22:28 29/04/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > גזענות של ציפיות נמוכות

גזענות של ציפיות נמוכות

לפני מספר שנים אימי חלתה בסרטן, בהחלמתה היא סבלה נורא, לא מכאבים, אלא מרעש השכנים הערבים בבית החולים. היינו צריכים להגיע אנחנו, בניה, בשעת לילה מאוחרת, כדי להרגיע את הרוחות.

לפני מספר שנים, בערך 3 שנים אבל לא סגור על זה במדויק, התגלה אצל אמא שלי סרטן הרחם, לא סרטן צוואר הרחם אלא סרטן הרחם, מסתבר שאמא טיפה זלזלה בבריאות ולא התייחסה לפרסומים על הבדיקות, וכך התגלה אצלה סרטן גדול מאוד שכמעט התפשט גם לבלוטות הלימפה.

בצלאל סמוטריץ'. פלאש 90
בצלאל סמוטריץ'. פלאש 90

אחרי לא מעט שכנועים, ועם כל התמיכה שהיה צריך, הגיע יום הניתוח, היום מורידים לאמא את הרחם בניתוח, הגעתי לבית הורי, ומשם לקחתי את אבי ואמי לבית החולים בלינסון, ליוויתי את אמא כשלוש שעות עד לכניסה לחדר הניתוח, ואז נסעתי לביתי.
התכוונתי לחזור שוב לבקר אחרי הניתוח, אבל אז צצה לה בעיה במשרד והייתי חייב להישאר וכך איכשהו נמשך היום ולא הספקתי לבוא.
אמא מצידה עברה את הניתוח כמו גדולה, למרות הסכנה לפגיעה בבלוטת הלימפה בגלל גודל הסרטן, נשלחה להחלמה במחלקת יולדות, מסתבר שהולדת ילד ורחם זה אותו הדבר, סתם זה ממש דומה.
ואז הגיע הלילה, והשעה שבע וחצי, אמא מותשת, הרעש מהחדר הסמוך אליה מתחיל להציק ונראה שמרגע לרגע הוא גובר, בשעה תשע אבא החליט ללכת לבקש מהם שיהיו בשקט ויתחשבו, אלו מצידם הסתכלו עליו במבט מזלזל ואחד הצעירים קם אליו במבט מאיים.
אבא נזכר מיד שיש לו שני ילדים עם נשקים, וזה שיעשע אותו המחשבה אז הוא התקשר אלינו, כשהגעתי לבית החולים למחלקה של אמא, השעה כבר הייתה כמעט 23:30 והרעש היה עדיין של חתונה! זה היה מטורף, נכנסתי לחדר בשקט, הוצאתי כמה תיקי נשים שהיו שם, הם לא ממש שמו לב בהמולה.smotrich
נכנסתי שוב, צעקתי בקול כדי שישמעו אותי, צרחתי למעשה "שקט" כולם השתתקו, זה נתן לי הזדמנות לדבר, תוך שאני מבליט את האקדח שלי שישימו לב לקיומו "שלום, אמא שלי חולה כי בשונה מכם היא עברה ניתוח היום, תהיו בשקט, אחרת התיקים היקרים של הנשים שלכם לא יחזרו אליהן" הם היו רגע בשוק, ואז הנשים החלו לומר שהתיקים באמת נעלמו.
אל דאגה אני לא גנב, בבוקר התיקים חזרו אליהם, עכשיו, אני לא באמת יודע אם זה תמיד ככה, אני הרי לא יכול להיות גזען, אבל משום מה, לראשונה בחיי אני עושה שני דברים מוזרים:
תומך במשהו שאמר סמוטריץ

תומך בהפרדה
לא יודע למה, אבל יש לי תחושה שחאפלות בבית החולים זה משהו שיהודים לא עושים, אבל אני לא גזען אז נסכים שעושים פחות?
תרבות פוליטיקלי קורקט של צבועים וגזענות של ציפיות נמוכות.

אלחי הלמן

אלחי הלמן

אולי יעניין אותך גם

תמונה שצולמה מהצד הישראלי על התקיפה בסוריה. צילום: פלאש 90

דיווח ערבי: ישראל תקפה בקונייטרה

כלי תקשורת ערביים דיווחו על פיצוצים שנשמעו באזור בסיס של צבא סוריה, כתוצאה מתקיפה ישראלית. לפני יומיים השמיד צה"ל נשק איראני שיועד לחיזבאללה באזור דמשק

תגובה אחת

  1. אני לא כל כך מבין מה אתה טוען. ראשית, אתה מתייחס לעניין החאפלות למרות שסמוטריץ במפורש שלף את הטיעון הביטחוני. שנית, אתה מתייחס למקרה ספציפי עם קבוצה ספציפית של אנשים ואז מסיק מכך על כל האוכלוסייה תוך שאתה מציין במפורש שאין לך מושג איך זה בדרך כלל. איך אתה אומר אחרי זה "אני לא גזען" אם אתה נוקט בשיטות הכללה גזעניות על סמך מידע אפסי?
    בנוסף, אתה מאיים בנשק ומחרים רכוש פרטי של אנשים, התנהגות שאין לי מושג איך בעינייך היא התנהגות תקינה. בקיצור, טור מוזר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.