5:55 28/05/2017
מבזקים

דיווח במצרים: 24 הרוגים ו-16 פצועים במתקפת ירי על אוטובוס שהסיע נוצרים קופטיים מדרום לקהיר

פיגוע ירי לעבר כוח צה"ל סמוך לרמאללה. אין נפגעים, החוליה שביצעה את הירי נמלטה

דף הבית > אקטואליה וחדשות > חוק "שוברים שתיקה" עבר בקריאה טרומית

חוק "שוברים שתיקה" עבר בקריאה טרומית

הצעת החוק האוסרת על כניסת גופים הפוגעים בצה״ל לתוך בתי ספר עבר ברוב של 51-17 במליאת הכנסת. בקרוב שתי הצבעות נוספות עברה בקריאה טרומית הצעת החוק

דיון סוער בוועידת הכנסת על "שוברים שתיקה", מתוך "לפני כולם"

לפני מספר דקות עברה בקריאה טרומית וברוב של 51 חברי כנסת הצעת החוק שמקדם שר החינוך נפתלי בנט – תיקון להצעת חוק חינוך ממלכתי למניעת פעילות ארגונים הפועלים נגד מטרות החינוך ונגד צה״ל. את הצעת החוק הגישה חברת הכנסת שולי מועלם רפאלי.

השר בנט שנשא דברים מעל בימת הכנסת אמר:  ״זהו חוק של ישראל הפשוטה, הציונית והשפויה שמגנה על עצמה ועל הצבא שלה ולא מוכנה להשלים עם כאלו שבדומה לימיי חורבן בית שני, מבקשים לשרוף את מחסני המזון ולשרוף את הבית שלנו מבפנים. אבל אנחנו למדנו את הלקח ולא ניתן שוב להחריב לנו את הבית. בתי הספר בישראל יחנכו לסולידריות הדדית, ולא לפגיעה של איש ברעהו, להכרת הטוב כלפי החיילים ששומרים עלינו, ולא לפגיעה בהם בעולם״.

שר החינוך נפתלי בנט ויו"ר שוברים שתיקה יולי נובק, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, צילום מסך
שר החינוך נפתלי בנט ויו"ר שוברים שתיקה יולי נובק, צילום: יונתן זינדל, פלאש 90, צילום מסך

מציעת החוק, ח"כ שולי מועלם אמרה: "שוברים שתיקה קוצרת פירות רבים של עשיה שכוללת חיזוק ל- BDS, ערעור מוסריות צה"ל ותדלוק מערכת השנאה באספקת מידע שקרי באמצעות דוחות ופרסומם בחו"ל. ללא בושה וללא מורא שוברים שתיקה מוציאים את דיבת הארץ רעה ומסייעים לחמאס ולמסע הדה לגיטימציה נגד ישראל. שוברים שתיקה קוצרת את פירות עשייתה בכך שלא נותרה לנו הברירה אלא למנוע מארגונים כדוגמת שוברים שתיקה להמשיך ולהכנס לבתי ספר."

אולי יעניין אותך גם

שר החוץ הנורווגי בורגה ברנדה. צילום: רויטרס

נורווגיה דרשה מהפלסטינים להחזיר כספי סיוע

שר החוץ הנורווגי גינה את הפלסטינים על שימוש בכספי סיוע נורווגים להקמת מרכז נשים ע"ש מחבלת ודרש להשיב את הכספים: "האדרת התקפות טרור היא לחלוטין לא מקובלת"

תגובה אחת

  1. יאנוש קורצ'אק

    לימודי האזרחות בקריסה – המפמ"רית תקבל קביעות?
    "כולכם על הזרת שלי", אמרה מפמ"רית אזרחות למדריכי המקצוע, אך הביטוי הקשה הזה הוא רק קצה הקרחון בהתנהלותה שכוללת: מינוי אדם שמעודד סרבנות, הוצאת "הצהרת בלפור" מהבגרות, הכרה בישראל כמדינת כל אזרחיה וניפוי מערך האזרחות במשרד החינוך. האם בנט ייתן לה קביעות ל-30 שנה?

    נפתלי בנט מה אתה הולך לעשות ???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.