22:01 22/05/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > אבו מאזן ישתתף בהלווית שמעון פרס

אבו מאזן ישתתף בהלווית שמעון פרס

יו"ר הרשות הפלסטינית פנה למתאם פעולות השטחים האלוף פולי מרדכי בדרישה ליטול חלק במסע הלוויה של הנשיא לשעבר. נתניהו אישר את הבקשה

לשכתו של יו"ר הרשות הפלסטינית, אבו מאזן, פנתה למתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב פולי מרדכי, בבקשה לתאם את השתתפותו של יו"ר הרשות יחד עם משלחת של ארבעה בכירים נוספים בהלווייתו של ראש הממשלה ונשיא המדינה לשעבר שמעון פרס. על פי מידע שהגיע לערוץ 20, בלשכת ראש הממשלה שוקלים בחיוב את הבקשה.

בשולי ההלוויה, אותה נעביר בשידור חי מחר החל מהשעה 09:00, נשאלת השאלה אם יו"ר הרשות וראש הממשלה נתניהו ייפגשו, זאת לאחר שבנאומו האחרון על בימת האו"ם קרא נתניהו לאבו מאזן לנאום בכנסת ישראל. "אתה תגיע לנאום בכנסת ואני אבוא לנאום ברמאללה", אמר נתניהו. אבו מאזן, שקדם לו בנאומו, הסית נגד ישראל וטען כי היא מקימה חוליות טרור ש"שורפות משפחות בחיים". מנגד, שר החינוך נפתלי בנט הבהיר כי בכוונתו להחרים את הנאום, אם זה אכן יתקיים.

בתוך כך, דווקא הרשימה הערבית המשותפת הביעה מחאה על טקס הלוויתו של פרס. יו"ר המפלגה, איימן עודה תקף את פרס בשורה של ציוצים וכתב:"יש לנו התנגדות חריפה לביטחוניסט של הכיבוש ובניית ההתנחלויות, שהביא את הגרעין למזרח התיכון ולצערי גם כנשיא בחר לתמוך בנתניהו ובמדיניותו". "לזכות פרס של שנות ה-90 יש שתי נקודות חיוביות וחשובות בהליכה לשלום תוך בניית שותפות עם נציגי הציבור הערבי, אחר כך 90 אחוז מהציבור הערבי הצביעו לו", הוסיף.

אולי יעניין אותך גם

שקד בראיון. צילום: לשכת עורכי הדין

שקד: "מותר לחוקק גם אם היועמ"ש מתנגד"

בראיון שנתנה בכנס לשכת עורכי הדין נשאלה השרה על חוק ההסדרה שעבר בניגוד לעמדת מנדלבליט. "אם הוא לא רוצה להגן על החוק הממשלה תיקח עו"ד פרטי"

תגובה אחת

  1. מה אם הנייה גם משתתף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.