק שלנו