17:57 27/07/2017
מבזקים
דף הבית > תרבות > בגרות בקלות?

בגרות בקלות?

או במילים אחרות: "מי שלא ראה שמחת מסיימי בגרות במתמטיקה, לא ראה שמחה מימיו"

150 אלף תלמידי כיתות י"א-י"ב מ-800 תיכונים ברחבי הארץ ניגשו אתמול (ב') לבחינת הבגרות במתמטיקה ברמת שלוש, ארבע וחמש יחידות לימוד.
מאז כניסתו לתפקיד שם שר החינוך נפתלי בנט דגש על עידוד התלמידים לגשת לבחינת 5 היחידות במתמטיקה. אך בניגוד ליעדים השאפתניים, תלמידים רבים ברחבי הארץ מעדיפים להשקיע את הזמן במקצועות אחרים, לעתים בגיבוי המורים. תלמידת י"ב אמרה בשיחה עם ערוץ 20: "נפלתי על מורה שהורידה אותי ב'כוח' לארבע יחידות". כשנשאלה לגבי רמת הקושי במבחן אמרה כי המבחן היא הוגן ולא קשה מהרגיל: "ההרגשה היתה סבבה, המבחן היה בסדר גמור". המבחן החל בשעה 13:00 והסתיים בשעה 20:00.

pat_tziyutz2
הפטריוטים מזדהים עם המשפט

הפטריוטים תומכים בציוצה של אסתי פרז: "מי שלא ראה שמחת מסיימי בגרות במתמטיקה, לא ראה שמחה מימיו" ושמעון ריקלין הוסיף כי למרות שבנו עשה את בחינת 5 יחידות הלימוד, הוא בקושי עבר את בחינת 3 יחידות הלימוד. ליטל שמש הייתה 'מחוננת' במתמטיקה אך גם היא נתקלה במורה נוראית ש'בזכותה' היא נגשה לבחינת 3 יחידות הלימוד. צפו

הפטריוטים

הפטריוטים

אולי יעניין אותך גם

שמואל פייגר

אביו של גוטמן ז"ל: "הוא השפיע על הרבה אנשים"

שמואל פייגר, אביו של הזמר אמיר פרישר גוטמן שהובא היום למנוחות, סיפר בראיון ל"לפני כולם" על בנו: "עוד כשהיה ילד אמר שיהיה מפורסם והוא קיים את הבטחתו"