8:26 23/09/2017
מבזקים
דף הבית > חם ברשת > דברים שרואים מקאן

דברים שרואים מקאן

החיים אחרי המסע הקצר על השטיח האדום: השרה והמעצב שנגע בתהילה, והוא בכלל בחור ישיבה לשעבר

מירי רגב אחת בשמלה שחורה על השטיח האדום בקאן שינתה למעצב הצעיר דרור קונטנטו את החיים. איך הגיע בחור הישיבה לשעבר ללהיט בין לילה.

"לא ידעתי שזה יהיה כ"כ גדול. זה היה מהמם, לא ידעתי מה היו ההשלכות של זה. זה היה מושלם", אמר קונטנט בשיחה עם "כלכלי בלילה".

קונטנטו סיפר כי אמא של חברה שלו היא חברה טובה של שרת התרבות והספורט ושתיהן שוחחו על המסע לפסטיבל הסרטים היוקרתי: "חברה שלי נכנסה עם עניין השמלות ומירי הגיעה אליי".

המעצב הצעיר והשרה נפגשו רק שבוע וחצי לפני שזו יצאה לצרפת והוא נאלץ להכין את השמלה שלה 'על עיוור': "לא ידעתי מה הטעם שלה, מה היא אוהבת או מה המידה שלה. זה יצא מושלם", הוא אמר.

רגב התקשרה אליו לאחר שנחשפה עם השמלה והודתה לו על עבודתו: "יצא לי לדבר איתה אתמול בלילה. היא היתה חייבת להגיד לי שכולם החמיאו לה".

"אני לא יודע איך היא נראית בחוץ, אבל פגשתי אשה מושלמת. נתנה לי במה חופשית. נעימה, מכבדת, כיפית. הייתי רוצה להישאר חבר שלה", סיכם קונטנטו.

 

כלכלי בלילה

כלכלי בלילה

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

חומות העיר ירושלים במהלך חגיגות היובל לאיחוד העיר. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

צפו: עשרת הסרטונים הנצפים בתשע"ז

משפחת אזריה שרה את ההמנון אחרי פסק הדין, גיא לואל מוצא הפתעות בהודו, אחינועם ניני נעלבת מה-BDS וראש הממשלה מתראיין לערוץ 20. לא תאמינו מה הסרטון הנצפה ביותר בעמוד הפייסבוק שלנו