10:24 26/05/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > ח"כ סמוטריץ' למראיינים: "עיתונאים קטנים, תת רמה"

ח"כ סמוטריץ' למראיינים: "עיתונאים קטנים, תת רמה"

מגישי תכנית ברשת ב', רינה מצליח ויואב קרקובסקי, התייחסו בלעג לחבר הכנסת סמוטריץ', שעלה לשידור ותקף: "שני מראיינים שחושבים אותו דבר ומרשים לעצמם לזלזל ולבוז, אתם תת רמה"

ראיון שנערך הבוקר ברשת ב' עם חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) גלש לצעקות והתקפות הדדיות בין חבר הכנסת למראיינים, העיתונאים רינה מצליח ויואב קרקובסקי. השניים התייחסו בזלזול ולעגו למשפט שאמר אתמול ח"כ סמוטריץ' בערוץ הכנסת לפיו יש לו פנטזיות שאינו יכול לממש. לאחר שהעלו אותו להגיב בשידור, תקף סמוטריץ' את השניים בחריפות.

"הפנטזיה הראשונה שלי שאני חולם עליה גם ביום וגם בליל, והיא משותפת לרוב הגדול של אזרחי ישראל, שבמדינת ישראל תהיה תקשורת הגונה, מכבדת, כזו שלא יושבים בה שני מראיינים שחושבים אותו דבר ומחזיקים במיקרופון הציבורי, מרשים לעצמם לזלזל ולבוז בצורה של תת רמה, באדם שחושב אחרת מהם", אמר סמוטריץ' למראיינים. "אתם לא הייתם מעיזים, לא רינה ולא קרקובסקי לדבר בצורה רדודה, נמוכה ומזלזלת באף חבר כנסת מהשמאל, היום זה אני מחר זה יהיה מישהו אחר".

"אתם זלזלתם וביזיתם כל מי שחושב אחרת מכם. אני לא צריך ציונים לא ממך רינה ולא ממך קרקובסקי, אני מקבל ציונים מעשרות האלפים שבחרו בי, ואתכם אף אחד לא בחר. אתם קליקה קטנה של חבר מביא חבר, שממנה את עצמכם. אתם מוכיחים כמה התקשורת בישראל זקוקה לרפורמה, לשידוד מערכות."

לאחר שקרקובסקי ניסה לעמת את חבר הכנסת עם התבטאויות קודמו שלו, ענה סמוטריץ': "אני חושב אתם לא ראויים לדיון ענייני, אני מנהל שיחה עם אנשים שמכבדים אותי ובעיקר הרבה מאות אנשים שבחרו אותי לכנסת. אתם מיעוט במדינה הזו, המחשבה שלכם שמותר לכם לנכס לעצמכם את המיקרופון. אתם לא הייתם מעזים לדבר בזלזול כזה על אף חבר כנסת מהשמאל. אני אדבר על מה שאני רוצה. ואני מזמין אתכם לצפות בתכנית המלאה בערוץ הכנסת, ולא להתייחס למה שעיתונאי קטן הוציא, ושני עיתונאים קטנים כמוכם ממשיכים לשחק אותה באמת בתת רמה".

בסיום הראיון התפרצה מצליח וצעקה לחבר הכנסת: "בך בוחרים פעם אחת, ובנו בוחרים כל יום אנשים לראות ולשמוע. תודה רבה שהתראיינת אצל שני עיתונאים קטנים. אני מבטיחה לך שאם אעמיד את עצמי לבחירות אקבל יותר קולות ממך"

מרב לרנר

מרב לרנר

עורכת מדור נשים 'אשת חיל' באתר ערוץ 20

אולי יעניין אותך גם

שקד וחיות. פלאש 90

למה שקד מסרבת לתמוך במועמדת היחידה לעליון?

שרת המשפטים מתנה את ההכרזה על מינוי השופטת אסתר חיות לנשיאת ביהמ"ש העליון בהשגת הסכמות לגבי זהות שני השופטים הנוספים

13 תגובות

 1. ח"כ סמוטריץ צודק ב100%

 2. מגיע לך פרס סמוטריץ כל הכבוד

  • רינה מצליח עילגת טיפשה תת רמה מבישת את העדה הטוניסאית בעיני לא היתה מגישה אף לא תה בטח לא מטמטמת מוחם של ישראל התמימים להעיף לאלתר מזמן מחרימה אותה ואת כובד לשונה

 3. כל מילה שלו בסלע . ומצליח את לא תצליחי להשיג שום דבר רק את המקרופון שלך שאת יכולה לדחוף ל …….

 4. ההגנה הכי טובה היא התקפה (ומה יותר קל ועממי מלצרוח על התקשורת). לא צריך להיות פסיכולוג קליני כדי להבין שמי שמדבר כל-כך בתוקפנות נגד עניין מסוים – כנראה קשור אליו. סמוטריץ' מזכיר פוליטיקאים שמרנים בארה"ב ובריטניה שהתבטאו בחריפות נגד הומוסקסואליות, ובסוף נתפסו באופן מביך. מה גם שסמוטריץ' הוא לרוב מרואיין רהוט וטוען ענייני, גם בנושאים שחשובים לו מאוד. פה הוא איבד את העשתונות. שוב, מעניין למה…

 5. כל כך ברור שהוא הומו בארון

 6. אתם באמת עיתונאים קטנים. היום כבר אנו לא אוהבים אתכם, כי הפכתם להיות עזי מצח עם נטיה ממובהקת לשמאל..

 7. אז הח"כ יצא מהארון בראיון ושאלו אותו על זה,
  מה גם שתחנך על ידי הרב מוטי אלון וכולנו יודעים מה זה אומר…

 8. רינה מצליח חיה בללנד . אף אחד לא אוהב אותך סליחה אולי רק השמאל הרדיקלי. ולך קרקובסקי לא מתאים להתנהג כך כי אותך אני באמת מכבדת ואוהבת לשמוע.

 9. זה רק אני או שהם משחקים אותה נותנים לחבר כנסת סומטוריץ׳ להגיב ? כאילן הם שואלים שאלה ועונים לעצמם
  איפה התקשורת ההוגנת והזכות להגיב ? אז בשביל מה הזמינו אותו לדבר ? בשביל לסמן וי ולשחק אותה שנתנו לו להגיב ? ככה זה השמאל אוהב להשתיק העיקר צועקים דמוקטיה זכות דיבור ועוד ….

 10. אתה כל כך צודקאדוני חב הכנסת הם חבורה של אוכלי חינם שהם לא שווים כלום חוץ מלתקוף אנשים שמאלנים נלעגים ואטומים שהגיע הזמן להעיף אותם מכל עמדת השפעה שילכו לעבוד בנין שם אולי יצליחו לדפוק מסמר מרעילי מוחות ומעבתי מציאות נלעגים רק שחבל שהם לא רואים כמה הם כאלה

 11. לפחות עיתונאים, מה שאי אפשר להגיד על סגל ורוב עובדי ערוץ הקומבינה 20

 12. תותח!!!!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.