10:42 21/03/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > גלעד ארדן נגד עיתונאי ידיעות אחרונות

גלעד ארדן נגד עיתונאי ידיעות אחרונות

השר לביטחון פנים הגיב בחריפות לטור שפרסם עיתונאי "ידיעות אחרונות" ובו השמצות נגד המשרד לעניינים אסטרטגים. "רכילאי שמסייע לאל ג'זירה"

בתחילת השבוע פורסם כי שי מסוט, איש דיפלומט ישראלי, ניסה כביכול להפליל בכירים בצמרת השלטון הבריטי. למרות שמסוט פעל תחת משרד החוץ, הבוקר (ה') גדעון עשת עיתונאי ידיעות טען כי שי מסוט פעל לפי הוראתו של גלעד ארדן. בנוסף, עשת טען כי המקרה של שי מסוט שקול לפרשת הריגול של יונתן פולארד ולפרשת "עסק ביש" בשנות ה-50, אז ממשלת ישראל תכננה לייצר פיגוע במצרים.

נלחם במחרימים מבית. ארדן. פלאש 90
השר לביטחון פנים גלעד ארדן. "לפעילות של מסוט אין שום קשר למשרדי". פלאש 90

גלעד ארדן לא נשאר חייב. השר לביטחון צייץ תגובה בחשבון הטוויטר שלו ואמר: "שקרים ובורות אין קץ, שי מסוט אינו עובד משרדי, אין למשרדי שום עובד בחו״ל. לפעילות של מסוט אין שום קשר למשרדי. ואפילו תגובה מר עשת לא ביקש. עיתונות בשקל. והכי עצוב – מבוססת בעיקר על מה שאויבי ישראל כנראה סיפרו לו, אין הסבר. פשוט אין הסבר לטור כזה שמופיע בעיתון. בושה".

בתוך כך, השר לביטחון פנים התייחס לאובדן אמון הציבור בכלי התקשורת. "אם שאלתם את עצמכם למה הציבור לא מאמין כמעט לשום מילה בתקשורת ,אז הנה דוגמא מהבוקר באדיבות הרכילאי גדעון עשת שמסייע לאל ג׳זירה".

בשלב זה, לא ידוע האם השר לביטחון פנים יגיש תביעת דיבה נגד ידיעות אחרונות וגדעון עשת.

אלעד שור

אלעד שור

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

"החלטה היסטורית ואמיצה": המערכת הפוליטית מגיבה להפצצה

עשור לאחר התקיפה, חברי הקבינט של ההפצצה בסוריה מגיבים לראשונה. ליברמן: "היו מי שדחפו ומי שהיססו". לבני: "היה ברור שזה המעשה הנכון". פרץ: "פרק חשוב בתולדות המדינה"