13:32 28/05/2017
מבזקים

דיווח במצרים: 24 הרוגים ו-16 פצועים במתקפת ירי על אוטובוס שהסיע נוצרים קופטיים מדרום לקהיר

פיגוע ירי לעבר כוח צה"ל סמוך לרמאללה. אין נפגעים, החוליה שביצעה את הירי נמלטה

דף הבית > אקטואליה וחדשות > חג החרות של אלאור אזריה

חג החרות של אלאור אזריה

החייל היורה שוחרר הביתה לליל הסדר. המונח בן חורין מעולם לא היה מדויק ומרגש כל כך

בערב חג הפסח שוחרר החייל אלאור אזריה לביתו. את ליל הסדר חגג לצד משפחתו החמה והאוהבת לראשונה מזה 29 ימי מעצר את חלקם ריצה בבסיס פתוח.

נדמה שהמונח 'בן חורין' מתאר אחד לאחד את סיפורו העצוב של החייל היקר הזה ששוחרר לביתו דווקא בערב החג. חייל שמצא את עצמו בלב ליבה של פרשה שהסעירה מדינה שלמה – ותמשיך להסעיר כנראה גם בזמן הקרוב.

 

אלאור אזריה בבית (באדיבות המשפחה)
אלאור אזריה בבית (באדיבות המשפחה)

 

תהיתי אם גם כוחו של עם ישראל היפה, שנאבק בכל נפשו למען הילד הזה, סייע לתביעה הצבאית להתרכך ולו במעט כלפיי החייל של כולנו. אני רוצה מאוד להאמין שאכן כן. אני רוצה להאמין שלעם ישראל יש חלק בדבר, לא כדי לטפוח לעצמנו על השכם, אלא למען התחושה והידיעה שבכוחנו ובאחדותנו יש בידינו לשנות מצבים שברגעים הראשונים נראים כמו גזרה נוראית משמיים.

כמובן, לולא "עזרתה האדיבה" של תקשורת השמאל, זו שחגגה בטירוף חולני ותרמה רבות למחול השדים שהתחולל פה, המצב לא היה נעשה כה גרוע.

מי ייתן ונצליח להביא את החייל להיות בן חורין אמיתי גם למשך חייו. חובתנו כעם לזעוק את זעקתו ואת זעקת משפחתו, חובתנו לזעוק את זעקת כולנו. החייל איננו פושע או עבריין, כי אם חייל בצבא ההגנה לישראל שחיסל מחבל שמטרתו היתה לרצוח יהודים. על כל זה החייל צריך לצאת לחופשי ולא להיות כבול עוד יום אחד נוסף, מגיע לו שיהיה בן חורין אמיתי מהיום ולמשך כל חייו.

ליאת כרמון

ליאת כרמון

אולי יעניין אותך גם

1

הותר לפירסום: נעצרו חשודים בירי במחסום ג'בארה באפריל

הותר לפרסום כי בפעילות של שירות הביטחון הכללי בשיתוף צה״ל ומג״ב, נעצרה חוליית טרור בחשד למעורבות בפיגוע ירי שבוצע בתאריך 29.4.17 לעבר כוח צה"ל במחסום ג'בארה הסמוך לטייבה וטול כרם

תגובה אחת

  1. אתם מפרסמים כל דבר ששולחים לכם? אין שום סינון?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.