מבזקים

שבת שלום!

סוריה: 5 חיילים טורקים נהרגו בפיגוע דאעש

נתניהו: ארה"ב תהיה חזקה מתמיד

שידור חי מהשבעת הנשיא דונלד טראמפ בוושינגטון📹

כניסת שבת: 16:27, צאת שבת: 17:41

אהוד בנאי: עדיין לא קולט שמאיר האהוב כבר לא איתנו

ביום ההשבעה: סיור מיוחד במזרח י-ם

שני ציידי חוחיות נעצרו באזור השפלה

רביב דרוקר: "נתניהו נהנתן"

קונסול ישראל בניו יורק: אנחנו בתקופת שיא מבחינת שת"פ עם ארה"ב 

דף הבית > כלכלה > בעקבות הפרסום בערוץ 20: העירייה עצרה את חיוב התושבים

בעקבות הפרסום בערוץ 20: העירייה עצרה את חיוב התושבים

תושבים קבלו דרישת תשלום על סך 109 אלף ש' על בניית מדרכה לאחר שב-2008 כבר שילמו על אותו הדבר בדיוק. התערבות "כלכלי בלילה" גרמה לעצירת התשלום

ביום ראשון סיפרנו לכם על דיירי רחוב בחדרה, רובם קשישים, שקיבלו בקשת תשלום על סך  109 אלף ש"ח על שיפוץ המדרכות שהם בעצמם מימנו באופן פרטי לפני 7 שנים. מאז יום ראשון חלה התקדמות בעניין, ועד השכונה דאג למפגש עם ראש העיר, מהנדס העיר וחבר מועצה.

מתוך 'כלכלי בלילה', א'- ה' בשעה 23:00

"בשורות חיוביות עדיין אין לנו אבל יש התקדמות" אומר דן חלג ומוסיף: " כבר באותו יום שדיברנו ועד השכונה דאג למפגש עם ראש העיר, מהנדס העיר וחבר מועצה. במפגש סיפרנו לראש העיר על המקרה וראש העיר אמר כי לא הוא ולא המהנדס היו מודעים לנושא והבטיחו להעלות את הנושא לדיון ולהחזיר לנו תשובה. מה שכן הם עצרו את זמן התשלום שהתושבים צריכים לשלם עד שיתנו תשובה בנושא".

דן אינו יודע מתי יחזירו תשובה אבל "באותה פגישה היה גם חבר מועצה בשם שי ברכה והוא סיפר שכל אותו היום הוא בדק מול החברה הכלכלית ובחברה הכלכלית אישרו לו שהם אמורים לקחת את התשלום עליהם וזה מה שהם הודיעו לתושבים בתחילת העבודות. כאשר הוא אמר את זה ראש העיר עצר את הישיבה ואמר שהם יחזירו לנו תשובה לאחר הדיון".

רינת ורדי

רינת ורדי

אולי יעניין אותך גם

חדר בריחה

כמה עולה להקים חדר בריחה?

תופעת חדרי הבריחה כובשת את ישראל, והופכת לתעשייה של ממש. אבל מה הופך את התופעה לכל כך מצליחה? כמה היא רווחית? והאם השוק הזה לקראת מיצוי? 'כלכלי בלילה' עם התשובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.