19:35 28/05/2017
מבזקים

ערבים הציתו כניסת בית של יהודי בעיר העתיקה בירושלים

דף הבית > חם ברשת > "לא רוצות להיות עם יהודיות"

"לא רוצות להיות עם יהודיות"

מנהלת מח' יולדות בבי"ח הדסה הר הצופים הפתיעה את חברי הכנסת מהשמאל כאשר חשפה גזענות מהצד הערבי

כשבוע לאחר הסערה שעורר ח"כ סמוטריץ' באמירתו כי יש להפריד יולדות ערביות ויהודיות התכנסה היום (רביעי) הועדה לקידום מעמד האישה לדון בנושא.
הפרופסור דרורית הוכנר, מנהלת מח' יולדות בבי"ח הדסה הר הצופים, הפתיעה את חברי הכנסת מהשמאל כאשר חשפה:  "יש נשים ערביות אחרי לידה שמבקשות לא להיות עם יהודיות, מבקשות חד וחלק", גילתה פרופ' הוכנר והעידה כי יש ערביות שמפחדות להיות באותו חדר עם אישה יהודיה ואומרות "אולי היא תהרוג אותי בלילה".

דבריה של פרופ' הוכנר לא הפריעו ליו"ר הועדה ח"כ עאידה תומא סלימאן (הרשימה המשותפת), שתקפה את ח"כ סמוטריץ' ורעייתו:  "היא יכולה להיות מורה לתורת הגזע". גם חבר הכנסת טיבי לא נשאר חייב ואמר כי "חבר הכנסת מהבית היהודי הוא הדוגמה שמעידה על הכלל..אני מודה לח"כ סמוטריץ' ששם ראי מול החברה הישראלית. סמוטריץ' 'השתין מהמקפצה', בפומבי, ודיברר את אשתו לפני שהיא דיברה על 'הרגע היהודי הטהור'. כנראה ששניהם לא קראו היסטוריה יהודית. כדאי שיחקור את מקור המלים האלו, שנשמעות יותר טוב בגרמנית".

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

עי

צפו: ארי שמאי בוחן את מצב הרוח של הירושלמים

ארי שמאי יצא לשוק מחנה יהודה וערך משאל בקרב התושבים על עיר הבירה. הוא חזר לאולפן הפטריוטים עם תובנות מעניינות

3 תגובות

  1. התקשורת בכללותה לא הבליטה לא התייחסה לדבריה של הפרופסור דרורית הוכנר, מנהלת מח' יולדות בבי"ח הדסה הר הצופים גם ליו"ר הועדה ח"כ עאידה תומא סלימאן זה לא הזיז היא עשתה עצמה שזה לא מעניין היא לא חקרה ובדקה את דבריה של דורית היא פשוט התעלמה כי זה הורס לה את ' הגזענות היהודית"

  2. ברור שהתקשורת תחגוג על גזענות של יהודי אבל תתעלם ותשכיח ערבים גזענים

    איך עיתונאים יכולים לישון בלילה? יש להם חלק ניכר בהשחרת פני המדינה

  3. כמובן שדבריה של הפרופ' לא הובאו בכלי התשקורת המובילים (בינתיים) במדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.