5:48 28/05/2017
מבזקים

דיווח במצרים: 24 הרוגים ו-16 פצועים במתקפת ירי על אוטובוס שהסיע נוצרים קופטיים מדרום לקהיר

פיגוע ירי לעבר כוח צה"ל סמוך לרמאללה. אין נפגעים, החוליה שביצעה את הירי נמלטה

דף הבית > דעות > בשביל לחבוט בנתניהו – השמאל יחבק את טראמפ | דעה

בשביל לחבוט בנתניהו – השמאל יחבק את טראמפ | דעה

אחרי שדחו את נשיא ארה"ב בטענה שנבחר על גלי גזענות ומיזוגניה. עכשיו כשהוא מדבר בעד פתרון שתי המדינות, טראמפ הפך לגבר שרמנטי ומורכב

ממש בעוד כמה ימים ינחת נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בישראל, על השטיח האדום יחכו לו בהצדעה וחצוצרות רועשות במיוחד האנשים שממש עד אתמול כינסו עצרות תפילה להצלחת הדחתו.

אותם ח"כים שקראו לראש הממשלה לא להפגש איתו בנימוק שזה חיזוק לגזענות אנטי מוסלמית תובעים היום מנתניהו לציית לכל דרישה שלו.
אחרים שהסבירו לנו כי מדובר בעבריין שנבחר על גלי שנאת נשים ומקומו בכלא מביעים הערכה לדמותו המורכבת והשרמנטית, מה זה כמה התבטאויות מול הסיכוי להוציא מתנחלים מהבית.
והיו גם כאלו שזעמו על כוונת הנשיא להעביר את השגרירות, בטענה שאסור לו יסכן את הבטחון שלנו מושבו מעבר לים, וגם החברים שלהם – שדיברו על הגברים הלבנים השולטים וסוף הדמוקרטיה כולם פתאום מפארים את מסע הדילוגים המלכותי של הנשיא שהוא הזדמנות, הזדמנות לתת עוד קטנה לנתניהו.
העליה בגזענות, האנטישמיות ושנאת הזרים פשוט נשכחו, כי הנשיא סוף סוף לא מתיישר עם ראש הממשלה שלנו וגם אמרו שהכותל לא שייך למדינת ישראל-היינו כחולמים.
היית מצפה מאנשים כל כך מנותקים והפכפכים שיזהו מתי עומד מישהו הפכפך מולם, אבל זה בדיוק העניין: טראמפ הפכפך כמו תקליט, אבל שלא כמותם, הוא לפחות לא תקליט שבור

הפטריוטים

הפטריוטים

אולי יעניין אותך גם

לעצור בעד הפועלים לחלק את ירושלים. צילום: פלאש 90

ירושלים: עיר החלומות | דעה

בין אם מדובר בעיר הנצח ובין אם מדובר על עיר שמקבלת את הקהילה הגאה בזרועות פתוחות, הכל מתנקז אל ירושלים

4 תגובות

  1. השמאל דומה לסטייק . הוא מתהפך על המנגל עד שהוא נשרף.

  2. עד מתי תחבק את הימין. רציתם משיח קיבלתם עכשוי תאכלו את הדייסה. צבוע

  3. ישראל זה לא כלב פודל שצריך לציית.השמאל ממציא את עצמו כל פעם מחדש.שלום אתם בטח לא תביאו.הליכוד יביא שלום.שלום אמיתי שלערבים לא תהיה ברירה אלה להשלים עם שלום שהימין יכתיב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.