19:40 26/09/2017
מבזקים

כדור נורה מחתונה פלסטינית בחברון ופגע ברכבו של תושב קרית ארבע

דף הבית > אקטואליה וחדשות > גלעד ארדן נגד עיתונאי ידיעות אחרונות

גלעד ארדן נגד עיתונאי ידיעות אחרונות

השר לביטחון פנים הגיב בחריפות לטור שפרסם עיתונאי "ידיעות אחרונות" ובו השמצות נגד המשרד לעניינים אסטרטגים. "רכילאי שמסייע לאל ג'זירה"

בתחילת השבוע פורסם כי שי מסוט, איש דיפלומט ישראלי, ניסה כביכול להפליל בכירים בצמרת השלטון הבריטי. למרות שמסוט פעל תחת משרד החוץ, הבוקר (ה') גדעון עשת עיתונאי ידיעות טען כי שי מסוט פעל לפי הוראתו של גלעד ארדן. בנוסף, עשת טען כי המקרה של שי מסוט שקול לפרשת הריגול של יונתן פולארד ולפרשת "עסק ביש" בשנות ה-50, אז ממשלת ישראל תכננה לייצר פיגוע במצרים.

נלחם במחרימים מבית. ארדן. פלאש 90
השר לביטחון פנים גלעד ארדן. "לפעילות של מסוט אין שום קשר למשרדי". פלאש 90

גלעד ארדן לא נשאר חייב. השר לביטחון צייץ תגובה בחשבון הטוויטר שלו ואמר: "שקרים ובורות אין קץ, שי מסוט אינו עובד משרדי, אין למשרדי שום עובד בחו״ל. לפעילות של מסוט אין שום קשר למשרדי. ואפילו תגובה מר עשת לא ביקש. עיתונות בשקל. והכי עצוב – מבוססת בעיקר על מה שאויבי ישראל כנראה סיפרו לו, אין הסבר. פשוט אין הסבר לטור כזה שמופיע בעיתון. בושה".

בתוך כך, השר לביטחון פנים התייחס לאובדן אמון הציבור בכלי התקשורת. "אם שאלתם את עצמכם למה הציבור לא מאמין כמעט לשום מילה בתקשורת ,אז הנה דוגמא מהבוקר באדיבות הרכילאי גדעון עשת שמסייע לאל ג׳זירה".

בשלב זה, לא ידוע האם השר לביטחון פנים יגיש תביעת דיבה נגד ידיעות אחרונות וגדעון עשת.

אלעד שור

אלעד שור

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

הלוויות נרצחי הפיגוע. צילום: קבוצת ביטחון שדה

"אור שילם בחייו את מחיר המערכה נגד טרור קנאי ורצחני"

בשעות אלו מובאים למנוחות אור אריש ז"ל, סולומון גברייה ז"ל ויוסף עותמאן ז"ל שנרצחו הבוקר בפיגוע בהר אדר