22:24 29/04/2017
דף הבית > אקטואליה וחדשות > בקרוב: ניתן יהיה לבטל הודעה בווטסאפ לאחר השליחה

בקרוב: ניתן יהיה לבטל הודעה בווטסאפ לאחר השליחה

עם חרטות: אפליקציית ווטסאפ מפתחת גרסה חדשה שבה ניתן יהיה לבטל הודעות שנשלחו תוך 5 דקות מזמן השליחה

אפליקציית המסרונים "ווטסאפ" מפתחת גרסה חדשה במסגרתה המשתמשים יוכלו למחוק הודעה שנשלחה תוך 5 דקות מזמן השליחה, כך פורסם אתמול (ב') בחשבון הטוויטר WABetaInfo שמעדכן את הגולשים בנוגע לנתונים על האפליקציה.

לאחר הביטול, תופיע סמוך להודעה הנמחקת סימון "unsent" (לא נשלח). בתוך כך, האפשרות תהיה פתוחה רק בנוגע להודעות נקראו ע"י הנמען וסומנו בשני אותיות V בצבע כחול.

ווטסאפ ההודעה לא נשלחה

בחשבון WABetaInfo נכתב: "אפשרות הביטול העתידית (שקרויה "לא נשלח") צפויה להיות זמינה בקרוב מאוד, אבל ככל הנראה נאלץ לחכות לעדכון הרשמי בגרסאות iOS. אנו לא יודעים איזה שיפורים יהיה בגרסה החדשה, אבל תצטרכו רשימת נתונים ארוכה כשזה יצא".

עוד נאמר על הגרסה החדשה כי היא תוכל לשתף את חבריך במיקום שלך בהתאם להגדרות האישיות של המשתמש. לטענת המפתחים, האפליקציה לא תשתף את המיקום של המשתמש במידה והוא לא יהיה מעוניין בכך. בחשבון הטוויטר WABetaInfo נכתב: "כשאתה תשתף במיקום שלך, ווטסאפ ישלחו את זה בהודעה חיה".

אלעד שור

אלעד שור

אולי יעניין אותך גם

תמונה שצולמה מהצד הישראלי על התקיפה בסוריה. צילום: פלאש 90

דיווח ערבי: ישראל תקפה בקונייטרה

כלי תקשורת ערביים דיווחו על פיצוצים שנשמעו באזור בסיס של צבא סוריה, כתוצאה מתקיפה ישראלית. לפני יומיים השמיד צה"ל נשק איראני שיועד לחיזבאללה באזור דמשק

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.