דף הבית > אקטואליה וחדשות > היועץ המשפטי לממשלה לא מאשר את הרחבת הבדיקה בעניין נתניהו

היועץ המשפטי לממשלה לא מאשר את הרחבת הבדיקה בעניין נתניהו

היועמ"ש מנדלבליט קבע שבדיקה שהתנהלה נגד רה"מ נתניהו לא תוביל לכתב אישום והורה לעצור את הבדיקה

היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, לא מאפשר למשטרה להרחיב את הבדיקה בעניין ראש הממשלה, בנימין נתניהו. דברי היועץ המשפטי לממשלה נוגעים לאחת הפרשות בחקירת ראש לשכת ראש הממשלה לשעבר, ארי הרו.

ארי הרו,  עמד כראש עמותת ידידי הליכוד בארצות הברית בין השנים 2006-2008, על פי החשד, העמותה מימנה עבור נתניהו טיסות של רעייתו, שרה נתניהו לחו"ל. בנוסף לכך, מתברר כי העמותה מימנה את התשלום עבור היועצת האישית של נתניהו דאז, אודליה כרמון. שמה של כרמון הוזכר בעבר גם בפרשת הנשיא הקצב.

ה יועץ המשפטי לממשלה לא מאשר את המשך החקירה.
ה יועץ המשפטי לממשלה לא מאשר את המשך החקירה.

כעת קיים ויכוח בין היועץ המשפטי לממשלה, לצוות החקירה שאמון על התיק במשטרה, וראש אגף חקירות והמודיעין. המשטרה חושבת כי יש לקדם את אפיק חקירה זה, וכי יש מספיק ראיות וגורמים אשר יש לחקור באזהרה. מנגד, היועץ המשפטי סבור כי האפיק המדובר לא יביא לתוצאות ולא מאפשר למשטרה להתקדם בנתיב זה.

מטעמו של ראש הממשלה נסמר בתגובה:"כל פעולותיהם של ראש הממשלה ורעייתו בתקופה המדוברת, ובכל עת, בוצעו כדין ועל פי הכללים הנהוגים. הניסיונות של גורמים בתקשורת להפעיל לחץ פסול על גורמי אכיפת החוק, כדי שיפעלו כנגד נתניהו, לא יועילו גם הפעם – מן הסיבה הפשוטה שאין ולה היה כלום".

 

 

רינת ורדי

רינת ורדי

אולי יעניין אותך גם

"מחר זה הבן שלכם". צ'רלי אזריה ועו"ד שפטל

"היום זה קרה לבן שלי, מחר זה יכול לקרות לבן שלך"

האם יש דין אחד לכולם בצבא? ומה פשר היחס השונה שקיבלו אל"מ שומר לאלאור אזריה חרף הדמיון בין המקרים? צ'רלי אזריה: "שומר פעל נכון וגם הבן שלי פעל נכון"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.