מבזקים

צפו: איך מתמודדים עם אוטובוס בוער במנהרה?

לבני: הזדמנות לחזור למכתב בוש פלוס

המשטרה תרגלה התמודדות עם אירוע רב נפגעים במנהרות הראל

ארדן למנדלבליט: לפתוח בחקירה נגד הח"כים בחשד להסתה ולרצח

חייל צה"ל חילק כרוזים התומכים באלאור אזריה ונשלח למעצר

הרב רוזן: תכנית ריאליטי סוחפת בתקשורת

כביש עוקף נבי אליאס: הטרקטורים בשטח

צו הפסקה מנהלי לעסק "מ.ב.ב אירועים בעם", חדרה

אמו של החייל מבקשת: בואו להלוויה

הרמטכ"ל איזנקוט אושפז בבית החולים לצורך הליך רפואי

דף הבית > אקטואליה וחדשות > דיון חירום בכנסת בעקבות קריסת החניון

דיון חירום בכנסת בעקבות קריסת החניון

מנכ"ל דניה סיבוס: נשתף פעולה מלאה עם גורמי החקירה כדי להגיע לחקר האמת. יו"ר הוועדה, ח"כ אלי אלאלוף: ראינו את הנולד כבר בשנה שעברה

מנכ"ל דניה סיבוס, רונן גינזבורג: "אנו נותנים לשירותי ההצלה את כל הסיוע"

בשעה זו מתכנסת  ועדת העבודה הרווחה והבריאות לדיון חירום מיוחד בעקבות אסון קריסת החניון ברמת החייל בתל אביב בתחילת השבוע. בדיון משתתפים נציגי מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית במשרד הכלכלה והתעשייה, ראש מטה הדיור במשרד האוצר, נציגי משטרת ישראל, רשם הקבלנים ונציגי ענף הבנייה במשרד הבינוי והשיכון,  הנהלת חברת אפריקה ישראל, מנכ"ל חברת דניה סיבוס ומוזמנים נוספים.

ראשונת הדוברים בדיון היתה סנ"צ איריס ברק, נציגת אגף החקירות של המשטרה, אשר הבהירה כי לא תוכל להתייחס לממצאי החקירה ולמעצרים שהתבצעו עקב צו איסור פרסום.

"המשטרה שוקלת להקים יחידה ייעודית לטיפול בתאונות העבודה בענף הבניה", אמרה ברק. בהמשך התעוררה סערה בדיון לאחר שמספר חברי כנסת תקפו את המשטרה וטענו כי המשטרה מזלזלת בחקירות בחשד ל"גרם מוות ברשלנות" בענף הבניה.

מנכ"ל דניה סיבוס, רונן גינזבורג, פתח את דבריו בהבעת צער על האירוע. ״אני מביע צער עמוק ואת תנחומיי על העובדים שלנו שנהרגו באתר. אנו נותנים לשירותי ההצלה את כל הסיוע שניתן כדי לנסות להציל את הקבורים מתחת להריסות", אמר.

גינזבורג הוסיף: ״אני בעצמי מהנדס בהכשרתי ולמרבה האירוניה אני גם קצין חילוץ. האירוע הזה קשה מאוד. קשה לי להתייחס לאירוע עצמו, אבל בדניה סיבוס נשתף פעולה מלאה עם גורמי החקירה כדי להגיע לחקר האמת"

אמש (ד') הותרו לפרסום שמותיהם של שלושה ממהרוגים באסון אולג יעקובוב (60) מתל אביב, דניס דיאצ'נקו (28) נתין זר אזרח אוקראינה ועאהד אלחאג' (34) מבית רימא. כוחות ההצלה ממשיכים כל הזמן בחיפוש אחר נעדרים נוספים, אמש הגיעו כוחות החילוץ לגופה נוספת שהוצאה מבין ההריסות, ונמשכים החיפושים אחר 3 נעדרים אשר קיים חשש לחייהם ונותק עימם הקשר.

חגי סימן טוב

חגי סימן טוב

אולי יעניין אותך גם

תולים את דגל ארה"ב. צילום: גרשון אלינסון/פלאש90

ברקת משיק קמפיין: "מחזקים את טראמפ"

ראש העיר ירושלים בקמפיין לחיזוק הנשיא הנכנס: "אחרי שמונה השנים השחונות הגיע ידיד אמת לבית הלבן". בתוך כך, אובמה נפרד: "נראה אם הגישה של טראמפ תוכיח את עצמה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.