15:48 27/04/2017
דף הבית > חם ברשת > ברקו נגד לוי-אבקסיס: "לכי לדגמן בשער לאישה"

ברקו נגד לוי-אבקסיס: "לכי לדגמן בשער לאישה"

דיון על תקצוב בתי חולים בצפון הפך להתנגחות פומבית בין חברות הכנסת בטוויטר. לוי-אבקסיס: "פני לחברים בקואליציה ודרשי תקצוב!". ברקו: "חפשי דרכים אלגנטיות להיות רלוונטית יותר"

"מוטב שתתרכזי בדרכים אלגנטיות יותר להישאר רלוונטית. לדגמן בשער של "לאשה" זו בהחלט אחת מהן", כך תקפה הבוקר (ה') חברת הכנסת ענת ברקו (הליכוד) את חברת האופוזיציה אורלי לוי-אבקסיס בחשבון הטוויטר שלה. את הדברים כתבה ברקו בתגובה לציוץ בו ציטטה לוי את חברת הליכוד שאמרה כי "לצערי הרב אני מבקרת בבתי חולים בצפון", כמלינה על המרחק הרב. "מצטערת על מה?", הוסיפה לוי-אבקסיס, "על שצריכה לכתת רגליך?". עקיצה זו נועדה להזכיר את דבריה של השחקנית גילה אלמגור שהתלוננה על הצורך של שחקנים להופיע גם בפריפריה. לוי-אבקסיס סיימה את הציוץ בהמלצה פרקטית: "פני לחברים בקואליציה ודרשי תקצוב!".

 

ברקו ראתה את הדברים ולא נשארה חייבת. היא פרסמה תגובה שעוררה את זעם הגולשים, בהם מספר חברי כנסת: "אורלי, מוטב שתתרכזי בדרכים אלגנטיות יותר להישאר רלוונטית. לדגמן בשער של 'לאשה' זו בהחלט אחת מהן".

חברת הכנסת קסניה סבטלובה (המחנה הציוני),ציטטה את מדלין אולברייט שאמרה: "יש מקום מיוחד בגיהנום ששמור לנשים שלא עוזרות לנשים אחרות".

חברה למפלגה של ברקו, יהודה גליק, קרא לברקו לחזור בה מהדברים: "ענת יקרה, לא במקום. עדיף שתתנצלי על יציאה לא מוצלחת".

לאחר מכן התראיינה ברקו בגלי צה"ל והתנצלה על הדברים. היא אמרה כי השיח ירד לרמה נמוכה והתנצלה עליו.

מדובר בעימות נוסף בין השתיים לאחר דיון סוער בכנסת, שבו תקפה לוי-אבקסיס את ראש הממשלה בנימין נתניהו על היעדר תקציב לצפון הארץ ולפריפריה. לוי-אבקסיס צעקה על ברקו במהלך הדיון בכנסת: "תסלחי לי חברת הכנסת ברקו. בואו תגורו בפריפריה ותיזרקו עם הילד שלכם בשתיים לפנות בוקר אחרי ניתוח באמצע פרוזדור בבית חולים".

מערכת האתר

מערכת האתר

אולי יעניין אותך גם

גלאון. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מי מפיץ בשם זהבה גלאון קישורים לקלאסיקו?

בחשבון הטוויטר של יו"ר מרצ פורסם לינק למשחק הכדורגל בין ברצלונה לריאל מדריד שמתקיים ביום השואה. גלאון: "פרצו לי לחשבון"

3 תגובות

  1. אני אכתוב פה, מה שכבר כתבתי (ונחסם) באתר אחר. למה הסיקור העיתונאי כל כך שטחי? למה הסיפור פה מתחיל ונגמר בציוצים בטוויטר? אתם עיתונאים? תעשו עבודה עיתונאית. תתקשרו לברקו (או אנשיה) ותשאלו למה אמרה שהיא מצטערת לבקר בבית חולים? תתקשרו ללוי אבקסיס (או אנשיה) ותשאלו מהם הקשיים היחודיים לבתי החולים בצפון שהיא מנסה להדגיש? למה חסר תקציב? כמה? מדובר בתקציב שאושר ולא עבר? שהתבקש ולא אושר? שלא התבקש?

    למה רק צהוב?

  2. אורלי לוי-אבקסיס היא משכמה ומעלה, גם חכמה, גם יפה וגם במקרה הזה מאוד צודקת!

  3. ליכודניק עצוב

    לליכוד יש נבחרת עלובה, חבורה של עסקנים צעקנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.