דף הבית > אקטואליה וחדשות > "ישראל היא המושא להשמצה הגדול ביותר בהיסטוריה"

"ישראל היא המושא להשמצה הגדול ביותר בהיסטוריה"

קולונל ריצ'ארד קאמפ, קצין בכיר בצבא הבריטי, התראיין לכתבת "לפני כולם" ליטל שמש והתייחס לסיקור התקשורתי נגד ישראל בארץ ובעולם. "הסיקור החד צדדי נגד ישראל בתקשורת מושפע מכסף שמתקבל ממדינות מוסלמיות"

קולונל ריצ'ארד קאמפ, קצין בכיר לשעבר בצבא הבריטי הידוע באהדתו לישראל, פגש את כתבת "לפני כולם" במכללה האקדמית וינגייט בנתניה. הקצין הוותיק התייחס להסתה נגד ישראל בעולם, לשקרים של ארגוני השמאל וללחימה המורכבת מול ארגוני טרור שמשתמשים באוכלוסיה אזרחית כמגן אנושי.
מתוך 'לפני כולם' (א'-ה', 19:15)

כל מה שהפלסטינים רוצים הוא להשמיד את מדינת ישראל. ההנהגה הפלסטינית לא רוצה פתרון של שתי מדינות שכולל את ישראל במשוואה", אמר קאמפ. "ההנהגה הפלסטינית באה לאו"ם ומדברת על שלום. היא לא רוצה שלום. היא מחנכת את ילדיה לשנוא את ישראל. דור אחרי דור מחונכים בדרך הזאת. כל עוד הגישה הזאת לא תשתנה לא יהיה שלום. והגיע הזמן שהעולם המערבי יבין את זה ויבין את המציאות כדי שיוכל להתייחס לישראל כפי שהיא: הדמוקרטיה הליברלית החזקה האחת והיחידה במזרח התיכון".

"אני חושב שזה משהו שנמשך כבר כמה שנים. ישראל כבר שנים רבות היא מושא למסע ההשמצה הגדול ביותר בתולדות האנושות. הוא התגבר וקיבל מימון במיוחד מארצות ערביות וארגוני שמאל בארצות מערביות רבות קפצו על העגלה, וזאת פשוט השמצה ועיוות של המציאות. דוגמא אחת לזה היא האופן שבו מגנים את ישראל על 'הכיבוש' ועל 'ההתיישבות הבלתי חוקית'שלה בגדה המערבית. ארצות רבות יאמרו שאם ישראל תפסיק, למשל, להחזיק בגדה המערבית הכבושה, לכאורה, או תפסיק להתיישב שם, אז זה יביא שלום. זה לא יביא שלום", הוסיף הקולונל.

קאמפ הוסיף: "אם ישראל עושה משהו היא באופן אוטומטי פושעת מלחמה. אם אמריקה או בריטניה עושות משהו, קרוב לוודאי, אנשים מגלים הרבה יותר אהדה, הרבה יותר הבנה. בעצם זה מסתכם בהטיה ענקית נגד ישראל בתקשורת ובקרב גופים רבים, אם מסתכלים על האו"ם. למזלנו אני חושב שלאו"ם עם המזכ"ל החדש שלו יש השקפה קצת יותר ריאליסטית אבל הבה לא נשכח את הרקורד של האו"ם שקיבל הרבה החלטות נגד ישראל, יותר מאשר נגד מכל שאר הארצות ביחד".

לפני כולם

לפני כולם

אולי יעניין אותך גם

החזר 'שק!: למעלה ממיליון פריטים הוחזרו לצה"ל

הסתיים מבצע "שבעים ומשיבים" בו התבקשו האזרחים להחזיר ציוד צבאי, נשק ותחמושת לצה"ל. לראשונה נאספו גם פריטים היסטוריים ופריטים מאחוריהם מסתתר סיפור מרגש