דף הבית > כלכלה > בעקבות הפרסום בערוץ 20: העירייה עצרה את חיוב התושבים

בעקבות הפרסום בערוץ 20: העירייה עצרה את חיוב התושבים

תושבים קבלו דרישת תשלום על סך 109 אלף ש' על בניית מדרכה לאחר שב-2008 כבר שילמו על אותו הדבר בדיוק. התערבות "כלכלי בלילה" גרמה לעצירת התשלום

ביום ראשון סיפרנו לכם על דיירי רחוב בחדרה, רובם קשישים, שקיבלו בקשת תשלום על סך  109 אלף ש"ח על שיפוץ המדרכות שהם בעצמם מימנו באופן פרטי לפני 7 שנים. מאז יום ראשון חלה התקדמות בעניין, ועד השכונה דאג למפגש עם ראש העיר, מהנדס העיר וחבר מועצה.

מתוך 'כלכלי בלילה', א'- ה' בשעה 23:00

"בשורות חיוביות עדיין אין לנו אבל יש התקדמות" אומר דן חלג ומוסיף: " כבר באותו יום שדיברנו ועד השכונה דאג למפגש עם ראש העיר, מהנדס העיר וחבר מועצה. במפגש סיפרנו לראש העיר על המקרה וראש העיר אמר כי לא הוא ולא המהנדס היו מודעים לנושא והבטיחו להעלות את הנושא לדיון ולהחזיר לנו תשובה. מה שכן הם עצרו את זמן התשלום שהתושבים צריכים לשלם עד שיתנו תשובה בנושא".

דן אינו יודע מתי יחזירו תשובה אבל "באותה פגישה היה גם חבר מועצה בשם שי ברכה והוא סיפר שכל אותו היום הוא בדק מול החברה הכלכלית ובחברה הכלכלית אישרו לו שהם אמורים לקחת את התשלום עליהם וזה מה שהם הודיעו לתושבים בתחילת העבודות. כאשר הוא אמר את זה ראש העיר עצר את הישיבה ואמר שהם יחזירו לנו תשובה לאחר הדיון".

רינת ורדי

רינת ורדי

אולי יעניין אותך גם

מובילאיי פלאש 90

חשד: ישראלים הרוויחו מעסקת מובילאיי באמצעות שימוש במידע פנים

הרשות לניירות ערך באמריקה הגישה תביעה נגד שני ישראלים. החשד: השניים ידעו מבעוד מועד על המגעים בין חברת אינטל למובילאיי ורכשו את מניות מובילאיי בטרם ביצוע העסקה. נכסיהם הוקפאו זמנית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.