0:10 23/05/2017
דף הבית > תרבות > השאלה הנבזית של הערוץ הראשון

השאלה הנבזית של הערוץ הראשון

"במה חשוב יותר שהממשלה תתמוך כלכלית, בהתנחלויות או בפריפריה?" קלמן ליבסקינד משוכנע: סקר הערוץ הראשון מנסה להצית סכסוך בין תושבי הפריפריה ובין המתנחלים. צפו בדיון המלא של "הפטריוטים"

הפטריוטים

הפטריוטים

אולי יעניין אותך גם

ספליט דודו זר אחינועם ניני פלאש 90

דודו זר: "מתעב את אחינועם ניני"

360: השחקן והיוצר הוותיק דודו זר, בנו של ח"כ מפלגת העבודה לשעבר מרדכי זר, התארח בביקור מולדת אצל ח"כ אוחנה וירה לכל הכיוונים. "צריך להיות הרבה יותר קיצונים ימינה"

14 תגובות

 1. כתושב פריפריה אמיתי (לא דרום תל אביב )
  אני מעדיף שישקיעו בהתנחלויות יותר מהפריפריה כי זה יביא בטחון ובעתיד כשיבינו שאנחנו פה להשאר אפילו לשלום .
  ודבר נוסף הם עתיד האומה (הציונות) והתושבים היותר ערכיים במדינה (לצערי אני לא כמוהם)

  • כמגיב בתשלום אני חושב בדיוק את מה שראש הממשלה אומר לי לחשוב

  • מעולם לא העמידו את דאגתם מול הקיבוצים!!! בשטחי הפריפריה בנו מרכזי מסחר והכסף נכנס לקיבוצים. בשטחי הפריפריה הקימו בסיסים צבאיים והקיבוצים היו הנהנים העיקריים מכספי משרד הביטחון! אם דאגתם גדולה, מדוע רק דור שני בקיבוצים זכאי לקבל אוטומטית דיור ואילו דור שני בפריפריה אינו זכאי? מדוע יש הבדלים בהטבות והמשכיות על אדמת ישראל ( לא שייך לקבוץ) רק לילדי הקיבוצים ולא לילדי הפריפריה???
   בואו נבחן את צדקתם. מה יש להם לומר על כך???

 2. התשובה היא שהמדינה צריכה לגבות מהצפונבונים תושבי המשולש (צפון תל אביב – רעננה – הרצליה) מס הכנסה כפול ולחלק אותו לטובת פיתוח שאר חלקי המדינה. תושבי יהודה ושומרון צריכים לקבל פטור ממס, מפני שהם מתגוררים באזור עדיפות לאומי ובעל רמת סיכון א' פלוס.

 3. תלמידי החוג לתואר ראשון

  העיתונאי קלמן ליבסקינד גורם לנו להתאהב בו כל יום מחדש. עיתונאי הגון,ישר, הכתבה שלו על אותם עיתונאים שכל מה שנתניהו יגיד ו/או חעשה. תמיד יגידו או יעשו אחרת. …קראנו והתאהבנו בבן-אדם. ולגבי השאלה הנבזית של הערוץ הראשון.- אז כן יותר חשוב לטפח את הפריפריות..ולא את המתנחלים.

 4. תושב פריפריה במרכז

  איזה חמודים שם בשמאל, והם עוד טוענים שהימים מפלג ומסכסך… הפוסל…

 5. המעניין הוא שמעולם אבל מעולם!! לא השוו בים הקיבוצים לפריפרייה!!! שטחי אדמה של הפריפריה גזלו לטובת מרכז מסחרי של הקיבוצים!!! בסיסים צבאיים שהיו בשטחי הפריפריה נהנו הקיבוצים מהתשלומים פתאאאאוםםם כל כך מעניין מה קורה עם הפריפריה!! זה ממש ניצול לרעה!!! למה ילדי פריפריה לא יכולים לקבל דיור דור שני כמו הקיבוצים??? למה? זוהי הצביעות הגדולה של השמאל!!!

 6. לבנות בכל הארץ. להתעלם מהשטויות שמפרסמת התקשורת חד צדדית השנואה המגוייסת למען האוייב הערבי.

 7. 50000 שקל על חשבון הציבור ??? זו הפקרות . חייבים לשנות את השיטה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.