1:40 29/06/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > גורמים בליכוד: "בנט ממשיך לירות בנגמ"ש"

גורמים בליכוד: "בנט ממשיך לירות בנגמ"ש"

גם אחרי שחוק ההסדרה עבר, המלחמה הפוליטית בין נתניהו ובנט נמשכת: "הליכוד לא זקוק לסיוע מבנט כדי לפעול למען ההתיישבות". הבית היהודי: "מעריכים את פועלו של ראש הממשלה"

ההתיישבות אולי הוסדרה, אבל היחסים בין ראש הממשלה ושר החינוך ממשיכים לסעור. גורמים בליכוד כועסים על החגיגות של בנט וטוענים כי הוא ממשיך בניסיונותיו לגזור קופון על חשבון מפלגת השלטון. לדבריהם, ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא שגייס רוב לטובת העברת החוק, ולא בנט.

"צר לנו שגם בזמן שראש הממשלה נתניהו מוביל את המאמץ להעביר את חוק ההסדרה, בנט ממשיך לירות בנגמ"ש ולעסוק בתדרוכים נגד הליכוד וראש הממשלה ולא נותן לעובדות לבלבל אותו. לא רק שהוא לא דחף את הליכוד לחוק ההסדרה כפי שהוא טוען, הוא בכלל התנגד לחוק במשך תקופה ארוכה ואף הלין בפני ראשי הקואליציה על מכתב שעליו חתמו חברי הכנסת והשרים של הליכוד בעד החוק". על אותו מכתב, חתמו כזכור 25 ח"כים ושרים מהליכוד.

בליכוד הזכירו כי בעבר טענו ראשי הבית היהודי נפתלי בנט ואיילת שקד כי לחוק אין סיכוי ריאלי לעבור. בליכוד הדגישו כי בנט ושקד אמרו לתושבי עמונה כי נציגי הליכוד מוליכים אותם שולל וכי חברי הליכוד "מנופפים בהמצאה חסרת סיכוי במקום לומר למתיישבים את האמת".

"רק משגילה שהחוק יכול לשרת מטרות פוליטיות – צירף בנט את תמיכתו לחוק וזאת באיחור ניכר. הליכוד, שמוביל את המחנה הלאומי, לא זקוק לסיוע מבנט כדי לפעול למען ההתיישבות. אנחנו נמשיך לפעול למען ההתיישבות ובנט ימשיך לעסוק ביחסי ציבור ובפוליטיקה קטנה", אמרו בליכוד.

"מעריכים את פועלו של ראש הממשלה"

בסיעת הבית היהודי מוסרים בתגובה לטענת הליכוד כי יו"ר הבית היהודי בנט מתדרך נגד ראש הממשלה. "אנו מוקירים את פועלו רב השנים ועטור השבחים של ראש הממשלה למען מדינת ישראל", נמסר.

אולי יעניין אותך גם

תפילת הרפורמים בכותל בתחילת החודש. צילום: דני שבתאי 0303

"הם לא כאן, מה אכפת להם מאיפה הכניסה לרחבה?"

בכירים מהתנועה הרפורמית הגיעו לישראל כדי למחות על הקפאת מתווה הכותל, מה חושבים עליהם הפטריוטים? צפו