22:29 24/09/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > דנון ינהל את עצרת האו"ם בזמן נאום נתניהו
מתוך עמוד הפייסבוק של דני דנון

דנון ינהל את עצרת האו"ם בזמן נאום נתניהו

שגריר ישראל לאו"ם, דני דנון, החל את תפקידו כסגן נשיא העצרת הכללית של האו"ם עם פתיחת העצרת בניו יורק: "הוכחנו פעם נוספת כי ישראל יכולה להשתלב בכל תפקיד באו"ם"

שגריר ישראל לאו"ם, דני דנון, החל היום (ד') את תפקידו כסגן נשיא העצרת הכללית של האו"ם עם פתיחת העצרת במטה האו"ם בניו יורק. כזכור, בשנה שעברה נבחר השגריר דנון לתפקיד יו"ר ועדת המשפט של האו"ם, והייתה זו הפעם הראשונה בה נציג ישראלי נבחר לראשות ועדה קבועה באו"ם.

השגריר דנון ינהל את הישיבה במליאת העצרת הכללית במהלך נאום ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בתאריך ה-19 בספטמבר. דנון נבחר לתפקיד כנציג של קבוצת המדינות המערביות (WEOG) ובמסגרת תפקידו ינהל ישיבות של העצרת הכללית וייקח חלק פעיל בקביעת סדר היום של דיוני העצרת הכללית.

שגריר ישראל לאו"ם דני דנון. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
שגריר ישראל לאו"ם דני דנון. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

"אני גאה לייצג את ישראל בתפקיד חשוב זה המציב את ישראל כשותפה שווה באו"ם", אמר דנון והוסיף: "הוכחנו פעם נוספת כי ישראל יכולה להשתלב בכל תפקיד באו"ם". בעמוד הפייסבוק שלו כתב אמש דנון: "בשבוע הבא ראש ממשלת ישראל ומנהיגים מכל העולם יגיעו לשאת דברים בעצרת הכללית של האו"ם. גם השנה אנו נייצג את ישראל באופן הטוב ביותר ובגאווה, ניאבק למען האמת שלנו ונציג את הפנים היפות של ארצנו".

אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

סומברג איכות פחותה

נאבקים ברגב, מחבקים את בכרי

מוחמד בכרי טען כי "נורמליזציה עם ישראל היא בגידה". דנה סומברג תוהה מדוע לא נשמע גינוי לדבריו מהאמנים