11:07 30/05/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > "חולדאי בונה קרית חינוך למסתננים"

"חולדאי בונה קרית חינוך למסתננים"

מנכ"לית העיר העברית, מאי גולן, הגיעה לאולפן "פרשת שבוע" וביקרה את תכנית ראש עיריית ת"א: "הפתרון מקבע את הישארות המסתננים בישראל"

"המצב החמור אי פעם מאז שהגיעו המסתננים. הכיבוש של האפריקאים שהחל לפני שש שנים, נמצא היום אנחנו דקה לפני האל-חזור", כך מתריעה מאי גולן, מנכ"לית "העיר העברית" בראיון מיוחד לערוץ 20.

גולן בראיון ב"פרשת השבוע", כי תצא

לדבריה, תכנית ראש עיריית ת"א לאכלס את בית הספר "שבח מופת" במסתננים תקבע את הישארות המסתננים בישראל. "רון חולדאי החליט לבנות קרית חינוך למסתננים. מה יהיה בעוד ארבע או חמש שנים? כמות הלידות של היום, שגם ככה בלתי-נתפסת, תשלש את עצמה. נהיה מול מיעוט זר ולא מוכר לנו, שלא נדע להתמודד איתו".

גולן המשיכה ואמרה כי ממשלת ישראל התעוררה מאוחר מדי. "הגדר נסגרה כשכבר הייתה פה כמות רצינית. אז לא החזירו אותם ולא בדקו אותם. היום, בחסות ארגוני השמאל הקיצוני, הם למדו לשקר לגבי המעמד שלהם והמצב שלהם".

גולן ביקרה את משרד הפנים והעומד בראשו, אריה דרעי, ואמרה כי "אנחנו לא צריכים להיות יותר הומניים מהאו"ם. האו"ם החליט שהם לא פליטים. אין שום סיבה שאנחנו נהפך למיני מדינת אפריקה במדינת ישראל".

אנשי השמאל זכו לכינויי "צבועים": "אני שמה לב ליפי הנפש שגילו את בורא עולם ואת התורה ומשתמשים בזה נגדה".

היא הסבירה כי לא כל האפריקאים הם מסתננים: "מה זה פליט? לא מדובר פה בפליטים. מדובר במסתננים אריתראים. הסודנים נמצאים במצב אחר. שם יש את צפון סודן ודרום סודן מחבל דרפור שהוכרו במדינת ישראל ואכן הוכרו כמעמד פליט. האריתראים, הוכחנו מעל לכל ספק נשלחו משלחות מבריטניה, מנורווגיה מדנמרק שחזרו עם מסקנה ברורה – אין פליטים מאריתריאה".

"לקחת מהגרי עבודה שמסתננים למדינה היהודית היחידה שיש לנו ולא מכירים בזכות הקיום שלו כפי שהיא היום. הם מאמינים שהאדמה הזו שייכת לאפריקה וצריך לגאול אותה".

גולן האשימה את עיריית ת"א על הזנחת דרום העיר, והאשימה אותה כי היא פועלת על מנת להוביל לייאוש התושבים: "עיריית ת"א והטייקונים מחכים שהתושבים ימכרו קרקעות בזול מחכים לשבור את הקשישים האומללים".

 

אולי יעניין אותך גם

שליט צפון קוריאה קים ג'ונג און. צילום: רויטרס

קים ג'ונג און: "אשגר מתנות גדולות יותר לאמריקאים"

שליט צפון קוריאה צפה אתמול בניסוי שיגור טיל בליסטי, ומסר כי בכוונת המדינה לפתח מערכות נשק חזקות יותר כדי להגן על עצמה מפני ארצות הברית

2 תגובות

 1. אם אמנם נפתלי בנט תומך בקרית חינוך למסתננים
  אז מקומו בקרן החדשה לישראל – יחד עם טליה ששון

  מר בנט, תתאפס
  תקינות פוליטית לא תביא אותך לראשות הממשלה

 2. המסתננים = אינטרס משותף של בג"ץ ובעלי הון
  שחותרים להפוך את מדינת היהודים למדינת "כל אזרחיה" –
  להפוך את ישראל למדינת אספסוף בשירות הבנקים-בג"ץ-בעלי דירות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.