דף הבית > אקטואליה וחדשות > חוק "שוברים שתיקה" עבר בקריאה טרומית

חוק "שוברים שתיקה" עבר בקריאה טרומית

הצעת החוק האוסרת על כניסת גופים הפוגעים בצה״ל לתוך בתי ספר עבר ברוב של 51-17 במליאת הכנסת. בקרוב שתי הצבעות נוספות עברה בקריאה טרומית הצעת החוק

דיון סוער בוועידת הכנסת על "שוברים שתיקה", מתוך "לפני כולם"

לפני מספר דקות עברה בקריאה טרומית וברוב של 51 חברי כנסת הצעת החוק שמקדם שר החינוך נפתלי בנט – תיקון להצעת חוק חינוך ממלכתי למניעת פעילות ארגונים הפועלים נגד מטרות החינוך ונגד צה״ל. את הצעת החוק הגישה חברת הכנסת שולי מועלם רפאלי.

השר בנט שנשא דברים מעל בימת הכנסת אמר:  ״זהו חוק של ישראל הפשוטה, הציונית והשפויה שמגנה על עצמה ועל הצבא שלה ולא מוכנה להשלים עם כאלו שבדומה לימיי חורבן בית שני, מבקשים לשרוף את מחסני המזון ולשרוף את הבית שלנו מבפנים. אבל אנחנו למדנו את הלקח ולא ניתן שוב להחריב לנו את הבית. בתי הספר בישראל יחנכו לסולידריות הדדית, ולא לפגיעה של איש ברעהו, להכרת הטוב כלפי החיילים ששומרים עלינו, ולא לפגיעה בהם בעולם״.

שר החינוך נפתלי בנט ויו"ר שוברים שתיקה יולי נובק, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, צילום מסך
שר החינוך נפתלי בנט ויו"ר שוברים שתיקה יולי נובק, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, צילום מסך

מציעת החוק, ח"כ שולי מועלם אמרה: "שוברים שתיקה קוצרת פירות רבים של עשיה שכוללת חיזוק ל- BDS, ערעור מוסריות צה"ל ותדלוק מערכת השנאה באספקת מידע שקרי באמצעות דוחות ופרסומם בחו"ל. ללא בושה וללא מורא שוברים שתיקה מוציאים את דיבת הארץ רעה ומסייעים לחמאס ולמסע הדה לגיטימציה נגד ישראל. שוברים שתיקה קוצרת את פירות עשייתה בכך שלא נותרה לנו הברירה אלא למנוע מארגונים כדוגמת שוברים שתיקה להמשיך ולהכנס לבתי ספר."

עקיבא לם

עקיבא לם

עורך משנה, אתר ערוץ 20
עקיבא לם

אולי יעניין אותך גם

ח"כ יהודה גליק. פלאש 90

גליק עתר לבג"ץ: "אשרו לי עלייה להר הבית"

ח"כ יהודה גליק עתר לבית המשפט העליון בדרישה שיורה לרה"מ נתניהו ולמשטרת ישראל לאפשר לו לעלות להר הבית - עוד לפני פסח

תגובה אחת

  1. יאנוש קורצ'אק

    לימודי האזרחות בקריסה – המפמ"רית תקבל קביעות?
    "כולכם על הזרת שלי", אמרה מפמ"רית אזרחות למדריכי המקצוע, אך הביטוי הקשה הזה הוא רק קצה הקרחון בהתנהלותה שכוללת: מינוי אדם שמעודד סרבנות, הוצאת "הצהרת בלפור" מהבגרות, הכרה בישראל כמדינת כל אזרחיה וניפוי מערך האזרחות במשרד החינוך. האם בנט ייתן לה קביעות ל-30 שנה?

    נפתלי בנט מה אתה הולך לעשות ???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.