13:57 30/05/2017
דף הבית > כלכלה > בעקבות הפרסום בערוץ 20: העירייה עצרה את חיוב התושבים

בעקבות הפרסום בערוץ 20: העירייה עצרה את חיוב התושבים

תושבים קבלו דרישת תשלום על סך 109 אלף ש' על בניית מדרכה לאחר שב-2008 כבר שילמו על אותו הדבר בדיוק. התערבות "כלכלי בלילה" גרמה לעצירת התשלום

ביום ראשון סיפרנו לכם על דיירי רחוב בחדרה, רובם קשישים, שקיבלו בקשת תשלום על סך  109 אלף ש"ח על שיפוץ המדרכות שהם בעצמם מימנו באופן פרטי לפני 7 שנים. מאז יום ראשון חלה התקדמות בעניין, ועד השכונה דאג למפגש עם ראש העיר, מהנדס העיר וחבר מועצה.

מתוך 'כלכלי בלילה', א'- ה' בשעה 23:00

"בשורות חיוביות עדיין אין לנו אבל יש התקדמות" אומר דן חלג ומוסיף: " כבר באותו יום שדיברנו ועד השכונה דאג למפגש עם ראש העיר, מהנדס העיר וחבר מועצה. במפגש סיפרנו לראש העיר על המקרה וראש העיר אמר כי לא הוא ולא המהנדס היו מודעים לנושא והבטיחו להעלות את הנושא לדיון ולהחזיר לנו תשובה. מה שכן הם עצרו את זמן התשלום שהתושבים צריכים לשלם עד שיתנו תשובה בנושא".

דן אינו יודע מתי יחזירו תשובה אבל "באותה פגישה היה גם חבר מועצה בשם שי ברכה והוא סיפר שכל אותו היום הוא בדק מול החברה הכלכלית ובחברה הכלכלית אישרו לו שהם אמורים לקחת את התשלום עליהם וזה מה שהם הודיעו לתושבים בתחילת העבודות. כאשר הוא אמר את זה ראש העיר עצר את הישיבה ואמר שהם יחזירו לנו תשובה לאחר הדיון".

רינת ורדי

רינת ורדי

אולי יעניין אותך גם

Palestinian children enjoy swimming in a pool in the West Bank city of Hebron, June 08,2011. Photo by Najeh Hashlamoun /Flash 90 *** Local Caption *** ????????
????????
?????
?????
???
???
?????

הכנסת אישרה פיקוח על מחירי הקייטנות

החל מהשנה הבאה ייכנסו מחירי הקייטנות ברשויות המקומיות לפיקוח של משרד הפנים. מנכ"ל המשרד קורא לרשויות להוזיל את המחירים כבר השנה. כל הפרטים מתוך "היום הזה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.